Twee 19e eeuws Chinees porseleinen Familie Rose tazza's met decor van wijsheer/floraal en tekst. Afmeting: Ø 19 - 22 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met draken decor + bodemmerk. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen melk + bloed schaal met draken decor. Bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 17,3 cm. In goede staat.
2x Chinees porseleinen Sang de Boeuf vaas. 1x Slanke vaas met zes tekens bodemmerk. 1x Baluster vaas met bodemmerk, haarlijn bovenrand. Afmeting: H 29 - 32 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuws Chinees porseleinen Imari borden met tuin/vogel/goud decor. Grote schotel haarlijn in bodem. Afmeting: Ø 21,7 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen Song papegaai met celadon glazuur. Afmeting: H 27,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose vaas met oren en floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 34,3 cm. In goede staat.
Chinese messing vergulde dekselvaas met figuren in landschap decor + tekst. Afmeting: 18,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinese gouache van een waaier (in lijst). Figuren decoratie. Enkele restauratie. Afmeting: 26 x 50 cm. In goede staat.
Zilveren sigaretten box (China), rechthoekig model met een scharnierend deksel. Aan de ene zijde versierd met 2 vogels en aan de andere zijde een voorstelling van een landschap met chinese figuren. ca...
Oud Chinees bronzen boeddha figuur, staande op lotusbloem met koraalketting. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen vazen. 1x Vaas met draken decor. 1x Flesvaas met draken decor + vier tekens bodemmerk (hals beschadigd). Afmeting: H 30,5 - 33 cm. In redelijk/goede staat.
Twee delen Chinees porselein. 1x Flambé vaas. 1x Vrucht-vorm. Afmeting: 13 - 15 cm. In goede staat.
Lot met negen diverse oude/antieke snuffbottles. Porselein et cetera. Afmeting: 6 - 11 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Sung kom met schildpad-achtig bruin glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: 7,3 x Ø 12,7 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Familie Rose Armorial schotel met Frans wapen decor. Afmeting: Ø 16 cm. In goede staat.
Antiek Japans porseleinen pijpvaas. Blauw-wit decor. Afmeting: H 26,3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Sang du Boeuf pijpvaas met bodemmerk. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.
Lot met zes antiek Chinees porseleinen borden. Divers. 17e - 18e Eeuw. Onder andere; Kang Xi. Minimale chip en/of haarlijn. Afmeting: Ø 21,5 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 19e eeuws Japans bronzen wierookbrander met olifanten-hengsels, draken, schildpad en paradijsvogel decor. Afmeting: H 23,7 x Ø 27,8 cm. In goede staat.
4x Divers China. Bestaande uit: Twee Chinese schoentjes. Tang figuur, en een fijn bewerkte noot met geisha's in landschap decor. Afmeting: 6 - 26 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen druivenschotel. Eén bakfout. Afmeting: Ø 36,2 cm. In goede staat.
Drie oude Chinese munten. Twee soorten. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 3,7 - 3,9 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws Chinees of Japans porseleinen polychrome figuur. Man met stok. Chips basement. Afmeting: H 23 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Chinees porseleinen kommen met rood glazuur en floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 15 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen theepot met steur en baars decor. Afmeting: 13 x 15 x Ø 9,5 cm. In goede staat.
Vroeg 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari wijnkoeler met floraal/goud decor. Randschades, bodem + bovenrand. Afmeting: H 15 x Ø 17,2 cm. In redelijke staat.
Drie delen divers China. Bestaande uit; Zalmkleurige porseleinen theepot met vogel decor. Hardhouten wierookstokjes-houder. Porseleinen vogelvoer houder. Afmeting: 9- 28 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen theebus met rondom zotjes decor. Afmeting: H 10 cm. In goede staat.
Chinese, vierkante yixing theepot met karaktertekens. Met bodemmerk. Afmeting: 12 x 16,5 x 11 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met rood/paars glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 12,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon oorvaas met groen schubachtig glazuur. Afmeting: H 27,7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen theebus met kostbaarheden decor + tekst. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.
Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen cheng lung schotels met tuin decor. Eén gaaf. Eén met kleine haarlijnen. Afmeting: Ø 27,5 - 28,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee vierkante Chinees porseleinen vazen met lichtblauw glazuur en reliëf decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 12 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Sang de Boeuf vaas met ramskoppen. Bodemerk. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pot met floraal decor + karakter tekens decor. Gat in bodem. Gerestaureerd. Afmeting: H 13 x Ø 22 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen Sung schaal met groen glazuur + draken decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 20,8 cm. In goede staat.
Grote gecontourneerde Japans porseleinen Imari schotel met floraal/goud decor. Afmeting: Ø 46,5 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuws Japans porseleinen Imari borden met floraal/goud decor. Afmeting: Ø 18 cm. In goede staat.
Twee antieke Japanse bronzen vazen. Meiji. Circa 1880. Bloesem decor + vogel die vlinder eet. Afmeting: H 24,3 cm. In goede staat.
Lot met 18e eeuws Chinees porselein. Aantal: 16 stuks. Kopjes en schotels. Floraal/landschap decor. Zes kopjes goed. Twee kopjes beschadigd. Zes schotels goed. Eén schotel beschadigd. Afmeting: 6,5 - ...
Prachtige Japans Satsuma porseleinen vaas met krijgers in landschap + goud decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon kom met floraal reliëf. Afmeting: H 7 x Ø 19,8 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees celadon porselein. 1x Bord met tekst. 1x Vaas in Sung stijl. Afmeting: 9 - 27 cm. In goede staat.
Drie delen Chinees porselein. 1x Pijpvaas met diverse figuren en tekst, met bodemmerk. 2x Bord met diverse figuren/teksten, met bodemmerk. Afmeting: 22,3 - 30 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met verso lichtblauw glazuur + vissen decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: Ø In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen theepot met zeldzaam papegaai + goud decor (Imari). Tuit beschadigd. Top deksel gelijmd. Afmeting: 13 x 17 x Ø 10 cm. In redelijke staat.