Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Beeld, golfer
Startprijs 280 EUR

Zilveren- overlay golfer, Z gekeurd op stenen basement, H.: 30cm. Cond.: G

Beeld, visser
Startprijs 280 EUR

Oude zilveren -overlay sportvisser met gevangen vis, Z1 gekeurd 925/000 op stenen basement, H.: 20cm. Cond.: U

Grote strooier, strikken
Startprijs 275 EUR

Sterling zilveren Engelse tafelstrooier op voet met gedreven strikmotieven en geribde onderkraag (afneembare dop), 925/000, ca. 176gr., 18xø7,5cm. Cond.: G

Gouden naaidoosje
Resultaat: 315 EUR

Gouden 585/000 naaigarnituur in ivoren etui met gouden beslag. Bevat: schaartje, vingerhoed, stopnaald, naaldenkoker. Hollands , MT: van Kempen, afmeting etui: 11x6x2,5cm. Cond.: U

Zilveren kandelaar
Startprijs 250 EUR

Grote 3-armige zilveren kandelaar op gelobde voet 835/000, ca. 505gr. (zilvergewicht) 30xø15cm. Cond.: G

Zilveren theepot
Startprijs 250 EUR

Mooi antiek Hollands zilveren trekpotje met kabelrand en houten greep en knop. 925/000 grootkeur ca. 1870, MT: Pieter Pieterse Amsterdam, MT: Bonebakker en Zoon ø10cm. Cond.: G

Zilveren theedoos
Startprijs 250 EUR

Mooie antieke Hollands zilveren theedoos, met scharnierende deksel en knopsluiting, rondom bewerkt met allegorische voorstellingen "De kwakzalver Jan Steen", 835/000, Grootkeur, midden 1800. MT.: Yvo ...

Zilveren Joodse ratel
Startprijs 250 EUR

Zilveren Joodse ratel met lopende leeuw aan beide zijden met fraai bewerkte handgreep. Onbekend meesterteken, 925/000, ca. 61gr. 11x8cm.

Grote lepel, Bonebakker
Startprijs 240 EUR

Grote antieke Hollands zilveren natfruitschep met ajourgezaagde bak, steel met filetrand. 835/000 grootkeur, jaarletter R: 1901, MT: Daniel van Outvorst Amsterdam, merkteken: As. Bonebakker & Zoon ca....

Beeld, wintersporter
Startprijs 240 EUR

Oude zilveren- overlay man op ski's, oud model Z gekeurd op stenen basement, H.: 16cm. Cond.: U

Zilveren bestek
Resultaat: 225 EUR

Hollands bestek (Haags lofje), bevat: 6 tafelvorken, 7 tafellepels, 1 dessertvork en 2 dessertlepels 835/000, MT: Kempen en Zonen, diverse jaarletters van 1906 t/m 1930, totaalgewicht ca. 836gr. L.: ...

Zilveren hengselmand
Startprijs 225 EUR

Opengewerkte zilveren hengselmand met bloemmotieven op voet, met rood Boheems kristallen inzet in de vorm van een bloemkelk, 835/000. Vermoedelijk Duitsland 19e eeuws. Zilvergewicht ca. 120 gr., Cond....

Zilv. voetschaal, rood glas
Startprijs 220 EUR

Boheems kristallen schaal, gedragen door zilveren 835/000 voet , versierd met Cherubijntjes in rococostijl. Schaal ø 17cm., Totale hoogte 17cm., Cond.:G

Zilveren tafelstuk, ekster
Resultaat: 270 EUR

Zilveren tafelstuk in de vorm van een fraaie ekster, 925/000, ca. 193gr., 21x13cm.

Tabaksdoos, 19e eeuw
Startprijs 200 EUR

Hollandse zilveren 19e eeuwse tabaksdoos 835/000 ca. 1830, MT: vermoedelijk Kooijman Schoonhoven, ca. 157gr. 12x7x2,5cm. Cond.: G

Bestek zilver
Resultaat: 185 EUR

Kavel antiek zilveren bestek 800/000: 1x soeplepel, 5x tafellepel, 21 koffie/dessertlepels, 1x mosterdlepeltje. Diverse modellen en meestertekens (Duitsland). Totaalgewicht ca. 890gr. Cond.: G

3 Delen zilver
Startprijs 200 EUR

Zilveren trekpotje met roomkannetje en suikerbakje, rondom bewerkt met bloemmotieven en medaillons. Voorzien van houten handgrepen. 800/000, MT: onleesbaar, totaalgewicht ca. 365gr. Theepot: 9xø11cm. ...

Bijbel, gouden slot
Startprijs 180 EUR

Klein Hollands bijbeltje uit 1884, verguld op snee, met 14 krt. gouden slot. 11.5x6.5x4cm., Cond.:G

3 Flessenbakken
Startprijs 180 EUR

Drie flessenbakken met zilveren rand, MT: van Kempen Voorschoten, 835/000 ø12,5cm. Cond.: G

Ronde zilveren theedoos
Startprijs 180 EUR

Antieke ronde Hollands zilveren dekseldoos met allegorische voorstellingen, ook aan onderzijde, 835/000, ca. 1890, ca. 136gr., H.5.5 x ø9cm., Cond.:G

Inktstel
Startprijs 180 EUR

Antiek Hollands inktstel met kristallen flacons, zilveren doppen, voet en penhouders + kroontjespen, op zwart basement waaronder vier bolpootjes. L. 13cm., Cond.: R/G

2 Kaarskandelaars
Startprijs 180 EUR

Twee grote plated 5-lichts kaarskandelaars 2e helft 20e eeuw 91cm. Cond.: G

Bijbel, zilveren sloten
Startprijs 180 EUR

Bijbel met dubbele Hollands zilveren sloten, 835/000, Jaarletter: T: 1791, MT.: J.Koppenol, Schoonhoven. 10x7x6cm., Cond.:G

Zilveren suikerstrooilepel
Resultaat: 200 EUR

Zilveren 18e eeuwse suikerstrooi-lepel met grote ovale fraaie ajourgezaagde bak en haaksteel voorzien van een schildje met putti en een staand fabelfiguur, MT; Bartholomeus Vos Amsterdam anno 1757, 83...