Zilveren- overlay golfer, Z gekeurd op stenen basement, H.: 30cm. Cond.: G
Zilveren Joodse ratel met lopende leeuw aan beide zijden met fraai bewerkte handgreep. Onbekend meesterteken, 925/000, ca. 61gr. 11x8cm.
Hollandse zilveren 19e eeuwse tabaksdoos 835/000 ca. 1830, MT: vermoedelijk Kooijman Schoonhoven, ca. 157gr. 12x7x2,5cm. Cond.: G
Kavel antiek zilveren bestek 800/000: 1x soeplepel, 5x tafellepel, 21 koffie/dessertlepels, 1x mosterdlepeltje. Diverse modellen en meestertekens (Duitsland). Totaalgewicht ca. 890gr. Cond.: G
Klein Hollands bijbeltje uit 1884, verguld op snee, met 14 krt. gouden slot. 11.5x6.5x4cm., Cond.:G
Antieke ronde Hollands zilveren dekseldoos met allegorische voorstellingen, ook aan onderzijde, 835/000, ca. 1890, ca. 136gr., H.5.5 x ø9cm., Cond.:G