M.T Ancone, stadsgezicht oud Oldenzaal, olieverf op linnen 40x50cm Cond;G
Gesigneerd kunstwerk met drie voorstellingen en schilderwerk, titel extenden systems part 4, gemengde techniek op papier 60x19cm Cond:G
Studie tekening cavalerie, toegeschreven aan Arie van der Boon Doesburg 1886- Rolde 1961, potlood op papier 29x17cm Cond:G
Jo Remarko ( 1928 - ), olieverf op linnen, branding met rotspartij 80x60cm. Cond.: G
G Schödl 1938, zeilboten voor Mediterraanse kust olieverf op paneel 29x22cm Cond:G
Horsky omstreeks, branding met rotsenkust olieverf op linnen 41,5x27,5 Cond:G
Otto Pingerda 1935 Duitse school Duits Herenportret 65x50cm olieverf op linnen Cond:G
H. Miller 20e eeuw, jongen en meisje met zakdoek, olieverf op linnen, 50x30cm. Cond:G
Twee 19e eeuwse steendrukken Bataille de Lutzen, le retour du Chasseur (vochtvlekken) Cond:R
Drie oude tekeningen, kruidenstudie, landschap met rivier, heiligen 22-30cm Cond:G
Twee Duitse schilderijen, onduidelijk gesigneerd landschap omstreeks 1960, en ongesigneerd fachwerkhuis omstreeks 1930, olieverf op linnen en paneel 65x50 65x47cm
Anno Erdle 43 Duitse school, Duits bergachtig landschap met boerderij olieverf op linnen 75x70cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd Zweedse school, Fjord met boten olieverf op paneel 45x38cm Cond:G
Ongesigneerd 20e eeuw landschap met molen en vissers, olieverf op paneel 36x27cm Cond:G
Sven Person '69 nr 7/30 Zweedse school, boerderij in zonnig landschap, lithografie op papier 78x29cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1900, bosgezicht met beek, olieverf op paneel 24x32cm Cond:G
Henry Ness Zweedse school, Fjord met zeilboten, olieverf op linnen 36x54 Cond:G
Krijn van Dijke Rotterdam 1910 -Scharten 1980 landschap met kasteel aquarel op papier 49x31cm Cond:G
H.C. Kranenburg 1917-1997 bloemstilleven, olieverf op paneel 20x30 Cond:G
Drie maal Frans Peeters, atelier Ootmarsum, drie Pierrots, aquarel op papier 8x9cm Cond:G
Jurrien Marinus Beek Arnhem 1879-1965 Den Haag heidegezicht met zandpad, olieverf op paneel 24x18cm Cond:G
Vier Lionel Barrymore 1928-1954 Quiet water, rocky point nantucket Shoreside farm, lithografie op papier 19x15cm Cond:G
Toon Koster, Schiedam 1913-1989 riviergezicht met punter en windmolen 22x16cm aquarel op papier Cond:G
C.B Hooyer omstreeks 1920 stadsgezicht met figuren en paardenkar aquarel op papier 25x12cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1900, vrouwelijk naakt ,pastel op papier 35x27cm Cond:G
Kanesca 1976? dorpsgezicht, ingekleurde ets op papier 30x25cm Cond:G
Twaalf etsen Rembrandt in map naar oud voorbeeld, bei Wilhelm Burger Karlsruhe etsen op papier in goede staat 41x31cm
W. Zijger? onduidelijk Duitse school besneeuwd berglandschap olieverf op paneel 35x46cm Cond:G
Robert petit Lorraine, haven van Kopenhagen, zwarte inkt op papier 58x43cm Cond:G
Grunwaldt Duitse school, abstracte compositie ets op papier 30x25cm Cond:G
Guy Fouguet 1923- vaas met bloemen olieverf op linnen 30x24cm Cond:G
Ongesigneerd 2e helft 20e eeuw jonge dame met oudere man, naakt gemengde techniek op papier 33x27cm Cond:G
Antieke Japans of Chinees lakwerk schilderij, met lakwerklijst, omstreeks 1900 55x42cm Cond:R/G
M. Nijhuis '89, stilleven met tin, schaal uien en glas, olieverf op linnen 40x50cm Cond:G
Charles Bartlett 1921 Engeland, Fenland Creek 23/60, herkomst kunsthandel Borzo, ets/ aquatint op papier 35x45 Cond:G
Oude antieke Chinese ingekleurde gesigneerde houtsnede, met bever in boom voorstelling(vouwnaad beschadigd) 33x26cm. houtsnede op papier, Cond:R
Hofer, omstreeks 1900, Duitse school, stilleven bij kaarslicht, olieverf op linnen 30x24cm. Cond:G
Teizo Ogaki'81 Kyoto 1936, titel: Eclaircie 32/50, herkomst kunsthandel Borzo, ets/ aquatint op papier 30x46cm. Cond:G
Marcel Mouly Parijs 1918, titel: La femme peintre, lithografie op papier 57x73cm. Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1920, moeder met kind, olieverf op linnen 50x40cm Cond:G
Hendrik ten Hoopen 1890 Doetinchem, mand met violen, olieverf op linnen 60x50cm. Cond:G
Drie antieke gravures passage du chateau, pferdemarkt, bosgezicht met figuren, gravures op papier Cond:G 38x24 - 41x33-46x34cm
Vier antieke gravures 1 maal 18e eeuw vogel, 17e/18e eeuw La Chasse royal, 19e eeuw Forte par de Boifsien, en Residentz statt Hannover 1807 A/D 1650 30-69cm Cond:R/G
P. von Weiler, Duitse school, stilleven met gemberpot, olieverf op paneel 41x33cm. Cond;G
Alfred Zimmerman 1854-1910 Duitse school Beierse man met tabakspijp olieverf op paneel 18x13cm Cond:G
Onduidelijk, Russische school omstreeks 1920 rotsen kust, olieverf op paneel 47x35cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1930 Duitse school damesportret met parelketting, olieverf op linnen 47x37cm Cond:G
Twee keer A. Duveaux 1894 en 1895 Arts Decoratiefs ontwerpen, aquarel op papier 29x26, 30x19cm Cond:G