Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Pantera collier WG
Startprijs 850 EUR

Collier, WG 585/000 Panteraschakel. Panteraschakel, 7 rijen met groot slot. Breedte 9 mm. Lengte 46 cm. ca 31,4 gr. Nieuw

Granaat armband
Startprijs 850 EUR

Oude granaat armband, GG 585/000. Twee rijen, met 2 grote granaten onder elkaar en twee randen met bloembewerking met 6 kleine peervormige granaten. De armband is voorzien van een bakslot. Breedte 3 c...

Ring WG baquette briljant
Startprijs 850 EUR

Mooie ring WG 750/000 met diamanten. Brede ring met in het midden een rij baquette geslepen diamanten. Aan weerszijden van de baquette stenen zit een rij pave gezette diamanten. Evenals aan de zijkant...

Entourage oorknoppen
Startprijs 850 EUR

Mooie royale antieke oorknoppen, WG/RG, 585/000 met diamanten. Entourage oorknoppen met 9 diamanten per oorknop, met oud slijpsel. ø oorknop13 mm. Middensteen is wat ovaal geslepen ø 4,1 mm. De andere...

Slavenband GG fantasie
Startprijs 800 EUR

Slavenband, GG 585/000 strakmodel. Massieve armband, merk Azra, voorzien van scharnier met aan de bovenzijde een strakke tweelijnige slag. Breedte armband 4 mm. ca 26,8 gr. ø 57x53 mm. Nieuw

WG ring, briljant
Startprijs 800 EUR

Ring, WG, 750/000, dubbel entouragemodel met 21 briljanten ca 0.70 crt. Het geheel is wat hoger op de ring gezet en de buitenste rand met diamanten heeft de vorm van bloemblaadjes. ø kop 18 mm. ø 54. ...

Choker WG met briljant
Startprijs 750 EUR

Choker, WG 585/000, met briljant. Zware massieve platte cobra- ketting met in het midden een V-vorm met daarin een soort slang met 9 briljanten, totaal ca 0,40 crt. De ketting is volledig gematteerd, ...

Ring WG met briljant en baquette
Startprijs 750 EUR

Ring WG 750/000 met briljant en baquette. Slagring met brede bovenzijde. In de bovenzijde zitten diverse kleine briljanten pave gezet. Daarnaast heeft de ring 2 rijen met baquette en trapezium diamant...

Slavenband GG, Finse stijl
Startprijs 750 EUR

Slavenband GG 585/000, met scharnier, Finse stijl, met breed gedeelte, bewerkt aan de bovenzijde. In het midden zit een briljant geslepen diamant van 0.05 crt. SI/W. ø 49x55mm, ca. 23 gr.

5-Snoer collier, agaat
Startprijs 700 EUR

Collier, 5 rijen agaat met GG 585/000 slot. Collier met agaatkralen, ø 6 mm, in diverse kleuren met een mooie 19e eeuwse sluiting. Rond model, ø 30 mm, met filigrainbewerking en mooie bewerkte zijstuk...

Ring WG 2 diamanten
Startprijs 700 EUR

Ring WG, 750/000, met twee diamanten. Fijn ring art deco stijl met 2 grote diamanten, ca 0.50 crt per stuk, met strakke WG gladomzetting. ca 3,2 gr. ø 59. Een steen is iets beschadigd

Ring WG/GG met diamant
Startprijs 675 EUR

Ring WG/GG 750/000 met 8 diamanten. Brede zware ring, 11 mm, met 2 banden in WG waarin diamanten gezet zijn in GG gladomzettingen, totaal ca 0.32 crt. ca 14,9 gr ø 56

Armband WG briljant 4 rij
Startprijs 650 EUR

Armband, WG, 585/000, gevlochten met briljant. Armband bestaande uit 4 losse bandjes bij elkaar gebonden op 4 plekken met een WG versiering. Elke versiering is voorzien van 2 briljanten en 1 navette g...

Broche, goud + diamant
Startprijs 625 EUR

Zeer sierlijk GG 585/000 camee broche. Broche met zeer fraaie camee met diamant. Om de camee zit een fraai bewerkte rand met bloemen en filigrain. Tevens te dragen als hanger. ø 43x36 mm. ca 11,7 gr.

Ring WG briljant
Startprijs 600 EUR

Ring, WG, 585/000, met 8 briljanten. Fantasiering, in het midden hoog op de ring een navettevorm waarin 8 briljanten zijn gezet, ca 0.56 crt, met mooie kwaliteit. ca 3,5 gr. ø 56

Choker GG, Finse stijl
Startprijs 600 EUR

Choker GG 585/000. Het breed verlopend middenstuk is bewerkt geruwd goud met een briljant geslepen diamant van 0.05 SI/W, Finse stijl. Aan het brede middenstuk zit een vierkant geschakeld fijn collier...

Hanger WG navette,
Startprijs 600 EUR

Hanger WG 750/000, met briljanten. Navettevormige hanger, lengte 20 mm, bolmodel aan de voorzijde voorzien van briljanten pave gezet. Totaal ca 0.90 crt LP, ca 3.3 gr.

Ring WG art deco stijl
Resultaat: 725 EUR

Ring WG, 585/000, art deco met diamanten. Sierlijke ring met aan de kop in een 8-vorm 2 grote diamanten, ø 5 mm, briljant geslepen omrand met 21 briljanten, ca 0.02 crt per stuk, pave gezet. ca 2,5 gr...

Solitair hanger GG collier
Startprijs 450 EUR

Hanger en Collier, GG 585/000 met briljant. Solitairhanger, 4 poot chaton met daarin een briljant, ca 0.50 crt, met mooie kwaliteit. De hanger is bevestigd aan een GG venetiaans collier. Lengte 43 cm ...

Gouden jass. 4-bedel
Resultaat: 655 EUR

Collier, GG 585/000 met oog met bedels. De lang jasseroncollier waaraan een groot bewerkt oog zit met 5 bedels, Lengte 165 mm. ca 53,8 gr

Collier met bolhanger
Startprijs 450 EUR

Collier met hanger, GG, 585/000, met veel Briljanten. Lang GG koordcollier, 58 cm, met zware bolhanger, merk Merci ø 15 mm, voorzien van ca 96 Briljanten. ca16 gr.

Parel + hanger met briljanten
Startprijs 450 EUR

Parelcollier met GG 585/000 hanger en bolletjes. Parelcollier, met wat gelige parels, ø 7mm, met verdeeld over het collier 10 bewerkte GG bolletjes en in het midden een entouragehanger met 9 briljante...

Gouden set sieraden
Resultaat: 450 EUR

Set GG, 585/000, met granaat. GG ring met ovale granaat en bewerkte rand, ø 55, Choker met in het midden een versiering met 5 rozen bezet met granaten en een grote bloem hangend in het midden met een ...

Gouden armband
Resultaat: 550 EUR

Brede Armband GG 585/000, met bewerking. Brede Frans Gourmet armband, 15 mm, met bewerking op de schakels. De armband heeft een bakslot en veiligheid. lengte 19.5 cm ca 35.6 gr