Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

'Man'.
Startprijs 60 EUR

Ongesigneerd. Circa 1880. 'Schrijvende man'. Olieverf op paneel. Afmeting: 23 x 30 cm. In redelijk/goede staat.

Onduidelijk gesig., 'Bulderend hert'
Startprijs 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. 'Bulderend hert'. Olieverf op paneel. Afmeting: 15 x 11,5 cm. In goede staat.

Optica gravure
Startprijs 60 EUR

Optica gravure, 18e eeuw. Het paleis te Amsterdam. Georg Balthasar Probst excud Med.Fol No. 68. Gravure op papier. Afmeting: 29,8 x 43,5 cm. In goede staat.

Gravure + mahoniehouten lijst
Startprijs 60 EUR

Lithografie, 19e eeuw. In mahoniehouten lijst. Afmeting: 66 x 78 cm. In goede staat.

Juriaen Marinus van Beek
Startprijs 60 EUR

Juriaen Marinus van Beek, 1879-1965. Voorstelling: Een kloof van de Tessino met rivier. Olieverf op linnen. Afmeting 24x30 cm. In goede staat

Piet Wiegman, 2 werken
Startprijs 60 EUR

Twee werken van Piet Wiegman, (1930-2008). Voorstelling: Huis met figuur, en Kerk in bos. Linoleumsnedes op papier. Afmeting . 26x17 cm. en 23x30 cm. In goede staat

Aquarel, 18e-19e eeuw,
Startprijs 60 EUR

Aquarel met drie figuren (soldaat) (watermerk), 18e-19e eeuw. Afmeting: 17x11cm. In redelijk/goede staat.

Dieudonné Jacobs
Startprijs 60 EUR

Dieudonné Jacobs (Rome), 1887-1967. Sommum Perpertum, man met baard (vouw). Gemengde techniek op papier. Afmeting: 28 x 23 cm. In redelijk/goede staat.

Onduidelijk gesigneerd .
Startprijs 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Meisje bij kind in bed. Olieverf op paneel. Afmeting: 19 x 25 cm. In goede staat.

Stilleven, Viooltje.
Startprijs 60 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Stilleven met viooltjes. Olieverf op paneel. Afmeting: 35 x 30 cm. In goede staat.

Daniels, vissers aan waterkant
Startprijs 60 EUR

Daniels. 21e Eeuw. 'Vissers aan de waterkant'. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.

Stilleven Duitse school M.O
Startprijs 60 EUR

Monogram M.O. Omstreeks 1940 Duitse school. 'Vaas met bloemen voor stadsraam.' Olieverf op paneel. Afmeting: 70 x 54 cm. In goede staat.

Portret Duitse school M.O
Startprijs 60 EUR

Monogram M.O '46 Duitse school, damesportret, olieverf op linnen Afmeting 80x57cm. Inb goede staat

Ongesigneerd, modern
Startprijs 60 EUR

Ongesigneerd. Modern. Tweede helft 20e eeuw. Voorstelling: Abstracte compositie. Olieverf op papier. Afmeting. 54x70 cm. In goede staat.

Jan Veldhuysen, 'Grote golven'.
Startprijs 60 EUR

Jan Veldhuysen. 'Grote golven'. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 50 cm. In goede staat.

'Geit in stal'.
Startprijs 60 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. 'Geit in stal'. Olieverf op paneel. Afmeting: 15 x 13,5 cm. In goede staat.

'Brug'. monogram L.A.
Startprijs 60 EUR

Monogram L.A. Circa 1930. 'Stadsgezicht bij brug'. Olieverf op linnen. Afmeting: 43 x 50 cm. In goede staat.

Ton Anconé, Rembrandt
Startprijs 60 EUR

Ton Anconé, Oldenzaal. Portret Rembrandt. Olieverf op paneel. Afmeting. 30x40 cm. In goede staat

H. Prenen, 'Vaas met bloemen'.
Startprijs 70 EUR

H. Prenen '59. 1915 - 1992. 'Vaas met bloemen'. Pastel op papier. Afmeting: 30 x 25 cm. In goede staat.

H. van Leeuwen.
Startprijs 75 EUR

H. van Leeuwen. Circa 1930. 'Twee vazen met bloemen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

Fred v.d. Wal
Startprijs 75 EUR

Fred v.d. Wal, 1942- . Voorstelling: Surrealistische naakt voorstelling. Lithografie op papier. Afmeting . 23x30 cm. In goede staat

Ongesigneerd ca. 1800
Startprijs 75 EUR

Ongesigneerde aquarel op papier. Biddende moeder met kind. ca. 1800. Afmeting: 25 x 17 cm. In goede staat.

