Oud Chinees rol-schilderij met tijger/tekst decor + signatuur. 20e Eeuw. Enkele vochtvlekken. Afmeting: L 167 x B 70 cm. In redelijk/goede staat.
Vier Chinees porseleinen schotels met karper decor. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 11,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose gemberpot. Floraal/vleermuizen/karaktertekens decor. Met bodemmerk. Afmeting: 18,5 cm. In goede staat.
Vijf delen Japans/Chinees porselein. 1x bord, 18e eeuw, chips. 2x Japanse schotel, circa 1900, goed. 2x Chinees porselein, goed. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 30 cm.
Zeer grote, oude Chinees porseleinen theepot met floraal decor. Afmeting: 25 x 25 x Ø 19 cm. In goede staat.
4x Drie-delige Japans eierschaal porseleinen kop en schotels met floraal/zwaluw decor. Met bodemmerk. Eén haarlijn. Afmeting: 10 - 13 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen gemberpot met landschap decor. Deksel heeft schade. Afmeting: H 18 x Ø 16 cm. In redelijk/goede staat.
Zes antiek Japans porseleinen kop en schotels met deksel. Figuren/goud decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 8 x Ø 12 cm. Eén haarlijn. In goede staat.
Oud Tibetaans koperen reliëf met Boeddhistische tekst. 20e Eeuw. Afmeting: 24 x 24,5 x 3 cm. In goede staat.
Vijf delen antiek Japans Imari porselein. Bestaande uit; Vaas, gerestaureerd. Vier borden, waarvan één beschadigd. Afmeting: 15 - 31 cm. In redelijk/goede staat.
Lot Chinees porselein. Bestaande uit: 1x Beeld van wijsheer, met bodemmerk. 3x Familie Rose kop + schotel, met floraal/vlinder/emaille decor. Afmeting: 8 - 22 cm. In goede staat.
Antiek, rond Japans lakwerk paneel in lijst. Originele lijst met been en goudlak. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 35 cm. In goede staat.
3x China. Bestaande uit: Twee Yixing theepotten + plated cup. Afmeting: 9 - 12 cm. In goede staat.
Antiek 25-delig Japans porseleinen theeservies met landschap decor. Circa 1900. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 10 - 21 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen familie rose patti pan met floraal decor. Afmeting: 11,7 x 11,9 cm. In goede staat.
Antiek Japans porseleinen vaas met groen glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuws Chinees porseleinen Imari schotels. Floraal/goud decor. Afmeting: Ø 11,4 cm. In goede staat.
Drie antieke Chinees porseleinen borden. 2x 18e Eeuw, beschadigd. 1x Groot, 19e eeuw, draken decor, gaaf. Afmeting: Ø 21 - 25,5 cm. In matig/goede staat.
Twee delen Chinees porseleinen Kantonees Familie Rose. 1x Melkkan, goed. 1x Theekan, haarlijnen. Afmeting: 13 - 21 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen tulpenvaas in cheng lung-stijl. Pioenroos decor. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
Lot China. Antiek. Bestaande uit: 2x Celadon gemberpot met floraal decor. Messing overlay foo hond op houten console. 19e Eeuw. Afmeting: 9 x 10 x 5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen yixing theepot met bloesem decor. Voorzien van bodemmerk. Afmeting: 9 x 18,5 x 10 cm. In goede staat.
Vier delen antiek Japans Imari porselein. Floraal/goud decor. 19e Eeuw. Bestaande uit twee kopjes + twee borden. Afmeting: 8,5 - 25 cm. In goede staat.
3x Japan/China antiek. Bestaande uit: Eén cloisonné trekpot en twee cloisonné bloempotten. Floraal decor. Afmeting: 9 - 14 cm. In goede staat.
Twee delen oud/antiek houtsnijwerk. China. 1x Altaarstuk, 19e eeuw. 1x Kaptafel met parelmoer-inleg, moet worden gerepareerd. Afmeting: 50 - 60 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen celadon knobbelvaas met vlekken-glazuur. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met paars-achtig glazuur. Afmeting: H 36,5 cm. In goede staat.
Groot lot Chinees/Japans porselein. 18e - 19e Eeuw. 11x China, beschadigd. 1x Japan Satsuma, geisha's in tuin, goed. In matig/redelijk/goede staat. Afmeting: 6 - 32 cm.
Drie antiek Chinees porseleinen gemberpotten met houten deksel en landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 14 - 15 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon schaal met floraal decor + gecontourneerde omranding. Afmeting: Ø 27 cm. In goede staat.
Vijf diverse Japans Imari porseleinen borden met floraal/goud decor. Twee borden chips. Afmeting: Ø 20 - 21,5 cm. In redelijk/goede staat.
Chinese wierookbrander van brons. Met bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 10 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen bord met tuin decor. Haarlijn bodem. Afmeting: Ø 28 cm. In goede staat.
Lot divers China/Japan. Oud + antiek. 19e - 20e Eeuw. Onder andere; kommen, benen snuffbottle, parelmoer tablet, lakwerk vaas, Kanton porselein, lakwerk doos. Afmeting: 7 - 28 cm. In redelijk/goede st...
Lot China, divers. 20e Eeuw. Onder andere; spekstenen tempelleeuwen, steengoed, porseleinen figuren, blanc de chine figuur. Afmeting: 10 - 28 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen boeddha figuur. Tung Ch. 19e Eeuw. Afmeting: 26,5 cm. In goede staat.
Grote Japanse 8-hoekige schaal met figuren voorstelling en rondom versierd met bloem decor. 19e Eeuw. Eén haarlijn. Afmeting: H 11 x Ø 24 cm. In redelijk/goede staat.
Drie delen Oosters koperwerk. China? Bestaande uit; 1x Chinese opiumpijp met vleermuis/salamander en karakter tekens. 1x Kopergeslagen ghendi schenkkan. 1x Kopergeslagen kom. 19e - 20e Eeuw. Afmeting:...
Japanse schaal + een dekseldoos met parelmoer inleg. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 26 - 48 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese dekseldoos, gemaakt van twee Chinese muntstukken. 20e Eeuw. Afmeting: 2 x Ø 5 cm. In goede staat.
Lot met twaalf oude Chinese muntstukken. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 1 - 2,3 cm. In goede staat.
Vijf delen divers porselein uit Japan/China. Onder meer; Satsuma, blanc de chine, familie rose cup (chips). Eén deksel satsuma gelijmd. Afmeting: 13 - 17 cm. In redelijk/goede staat.
Drie antieke Chinees porseleinen miniatuur vazen. Twee met draken decor. Eén met floraal/vogel decor. 18e - 19e Eeuw. Eén chip. Afmeting: H 8,5 - 9,5 cm. In goede staat.
Elf delen antiek Japans/Oosters porselein. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 13 - 30 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuws Imari porseleinen borden met floraal/goud decor. Afmeting: Ø 29 -42 cm. In goede staat.
Antiek Japanse cloisonné pijpvaas in Meiji stijl. Floraal decor. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Oude/antieke Tibetaanse tangka. Gouache. Afmeting: H 83 x B 55 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen penselenvaas met tekst + signatuur decor. Met bodemmerk. Afmeting: 12,5 cm. In goede staat.