Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

9 Glazen, 19e eeuw 5626
9 Glazen, 19e eeuw
Startprijs 15 EUR
Glazen ijshouder, Holmegaard 5602
Glazen ijshouder, Holmegaard
Startprijs 20 EUR
2 Duitse kerstborden 5607
2 Duitse kerstborden
Startprijs 25 EUR
2 Glas sculpturen 5554
2 Glas sculpturen
Startprijs 30 EUR
6 Glazen, Eilsenhoff 5558
6 Glazen, Eilsenhoff
Startprijs 30 EUR
Blauwe Murano vaas 5575
Blauwe Murano vaas
Startprijs 30 EUR
Geëtste ruit met spinnewiel 5577
Geëtste ruit met spinnewiel
Startprijs 30 EUR
2 Grote glazen vazen 5603
2 Grote glazen vazen
Startprijs 30 EUR
15 Delen glas/kristal 5567
15 Delen glas/kristal
Startprijs 35 EUR
4 Delen kristal 5616
4 Delen kristal
Startprijs 35 EUR
2 Kunstglazen pijpvaasjes 5552
2 Kunstglazen pijpvaasjes
Startprijs 40 EUR
3 Grote glazen vazen 5605
3 Grote glazen vazen
Startprijs 40 EUR
Duits gildeglas met tekst 5606
Duits gildeglas met tekst
Startprijs 40 EUR
Diverse kristallen glazen 5576
Diverse kristallen glazen
Startprijs 45 EUR
Venetiaanse spiegel 5556
Venetiaanse spiegel
Startprijs 50 EUR
2 Kristallen karaffen 5559
2 Kristallen karaffen
Startprijs 50 EUR
3 Boheemse karaffen 5584
3 Boheemse karaffen
Startprijs 50 EUR
5 Delen glas/kristal 5598
5 Delen glas/kristal
Startprijs 50 EUR
Karaf met stop 5609
Karaf met stop
Startprijs 50 EUR
3-Delig opaline kaststel 5610
3-Delig opaline kaststel
Startprijs 50 EUR
6 Vazen kunstglas 5560
6 Vazen kunstglas
Startprijs 60 EUR
Verboeket, glazen set 5572
Verboeket, glazen set
Startprijs 60 EUR
Twee wijnflessen, 18e eeuw 5611
Twee wijnflessen, 18e eeuw
Startprijs 60 EUR
2 Karaffen 5617
2 Karaffen
Startprijs 70 EUR