Jaroslav Lukes
Startprijs 75 EUR

Jaroslav Lukes, 1910-1993. Tweezijdig schilderij. Landarbeiders en vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting . 81x97 cm. In goede staat

Detlef Gosselck
Startprijs 75 EUR

Detlef Gosselck, 1940-2013. Duitse school. Kubistische compositie. Olieverf op paneel. Afmerting. 84x75 cm. In goede staat

Anatol Cernajaev
Startprijs 75 EUR

Anatol Cernajaev, Russische school 1939. Fontein in park. Olieverf op linnen. Afmeting. 50x60 cm. In goede staat

Ongesigneerd ca. 1800
Startprijs 75 EUR

Ongesigneerd, ca. 1800. Madonna met kind (zuidelijke landen). Olieverf op linnen. Afmeting. 45x54 cm. In redelijke staat

Modern, Zwitsers 1975.
Startprijs 75 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Nr. 145/150, Surrealistische figuren. Lithografie op papier. Afmeting: circa 37 x 44 cm. In goede staat.

2 Werken, Jan Faber
Startprijs 80 EUR

Twee maal Johan Faber, 1902-1979. Groningen. Waddengebied met gedicht en plaats Stedum. Lino-snedes op papier. Afmeting: 23 x 17 cm. en 32 x 22 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd
Startprijs 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 'Hollandse skutsjes op meer'. 19e Eeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: 19 x 20 cm. In goede staat.

Piet Wiegman, 2 werken
Startprijs 80 EUR

Twee werken Piet Wiegman, (1930-2008). 'Drie clowns'. en 'Twee figuren in interieur'. Linoleum snedes op papier. Afmeting. 42 x 33 cm. en 40 x 30 cm. In goede staat.

C. Pignatari, 2x Gravure.
Startprijs 80 EUR

Twee maal Italiaanse gravure. F. Campana Inc. Casanova del en C. Pignatari R. Inc. G. Casanova R. 18e-19e Eeuw. Gravures op papier. Afmeting: 36 x 25 cm. In goede staat.

Piet Wiegman, 2 werken
Startprijs 80 EUR

Twee werken van Piet Wiegman, (1930-2008). 'De anatomische les'. en 'De afspraak'. Linoleum-snedes op papier. Afmeting. 30 x 45 cm. en 48 x 36 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd
Startprijs 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Verso collectie Hustint. 'Limburgs landschap, Mechelen Wittem'. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd.
Startprijs 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Frankrijk, circa 1950. 'Frans havengezicht'. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 29 x 40 cm. In goede staat.

Anton Pieck
Startprijs 80 EUR

Anton Pieck 1895 - 1987. 'Klasje'. Lithografie op papier. Afmeting: 50 x 34 cm. In goede staat.

Cornelisz, Citroen.
Startprijs 80 EUR

C. Cornelisz. 21 Eeuw. 'Gesneden citroen op tafel'. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.

'Boten'.
Startprijs 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1950. 'Medeteriaans havengezicht met boten en figuren op de kade'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 50 cm. In goede staat.

W. Poelman, stillleven
Startprijs 80 EUR

Wim Poelman (restaurateur Hengelo). Stilleven, 'Opengeslagen boek bij kaarslicht'. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

H. Hendricks
Startprijs 80 EUR

H. Hendricks. Romantisch Hollands riviergezicht met vele figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 36 x 25 cm. In goede staat.

Stilleven, vaas met rozen.
Startprijs 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd 1991. Voorstelling: Stilleven met rozen. Pastel op papier. Afmeting . 48x61 cm. In goede staat

Houtsnede
Startprijs 80 EUR

Antieke Japanse ingekleurde, gesigneerde houtsnede. Circa 1900 of ouder. Voorstelling van vogels bij waterpartij. Houtsnede op papier. Afmeting: 36 x 23 cm. In goede staat.

