Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Yixing trekpotje 6024
Yixing trekpotje

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Yixing trekpotje 6025
Yixing trekpotje

Resultaat:

380 EUR

Verkocht
2 Kang Xi schotels 6026
2 Kang Xi schotels

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
2 Kang Xi schotels 6027
2 Kang Xi schotels

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
Schaal Fam Verte 6028
Schaal Fam Verte

Resultaat:

300 EUR

2 Chin. borden, 18e eeuw 6029
2 Chin. borden, 18e eeuw
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Kang Xi schotel 6030
Kang Xi schotel

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
2 Borden, Kang Xi 6031
2 Borden, Kang Xi

Resultaat:

225 EUR

Penselenpot 6032
Penselenpot
Startprijs 1.000 EUR
Verkocht
Kang Xi trekpotje 6033
Kang Xi trekpotje

Resultaat:

3.300 EUR

Verkocht
5 Kang Xi schotels 6034
5 Kang Xi schotels

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
5 Schotels, drakendecor 6035
5 Schotels, drakendecor

Resultaat:

325 EUR

Fam Rose, schaal + schotel 6036
Fam Rose, schaal + schotel
Startprijs 350 EUR
Verkocht
2 Chinese schotels 6037
2 Chinese schotels

Resultaat:

800 EUR

2 Chin dekselvazen 6038
2 Chin dekselvazen
Startprijs 350 EUR
Verkocht
Kang Xi trekpot 6039
Kang Xi trekpot

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Chinees bord 6040
Chinees bord

Resultaat:

190 EUR

3-Delig kaststel 6041
3-Delig kaststel
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Imari trekpot 6042
Imari trekpot

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Chinese theekan 6043
Chinese theekan

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Schaal met draken 6044
Schaal met draken

Resultaat:

1.300 EUR

2 Quang Ying beeldjes 6045
2 Quang Ying beeldjes
Startprijs 250 EUR
Verkocht
4 Delen Kang Xi 6046
4 Delen Kang Xi

Resultaat:

200 EUR

3 Schotels, Queng Long 6047
3 Schotels, Queng Long
Startprijs 150 EUR