21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

Album Zweden 2900
Album Zweden
Startprijs 250 EUR
Album Finland 2901
Album Finland
Startprijs 250 EUR
4 Hubers kaarten 2902
4 Hubers kaarten

150 EUR

Album Denemarken/IJsland 2903
Album Denemarken/IJsland
Startprijs 60 EUR
4 Hubers kaarten 2904
4 Hubers kaarten

150 EUR

Collectie Duitsland 2905
Collectie Duitsland
Startprijs 75 EUR
Album Spanje 2906
Album Spanje
Startprijs 150 EUR
Album met 350 kaarten 2907
Album met 350 kaarten

200 EUR

Album Italië 2908
Album Italië
Startprijs 100 EUR
15 Ongeopende jaarsets 2909
15 Ongeopende jaarsets

100 EUR

Album, Joegoslavië 2910
Album, Joegoslavië
Startprijs 125 EUR
Doosje, ca. 200 kaarten 2911
Doosje, ca. 200 kaarten

30 EUR

48 Kaarten Hengelo 2912
48 Kaarten Hengelo

75 EUR

Album, 1e Dags enveloppen 2913
Album, 1e Dags enveloppen

60 EUR

Album Noorwegen 2914
Album Noorwegen
Startprijs 20 EUR
Velletjes, blok NL 2915
Velletjes, blok NL
Startprijs 75 EUR
Album Papua Nieuw Guinea 2916
Album Papua Nieuw Guinea
Startprijs 75 EUR
Album Engeland 2917
Album Engeland
Startprijs 175 EUR
Nederland, postfris 2918
Nederland, postfris
Startprijs 60 EUR
Album USA 2919
Album USA
Startprijs 250 EUR
Album Zweden 2920
Album Zweden
Startprijs 150 EUR
Verzameling kaarten NL 2921
Verzameling kaarten NL

220 EUR

5 Diverse stockboeken 2922
5 Diverse stockboeken

20 EUR

Album Australië 2923
Album Australië
Startprijs 90 EUR