Naar A. Koningh Jr., Winter.
Startprijs 80 EUR

Naar A. Koningh Jr. Romantisch Hollands wintergezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 70 cm. In goede staat.

4x Flora gravure (antiek)
Startprijs 80 EUR

Vier antieke hand-ingekleurde flora gravures door F. Sansom Sculp. Syd. Edwardsdel 1801 Pub. by T. Curtis. Gravures op papier Afmeting: 20 x 12 cm. In goede staat.

Sam Schellink
Startprijs 80 EUR

Sam Schellink, 1876-1958. 'Stenderkast'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Piet van Wijngaerdt
Startprijs 80 EUR

Piet van Wijngaerdt, 1873-1964. 'Vaas met bloemen'. Olieverf op paneel. Afmeting: 52 x 40 cm. In goede staat.

W. Bonsall, Stadsgezicht.
Startprijs 80 EUR

W. Bonsall. Stadsgezicht, New York. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In redelijk/goede staat.

2x Gravure
Startprijs 80 EUR

Twee maal ingekleurde gravures met latijnse tekst. 17e-18e Eeuw. Eén maal met twee medaillons door Basire Sculpt. (onder andere hand ingekleurd met goud). Eén maal met één medaillon Basire Sculpt. Afm...

Piet Wiegman, 2 werken
Startprijs 80 EUR

Twee werken van Piet Wiegman, (1930-2008). Voorstelling: De dierenvriend, en De vrijgezel. Linoleum-snedes op papier. Afmeting: 34 x 48 cm. en 29 x 40 cm. In goede staat.

Piet Wiegman, 2 werken
Startprijs 80 EUR

Twee werken van Piet Wiegman, (1930-2008). Voorstelling: De ranch en De schim. Linoleumsnedes op papier. Afmeting. 36x47 cm en 30x40 cm in goede staat.

Piet Wiegman, 2 werken
Startprijs 80 EUR

Twee werken van Piet Wiegman, (1930-2008). Voorstelling: De woonwagen, en De moeder. Linoleumsnedes op papier. Afmeting 31x39 cm. en 37x50 cm. In goede staat

Piet Wiegman, 3 werken
Startprijs 90 EUR

Drie werken van Piet Wiegman, (1930-2008). Blinddate, Vrouw in interieur en Drie figuren in interieur. Linoleum-snedes op papier. Afmeting: 32 x 27 cm. In goede staat.

Piet Wiegman, 3 werken
Startprijs 90 EUR

Drie werken van Piet Wiegman, (1930-2008). Voorstelling: Vrouw met dwarsfluit, Figuren in interieur. en Huizen in bos. Linoleumsnedes op papier. Afmeting. 34x24 cm., 20x41 cm. en 34x26 cm. In goede ...

Miniatuur, 18e-19e eeuw.
Startprijs 100 EUR

18e-19e Eeuws miniatuur met monogram, op ivoor geschilderd en met ivoren lijst. Portret jonge heer. (twee stukjes eraf). Afmeting: 13,7 x 12, 4 cm. In goede staat.

Piet Bulthuis, 'Gezelschap'.
Startprijs 100 EUR

Piet Bulthuis, 2e helft 20e eeuw. 1889 - 1988. 'Gezelschap'. Olieverf op linnen. Afmeting: 80 x 65 cm. In goede staat.

Antieke Icoon
Startprijs 100 EUR

Russische icoon met Moeder Gods met het kind Jezus met boekrol in Hodigitria, de icoon is bekleed met een fraai bewerkte rizza, Russisch omstreeks 1900. Afmeting: 12 x 16 cm.

A. Korneck.
Startprijs 100 EUR

A. Korneck. Circa 1900. Jugendstil. Mogelijk laat werk Albert Friedrich Korneck, 1813 - 1905. 'Mediterane dorpsstraat met figuren'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

2x Aquarel.
Startprijs 100 EUR

Twee maal landschappen met figuren (vochtvlekjes), 19e eeuw. Met monogram. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 32 x 49 cm. In redelijke staat.

A. Pawlowsky
Startprijs 100 EUR

A. Pawlowsky. Circa 1890. Schloss Liechtenstein. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 21 cm. In goede staat.

