Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen boedha op leeuw
Startprijs 300 EUR

Grote decoratieve Oosterse brons-gegoten boedha op Foo-hond 20e eeuw in goede staat 46x26x18cm.

Vergulde Quan Yin
Startprijs 275 EUR

Grote Chinese bronzen figuur Quan Yin met goudkleurige kleding 2e helft 20 eeuws 57x19x14cm. Cond.: G

Beeld, jongen en hond
Startprijs 250 EUR

Bronzen 19e eeuws figuur, voorstellend een jongen op hond (of wolf) van Parmantier. In goede staat met mooie patina 9x14x7cm.

Bronzen Kat
Resultaat: 250 EUR

Grote bronzen Art Deco stijl kat met zwart marmeren voet 21e eeuw, gesigneerd Francois Pompon in goede staat 46x17x25cm.

Bronzen kalkoen
Startprijs 225 EUR

Grote bronzen Art Deco stijl kalkoen met zwart marmeren voet 21e eeuw, gesigneerd Francois Pompon 36x32x26cm. Cond.: G

Bronzen beeld, dwarsfluit
Startprijs 225 EUR

Groot oud bronzen beeld van man met blaasinstrument 20e eeuw (voet iets beschadigd) 49cm. Cond.: R-G

Beeld, soldaat
Startprijs 225 EUR

Bronzen figuur van een soldaat bovenaan een trap, gesigneerd A. Lassaut 1914 Dinant, mooie patina 21x20x12cm. Cond.: G

Bronzen Napoleon
Startprijs 220 EUR

Bronzen 19e eeuws figuur, voorstellend Napoleon Bonaparte, door A. Maton Frankrijk. mooie patina in goede staat 26cm.

Bronzen boekensteunen, uil
Startprijs 220 EUR

Twee Art Deco stijl bronzen boekensteunen op zwart marmeren voet in de vorm van een uil 21e eeuw, gesigneerd Fernandez in goede staat 33x17x11cm.

Bronzen meisje met bok
Resultaat: 200 EUR

Bronzen figuur uit 1931, monogram C.F.H. '31, expressionistisch beeld voorstellend een bok met kind. Mooie patina in zeer goede staat 23,5x9x18cm.

Beeld, kozak
Resultaat: 300 EUR

Wasili Fedorowitsch Torokin ca. 1900 (Russisch) Kyrilysch gesigneerd. Gietijzer, brons gepatineerd, voorstellend een kozak met vrouw op paard. In goede originele staat 21x18x9cm.

Beeld, kabouter
Startprijs 200 EUR

Bronzen figuur, voorstellend een kabouter-smid met zwart marmeren voet in goede staat met mooie patina 10x8x7cm.

Bronzen beeld, kind
Startprijs 200 EUR

Groot bronzen figuur 2e helft 20e eeuw, voorstellend een meisje met boek in goede staat 39x15x16cm.

Bronzen beeld, herten
Startprijs 200 EUR

Oud bronzen figuur, voorstellend twee vechtende edelherten, gesigneerd P.J. Mene. gemonteerd op marmeren voet 20e eeuw in goede staat 21x42x20cm.

Plated beeld
Startprijs 200 EUR

Antiek plated bronzen beeld op wit marmeren voet "Pour le Pavres" 19e eeuw. Voorstellend een bedelaar met kind en hoed 21x12x12cm. Cond.: G

5 Aziatische bronzen
Resultaat: 200 EUR

Vijf oude Oosterse bronzen figuren 20e eeuw; 4x boedha en 1x zetel, in goede originele staat 15-26cm.

Beeld, hoogwaardigheids bekleder
Startprijs 180 EUR

Prachtig antiek 19e eeuws Chinees bronzen beeld voorstellend een Chinese man bij waterkant met schildpad, in goede originele staat 27x21x13cm.

2 Bronzen beeldjes
Startprijs 180 EUR

Twee bronzen figuren ca. 1900, voorstellend een jongen en meisje, gesigneerd B. Holtamel? 1891. In goede staat 16cm.

Beeld, Arabier
Resultaat: 180 EUR

Bronzen buste van een Arabier (ongesigneerd) met mooie patina in goede staat 32cm.

Bronsje (Weens?)
Startprijs 180 EUR

Weens figuur ca. 1900 van een kind in kinderstoel met bal. Tweekleurig compositie metaal in goede staat , Cond.: G

Bronzen vogel, zittend
Resultaat: 170 EUR

Grote Art Deco stijl bronzen roofvogel gemonteerd op zwart marmeren voet 21 eeuw, gesigneerd Ernst Barlach in goede staat 33x32x17cm.

Bronzen Masker
Resultaat: 170 EUR

Groot bronzen masker met zwart marmeren voet 21e eeuw in de stijl van Salvador Dali, gesigneerd Dali in goede staat 40x25x21cm.

Bronzen eland
Startprijs 170 EUR

Grote bronzen eland met zwart marmeren voet 21e eeuw in goede staat 38x46x33cm.

Beeld, kikker
Resultaat: 170 EUR

Antiek beeld, voorstellend een vrouwelijke kikker met kledij ca. 1900. Figuur is mogelijk van compositie metaal, in goede staat 14x7x8cm.