21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

2 Duitse werken 1365
2 Duitse werken
Startprijs 15 EUR
H.v.H., houtsnede Leeuwinnen 1369
H.v.H., houtsnede Leeuwinnen
Startprijs 15 EUR
2 Etsen 1372
2 Etsen
Startprijs 15 EUR
Grote ets met kerk 1411
Grote ets met kerk
Startprijs 15 EUR
A. Schwermann 1909 1456
A. Schwermann 1909

15 EUR

Ro Mogendorff, kempvis 1511
Ro Mogendorff, kempvis

15 EUR

Japanse houtsnede 1513
Japanse houtsnede

15 EUR

3x Maria Maggior 1514
3x Maria Maggior
Startprijs 15 EUR
Tinnen schaal, A'damse school 2094
Tinnen schaal, A'damse school

15 EUR

3 Albums langspeelplaten 2227
3 Albums langspeelplaten
Startprijs 15 EUR
Engels meetlint 2250
Engels meetlint

30 EUR

Koekplank 2313
Koekplank
Startprijs 15 EUR
Doosje met mesjes 2360
Doosje met mesjes
Startprijs 15 EUR
Plaquette Maria 2379
Plaquette Maria

15 EUR

Onderscheiding, Korea 2394
Onderscheiding, Korea
Startprijs 15 EUR
2 Pianokandelaars 2409
2 Pianokandelaars
Startprijs 15 EUR
Chin. lakwerk voorraad-vat 2414
Chin. lakwerk voorraad-vat
Startprijs 15 EUR
Gehamerd dekseldoosje 2415
Gehamerd dekseldoosje
Startprijs 15 EUR
Asbak + varken 2425
Asbak + varken

35 EUR

Diverse miniaturen, tin 2427
Diverse miniaturen, tin

15 EUR

2 Notenhouten bakken 2433
2 Notenhouten bakken
Startprijs 15 EUR
Bureauset, 19e eeuw 2435
Bureauset, 19e eeuw
Startprijs 15 EUR
2 Wandlampjes 2438
2 Wandlampjes
Startprijs 15 EUR
4 Diverse kandelaren 2439
4 Diverse kandelaren
Startprijs 15 EUR