Jan Dey, 'Schapen'.
Startprijs 100 EUR

Jan Dey. Circa 1920. 'Schapen met herder voor schaapskooi'. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Riek Schagen
Startprijs 100 EUR

Riek Schagen (Saartje van Zwiebertje). 1913 - 2008 Vorden. 'Exotisch landschap'. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 22 x 16 cm. In goede staat.

Cornelisz, Aardbeien.
Startprijs 100 EUR

C. Cornelisz. 'Stilleven met aardbeien'. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.

2x A. Sokolova
Startprijs 100 EUR

Annastassia Sokolova 1967. Russische school. 'Twee maal vaas met bloemen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 12 x 17 cm. In goede staat.

Anatoly Sokolova
Startprijs 100 EUR

Anatoly Sokolova, 20e eeuw. Russische school. 'Riviergezicht met huizen en boten'. Olieverf op linnen. Afmeting: 43 x 39 cm. In goede staat.

Anatoly Sokolova
Startprijs 100 EUR

Anatoly Sokolova, 20e eeuw. Russische school. 'Paardenwagen bij blokhut'. Olieverf op linnen. Afmeting: 55 x 50 cm. In goede staat.

Hetty Broedelet
Startprijs 100 EUR

Hetty Broedelet, 1877-1966. 'Boedha'. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 16 cm.

2 Werken in ovale lijst.
Startprijs 100 EUR

Twee antieke ovale lijsten in Louis- Seize stijl met lithografieën/reproduktie. Circa 1900. Afmeting: 55 x 58 cm. en 49 x 34 cm. In goede staat.

Frans de Geetere, 'Bloempot met bloem'
Startprijs 100 EUR

Frans de Geetere, 1935 Paris. 1895 - 1968. 'Terracotta bloempot met bloem'. Aquarel op papier. Afmeting: 30 x 38 cm. In goede staat.

Jos van Dijk
Startprijs 100 EUR

Jos van Dijk, 1913-2000. 'Riviergezicht met kerkdorp'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Landkaart, L. de Knijff.
Startprijs 100 EUR

lIngekleurde landkaart door L. de Knijff. 17e-18e Eeuw. 'Loyalte ne Oblige'. Voorstellende een adelijk landgoed. Gravure op papier. Afmeting: 48 x 36 cm. In goede staat.

H.Verdonck, 'Zuid-Duits riviergezicht'.
Startprijs 100 EUR

Hendrick Verdonck. 'Zuid-Duits riviergezicht met kasteel, figuren en bergen'. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.

H.Verdonck, 'Romantische boerderij'.
Startprijs 100 EUR

Hendrik Verdonck. 20e Eeuw. 'Romantische boerderij met figuren'. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.

Jongetje'
Startprijs 100 EUR

Juul van den Heuvel 1993. Amsterdam 1959. Voorstelling: Portret jonge jongen. Olieverf op linnen. Afmeting. 180x130 cm. In goede staat

Bouhuys, Deventer school
Startprijs 100 EUR

H.J. Bouhuys 1870-1917, Deventer school, landschap met hooischuur en wandelaar, (restauratieplek) olieverf op linnen. Afmeting 50x70cm. In goede staat

J.A. Koert
Startprijs 100 EUR

J.A. Koert, ca. 1920. 'Gevangenistoren te Vlissingen'. Olieverf op paneel. Afmeting: 41 x 31 cm. In goede staat

Modern schilderij, A. Ribbeling
Startprijs 100 EUR

Dirk Jan Ribbeling 97, 1932 Rosmalen. Voorstelling: Kubistische compositie. Acryl op papier. Afmeting . 75x51 cm. In goede staat

F. Delcroit, Stadsgezicht
Startprijs 100 EUR

F. Delcroit, ca. 1900. Duitse school. Voorstelling: Stadsgezicht Salzburg. Olieverf op paneel (paar wormgaatjes). Afmeting. 18.5 x 26 cm. In goede staat

Voorouders portret, China
Startprijs 100 EUR

Antieke Chinese keizer portret in lijst. Houtsnede op papier (vochtvlekken). Afmeting . 62x140 cm. In redelijk/ goede staat

Schilderij, bloembollenveld
Startprijs 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Hollandse school. 'Bloembollenveld met dorp'. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 30cm. In goede staat.

