Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Rozenburg tegel, Apol 6000
Rozenburg tegel, Apol

Resultaat:

130 EUR

Schaaltje 6001
Schaaltje
Startprijs 90 EUR
Majolica sierstuk 6002
Majolica sierstuk
Startprijs 220 EUR
Pendant, tegeltableau 6003
Pendant, tegeltableau
Startprijs 500 EUR
3 Borden 6004
3 Borden
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Beeldje, Wiener Werkstad 6005
Beeldje, Wiener Werkstad

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
4 Porseleinen beeldjes 6006
4 Porseleinen beeldjes

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Meissen beeld, geit 6007
Meissen beeld, geit

Resultaat:

100 EUR

2 Hutschenreuther schalen 6008
2 Hutschenreuther schalen
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Hoge blauwe vaas 6009
Hoge blauwe vaas

Resultaat:

1.600 EUR

2 Miniaturen op marmer 6010
2 Miniaturen op marmer
Startprijs 60 EUR
Beeld, Royal Dux 6011
Beeld, Royal Dux
Startprijs 250 EUR
Divers jade 6012
Divers jade
Startprijs 60 EUR
Verkocht
2 Porseleinen tafelstukken 6013
2 Porseleinen tafelstukken

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Tegeltableau 6014
Tegeltableau

Resultaat:

200 EUR

Empire vaas 6015
Empire vaas
Startprijs 100 EUR
Porseleinen spiegel 6016
Porseleinen spiegel
Startprijs 100 EUR
Grote baardmankruik 6017
Grote baardmankruik
Startprijs 450 EUR
Verkocht
Dekselkannetje 6018
Dekselkannetje

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Herend servies, vogels 6019
Herend servies, vogels

Resultaat:

180 EUR

Herend servies, groen 6020
Herend servies, groen
Startprijs 150 EUR
6 Schotels + Theepot 6021
6 Schotels + Theepot
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Chinese kom, 19e eeuw 6022
Chinese kom, 19e eeuw

Resultaat:

280 EUR

Verkocht
Yxing trekpotje, tekst 6023
Yxing trekpotje, tekst

Resultaat:

280 EUR