Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

4 Vroege cherubijn ornamenten
Resultaat: 40 EUR

Vier delen houtsnijwerk 18e eeuw; 1x leeuwekop en 3x cherubijnkopjes 8-13cm. Cond.: G

Bronzen bakkertje
Startprijs 45 EUR

Bronzen figuur van bakkersjongen met twee broodmanden 21e eeuw 23x12x11cm. Cond.: G

Bronzen dame
Startprijs 50 EUR

Bronzen lampenvoet/kandelaarvoet ca. 1890 van dame met fruit 29x13x13cm. Gestempeld "Ganz & Co Budapest" Cond.: G

Buste jongen
Startprijs 50 EUR

Bronzen buste van een jongen op marmeren voet 21e eeuw, 27x20x15cm. Cond.: G

Beeld, hond
Startprijs 50 EUR

Bronzen figuur, gesigneerd C. Valton (21e eeuw) van een waakhond staande op houten wastobbe. Zwart marmeren voet 25x20x14cm. Cond.: G

Houten paard
Startprijs 50 EUR

Groot houtsnijwerk bestaande uit gepende segmenten 20e eeuw. Voorstellend een man met zwaar te poaard 50x44x16cm. Cond.: G

Heilig beeld
Resultaat: 50 EUR

Heilig Hart beeld ca. 1900, koud beschilderd gips met gouddecor in goede staat 67cm. Cond.: G

2 Balinese figuren
Startprijs 50 EUR

Twee oude houten Balinese figuren 1e helft 20e eeuw van mooie kwaliteit. 1 Figuur vingers beschadigd 22-23cm. Cond.: G

Bronzen vogel op tak
Resultaat: 55 EUR

Bronzen figuur 21e eeuw, voorstellend een lijster op een tak, gemonteerd op zwart marmeren voet 32x12x12cm. Cond.: G

Bronzen vogeltje
Resultaat: 60 EUR

Bronzen duif op marmeren voet, gesigneerd Francois Pompon, 21e eeuw in art-deco stijhl. 26x13x9cm.

Bronzen uil
Resultaat: 70 EUR

Bronzen figuur 21e eeuw, gesigneerd Fernandez, voorstellend een uil in Art Deco stijl, gemonteerd op zwart marmeren voet 37x12x12cm. Cond.: G

Beeldje, zittende vrouw
Startprijs 60 EUR

Compositie metalen art-deco figuur,ca.1930, voorstellende een zittende vrouw met hoed, gemonteerd op zwart marmeren voet. 19x17x10cm., Cond.:G

Bronzen beeld, danseres
Resultaat: 80 EUR

Bronzen ballerina op marmeren voet 2e helft 20e eeuw 30xø13cm. Cond.: G

Bronzen uil
Resultaat: 60 EUR

Bronzen figuur 21e eeuw, gesigneerd Fernandez, voorstellend een uil in Art Deco stijl, gemonteerd op zwart marmeren voet 37x12x12cm. Cond.: G

Bronzen uil
Resultaat: 65 EUR

Bronzen figuur 21e eeuw, gesigneerd Fernandez, voorstellend een uil in Art Deco stijl, gemonteerd op zwart marmeren voet 37x12x12cm. Cond.: G

Bronzen vrouw
Resultaat: 70 EUR

Bronzen figuur 21e eeuw, gesigneerd Faquay, voorstellend een halfnaakte vrouw op rots, gemonteerd op zwart marmeren voet 40x10x11cm. Cond.: G

Zittende man, hanekam
Startprijs 75 EUR

Oud Afrikaans houtgesneden beeld van een man met hoofdbedekking 31x12x13cm. Cond.: G

Zittende man, hanekam
Startprijs 75 EUR

Oud Afrikaans houtgesneden beeld, voorstellende een staande man met hoofdbedekking. Nis op de buik 37x10x12cm. Cond.: G

Plathoofdbeeldje
Startprijs 75 EUR

Oud Afrikaans houtgesneden plathoofdbeeldje, voorstellend een Oerang Oetan met touw 21x12x11cm. Cond.: G

Afrikaans dikhoofdbeeldje
Startprijs 75 EUR

Oud Afrikaans houtgesneden dikhoofdbeeldje met kralen 18,5x10x11cm. Cond.: G

Corpus met polychrome, 18e eeuw
Resultaat: 70 EUR

Heilig kruis 18e eeuw met origineel gepolychromeerde Corpus CHristie (2 scheurtjes in de armen 40x17cm. Cond.: G

Corpus met polychrome, 18e eeuw
Resultaat: 70 EUR

Heilig kruis 18e eeuw met origineel beschilderde Corpus Christie (handje mist), vermoedelijk Duitsland 42x22cm. Cond.: G

Beeldje
Startprijs 80 EUR

Bronzen beeldje 19e eeuw op marmeren sokkel, Romein. Marmer minimaal beschadigd 18xø5,4cm. Cond.: G

Beeldje
Resultaat: 80 EUR

Bronzen beeldje 19e eeuw op marmeren sokkel, Romeinse schone. Marmer minimaal beschadigd 17x5x5cm. Cond.: G