Jan Bolderink,
Startprijs 100 EUR

Jan Bolderink, 1998. Branding op de rotsen. Olieverf op papier. Afmeting: 65 x 47 cm. In goede staat.

Haardstuk, 18e eeuw.
Startprijs 100 EUR

Groot 18e eeuws schilderij (haardstuk). Landschap met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 120 x 58 cm. In goede staat.

Jaap van Kregten.
Startprijs 100 EUR

Jaap van Kregten, 1878-1967. Watermolen Haaksbergen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

2x Gravure.
Startprijs 100 EUR

Twee antieke gravures. Eén maal Amorum, twee Amor putti, 18e eeuw. Eén maal Hercules door J. Bond. 18e-19e Eeuw. Gravures op papier. Afmeting: 14 x 18 cm. en 11 x 23 cm. In goede staat.

Aquarel Moskou
Startprijs 100 EUR

Russische school, 1988 Moskou. Aquarel op papier. Afmeting. 39x50 cm. In goede staat.

Bernhard Dörries
Startprijs 100 EUR

Bernhard Dörries, 1898-1978. Duitse school. Dorpsstraat met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting. 71x94 cm. In goede staat

Stefano Robertazzi
Startprijs 110 EUR

Stefano Robertazzi. Italiaanse school. 'The most beautiful' (bloemen compositie) Olieverf op paneel. Afmeting: 57 x 80 cm. In goede staat.

Stefano Robertazzi
Startprijs 110 EUR

Stefano Robertazzi 1972. Italiaanse school. 'Sweet Rythm' (bloemen compositie). Olieverf op paneel. Afmeting. 60x80 cm. In goede staat.

L. Borin
Startprijs 110 EUR

Luciano Borin 1982. Tweede helft 20e eeuw, Italië. 'Man en vrouw voor auto'. Pastel op papier. Afmeting: 54 x 60 cm. In goede staat.

Luigi Fagioli
Startprijs 110 EUR

Luigi Fagioli, Italië 1932-1985. 'Abstracte compositie'. Olieverf op papier. Afmeting: 23,5 x 16,5 cm. In goede staat.

A. Vles, 'Stadsgezicht Gent'
Startprijs 120 EUR

A. Vles 1935 Gent. 1880 - 1967. 'Stadsgezicht Gent'. Olieverf op paneel. Afmeting: 23 x 32 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd Clown
Startprijs 120 EUR

Onduidelijk gesigneerd, 20e eeuw. 'Clown met harmonica'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 73 cm. In goede staat.

Piet Wiegman, 3 werken
Startprijs 120 EUR

Drie werken van Piet Wiegman, (1930-2008). 'Gitarist', 'Zittende dame'. en 'Gezicht'. Ingekleurde linoleum snedes op papier. Afmeting: 23 - 29 cm.

A. v.d. Berg, 'Poldergezicht met windmolen'.
Startprijs 120 EUR

A. v.d. Berg. Circa: 1930. 'Poldergezicht met windmolen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

2x Gravure.
Startprijs 120 EUR

Twee antieke gravures. 17e-18e Eeuw. Eén maal Libra , weegschaal, hand ingekleurd en met goud. Eén maal Vanno piu pelli di volpi che d'afini in pelliciaria. Afmeting: cia. 18 x 15 cm. en 14,5 x 14 cm...

Silvia v.d. Water
Startprijs 125 EUR

Silvia v.d. Water (Arnhem). 'Golden Retriever met puppy'. Olieverf op paneel. Afmeting. 40x50 cm. In goede staat.

Gisela Sedatis Grosser
Startprijs 125 EUR

Gisela Sedatis Grosser, 1935-2007. Duitse school. 'Landschap met twee figuren en huis tussen bomen'. (Japanse laklaag techniek) Olieverf op paneel. Afm. 66x55 cm. In goede staat.

2 Ruiters op bospad.
Startprijs 125 EUR

Onduidelijk. 19e Eeuw. 'Twee ruiters in landschap'. (gaatje in doek). Olieverf op linnen. Afmeting: 84 x 90 cm. In redelijke staat.