Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Compositie figuur 5050
Compositie figuur
Startprijs 25 EUR
Beeld, liefdespaar 5079
Beeld, liefdespaar
Startprijs 30 EUR
Bronzen handen 5113
Bronzen handen
Startprijs 30 EUR
Kunstobject 5134
Kunstobject
Startprijs 30 EUR
3 Figuren o.a. brons 5083
3 Figuren o.a. brons
Startprijs 35 EUR
3 Indonesische beelden 5075
3 Indonesische beelden
Startprijs 40 EUR
4 Bronzen figuren 5076
4 Bronzen figuren
Startprijs 40 EUR
Houten Mariabeeld 5114
Houten Mariabeeld
Startprijs 40 EUR
Oosters houten beeld 5123
Oosters houten beeld
Startprijs 40 EUR
3 Beeldjes dieren 5132
3 Beeldjes dieren
Startprijs 40 EUR
2 Bretonse beelden 5055
2 Bretonse beelden
Startprijs 50 EUR
Antiek beeld 5057
Antiek beeld
Startprijs 50 EUR
Bronzen plaquette, herdershond 5087
Bronzen plaquette, herdershond
Startprijs 50 EUR
Bronzen beeldje, golfer 5105
Bronzen beeldje, golfer
Startprijs 50 EUR
Beeldje, staand geitje 5115
Beeldje, staand geitje
Startprijs 50 EUR
Bronzen beeld, handen 5085
Bronzen beeld, handen
Startprijs 60 EUR
Figuur, 19e eeuw 5049
Figuur, 19e eeuw
Startprijs 80 EUR
Houtgesneden buste 5067
Houtgesneden buste
Startprijs 80 EUR
Gietijzeren beeld, vrouwenbuste 5077
Gietijzeren beeld, vrouwenbuste
Startprijs 80 EUR
Bronzen buste naar Modigliani 5094
Bronzen buste naar Modigliani
Startprijs 80 EUR
Bronzen wulpse dame 5095
Bronzen wulpse dame
Startprijs 80 EUR
2 Bronzen beeldjes 5116
2 Bronzen beeldjes
Startprijs 80 EUR
2 Houten beelden 5122
2 Houten beelden
Startprijs 80 EUR
Bronzen Aziatische dame 5027
Bronzen Aziatische dame
Startprijs 100 EUR