Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen beeld
Startprijs 300 EUR

Oud bronzen jongensportret met hoed en marmeren voet ca. 1930-1950 ongesigneerd 37x20x20cm. Cond.: G

Bronzen beeld, Stansecu
Resultaat: 750 EUR

Groot antiek Roemeens bronzen beeld van Georghe Stanescu (1881 - 1967), voorstellend twee pratende oude mannen 32x21x16cm. Cond.: G

Bronzen bord
Startprijs 300 EUR

Grote Duitse Historisme wandschotel ca. 1880 met putti etc. Gemerkt Januar, Februar, März, April, Juni. Verso gemerkt met een zegel ø52cm. (gerepareerd) Cond.: M

Bronzen bord
Startprijs 300 EUR

Grote Duitse Historisme wandschotel ca. 1880 met putti etc. Gemerkt Juli, August, September, Oktober, November, Dezember. Verso gemerkt met een zegel ø52cm. Cond.: G

Schaal, Kossowski
Resultaat: 325 EUR

Zware bronzen gesigneerde Jugendstil schaal ca. 1900, gesigneerd Kossowski nr. 103 B.D. (1855-1921), voorstelling van een vrouwenhoofd met lang haar en pauwenveer 4x26x18,5cm. Cond.: G

Beeld met ivoor, monnik
Startprijs 280 EUR

Antieke houtgesneden monnik met ivoren gezicht en handen, gesigneerd G. Dobbelair 1936 in goede staat, 35cm.

Bronzen paardehoofd
Startprijs 250 EUR

Groot bronsgegoten paardenhoofd 21e eeuw met ophang-systeem in goede staat 29x43x19cm.

Bronzen beeld, krijger
Startprijs 250 EUR

Oude Chinees bronzen krijger 20e eeuw met losse lans (afneembaar) 49cm. Cond.: G

Bronzen dame in bad
Startprijs 250 EUR

Erotische bronzen figuur op zwart marmeren sokkel, voorstellend een naakte vrouw in badkuip 21e eeuw 18x32x19cm. Cond.: G

Bronzen Chinees
Startprijs 250 EUR

Bronzen Chinese man ca. 1930 ongesigneerd 24cm. Cond.: G

Vergulde Quan Yin
Startprijs 240 EUR

Grote Chinese bronzen figuur Quan Yin met goudkleurige kleding 2e helft 20 eeuws 57x19x14cm. Cond.: G

Bronzen beeld, paard
Startprijs 240 EUR

Bronzen stijgerend paard ca. 1920 met monogram (onduidelijk) en gesigneerd Farbel 35x29x10cm. Cond.: G

Boekensteun eekhoorn
Resultaat: 230 EUR

Twee Art Deco stijl bronzen eekhoorn boekensteunen met zwart marmeren voet 21e eeuw, gesigneerd A. Weinmann 29x21x11cm. Cond.: G

Beeldje, jongen met mand
Startprijs 220 EUR

Bronzen beeldje, jongen met mand en vogel ca. 1900 met porseleinen hoofd, armen en vogel (vastgelijmd). Gesigneerd Mednat H.: 14cm. Cond.: G

Bronzen paard op rust
Startprijs 220 EUR

Groot bronzen paard op zwart marmeren voet 21e eeuw, gesigneerd P.J. Mene in goede staat 36x43x14cm.

Boekensteun paard
Startprijs 220 EUR

Twee bronzen met marmeren boekensteunen 21e eeuw, voorstellend paardenhoofden, gedetailleerd uitgewerkt 32x23x15cm. Cond.: G

Mariabeeld, 17e eeuw
Startprijs 220 EUR

Notenhout gesneden 17e eeuws mariabeeld. Vingers af, verder in goede staat 23cm.

Bronzen beeld
Startprijs 220 EUR

Bronzen empire 3-delig beeld gemonteerd op houten sokkel 19e eeuw "Charte de 1830 Liberté", monogram P.L. 22x21x13cm. Cond.: G

Beeld, jongen bij boom
Resultaat: 200 EUR

Oud bronzen figuur 20e eeuw, gesigneerd Aug. Moreau, voorstellend jongen rustend bij boom 48cm. Cond.: G

Beeld, 2 kinderen
Startprijs 200 EUR

Frans beeld met dubbele putti ca. 1900, gesigneerd Guillot. In goede staat en gemaakt van compositie metaal 55cm.

Houtgesneden figuur
Resultaat: 200 EUR

Prachtige houtgesneden figuur ca. 1900 van mooie kwaliteit, voorstellend een Chinees met hoed en wandelstok 14cm. Cond.: G

Marmeren/Albast figuur
Startprijs 200 EUR

Albasten figuur ca. 1900 van danseres op zuil in goede staat (1 chip) 31,5cm.

Samac beeld, wereldbol
Startprijs 200 EUR

Groot Frans figuur ca. 1880 van compositie metaal, voorstellend een wereldbol-dragende figuur en kind op piedestal, getiteld "Le Monde" 61cm. Cond.: G

Bronzen beeld, paard met man
Startprijs 200 EUR

Bronzen stijgerend paard met negeroïde man ca. 1870 staand op marmeren sokkel en getiteld "Afrika" (marmer met chips) 10x19x9cm. Cond.: G