Grote decoratieve Oosterse brons-gegoten boedha op Foo-hond 20e eeuw in goede staat 46x26x18cm.
Grote Chinese bronzen figuur Quan Yin met goudkleurige kleding 2e helft 20 eeuws 57x19x14cm. Cond.: G
Bronzen 19e eeuws figuur, voorstellend een jongen op hond (of wolf) van Parmantier. In goede staat met mooie patina 9x14x7cm.
Grote bronzen Art Deco stijl kat met zwart marmeren voet 21e eeuw, gesigneerd Francois Pompon in goede staat 46x17x25cm.
Grote bronzen Art Deco stijl kalkoen met zwart marmeren voet 21e eeuw, gesigneerd Francois Pompon 36x32x26cm. Cond.: G
Groot oud bronzen beeld van man met blaasinstrument 20e eeuw (voet iets beschadigd) 49cm. Cond.: R-G
Bronzen figuur van een soldaat bovenaan een trap, gesigneerd A. Lassaut 1914 Dinant, mooie patina 21x20x12cm. Cond.: G
Bronzen 19e eeuws figuur, voorstellend Napoleon Bonaparte, door A. Maton Frankrijk. mooie patina in goede staat 26cm.
Twee Art Deco stijl bronzen boekensteunen op zwart marmeren voet in de vorm van een uil 21e eeuw, gesigneerd Fernandez in goede staat 33x17x11cm.
Bronzen figuur uit 1931, monogram C.F.H. '31, expressionistisch beeld voorstellend een bok met kind. Mooie patina in zeer goede staat 23,5x9x18cm.
Wasili Fedorowitsch Torokin ca. 1900 (Russisch) Kyrilysch gesigneerd. Gietijzer, brons gepatineerd, voorstellend een kozak met vrouw op paard. In goede originele staat 21x18x9cm.
Bronzen figuur, voorstellend een kabouter-smid met zwart marmeren voet in goede staat met mooie patina 10x8x7cm.
Groot bronzen figuur 2e helft 20e eeuw, voorstellend een meisje met boek in goede staat 39x15x16cm.
Oud bronzen figuur, voorstellend twee vechtende edelherten, gesigneerd P.J. Mene. gemonteerd op marmeren voet 20e eeuw in goede staat 21x42x20cm.
Antiek plated bronzen beeld op wit marmeren voet "Pour le Pavres" 19e eeuw. Voorstellend een bedelaar met kind en hoed 21x12x12cm. Cond.: G
Vijf oude Oosterse bronzen figuren 20e eeuw; 4x boedha en 1x zetel, in goede originele staat 15-26cm.
Prachtig antiek 19e eeuws Chinees bronzen beeld voorstellend een Chinese man bij waterkant met schildpad, in goede originele staat 27x21x13cm.
Twee bronzen figuren ca. 1900, voorstellend een jongen en meisje, gesigneerd B. Holtamel? 1891. In goede staat 16cm.
Bronzen buste van een Arabier (ongesigneerd) met mooie patina in goede staat 32cm.
Weens figuur ca. 1900 van een kind in kinderstoel met bal. Tweekleurig compositie metaal in goede staat , Cond.: G
Grote Art Deco stijl bronzen roofvogel gemonteerd op zwart marmeren voet 21 eeuw, gesigneerd Ernst Barlach in goede staat 33x32x17cm.
Groot bronzen masker met zwart marmeren voet 21e eeuw in de stijl van Salvador Dali, gesigneerd Dali in goede staat 40x25x21cm.
Grote bronzen eland met zwart marmeren voet 21e eeuw in goede staat 38x46x33cm.
Antiek beeld, voorstellend een vrouwelijke kikker met kledij ca. 1900. Figuur is mogelijk van compositie metaal, in goede staat 14x7x8cm.