Antiek Engelse spiegel van eikenhout. Ovaal. Met facet geslepen spiegelglas. Circa 1900. Afmeting: H 83 x B 59 cm. In goede staat.
Antiek vergulde spiegel met gewoon spiegelglas (niet facet geslepen). Afmeting: H 90 x B 70 cm. In goede staat.
Eikenhouten Hollandse bijzettafel met acht antieke mangaan/bloemvaastegels ingelegd. Afmeting: 45 x 65 x 39 cm. In goede staat.
Engelse ovale mahoniehouten spiegel met parelrand. Circa 1900. Afmeting: 80 x 52 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten Willem III speeltafel met geschulpt blad. Circa 1860. Afmeting: 77 x 82 x 43 cm. In redelijk/goede staat.
Mahoniehouten Louis Philippe tafel met gecontourneerd blad. Circa 1860. Afmeting: 79 x 90 x 70 cm. In goede staat.
Kersenhouten theetafel op wielen, met tussenblad welke voorzien is van facet geslepen glas. Afmeting: 72 x 84 x 55 cm. In goede staat.
Eikenhouten noten/muziekstandaard in Engelse stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 95 x 56 x 34 cm. In goede staat.
Antiek, Engels, mahoniehouten bijzettafel met gecontourneerd blad en vier-spant klauwpoot. Circa 1900. Afmeting: H 56 x Ø 72 cm. In goede staat.
Gietijzeren tuintafel met marmeren blad. 20e Eeuw. Afmeting: 77 x 42 x 42 cm. In goede staat.
Chinese hardhouten bloementafel. 20e Eeuw. Afmeting: 91 x 34 cm. In goede staat.
Ronde, houtgestoken Chinese salontafel met landschap decor, klauwpoten en glasplaat. 20e Eeuw. Afmeting: H 50 x Ø 80 cm. In goede staat.
Engelse mahoniehouten theetafel op wielen. 20e Eeuw. Afmeting: 71 x 91 x 47 cm. In goede staat.
19e Eeuws Hollandse eikenhouten hangvitrine. Barok stijl. Afmeting: 80 x 85 x 25 cm. In goede staat.
Antieke Engelse bijzettafel met wangen + lade. Victoriaans. Circa 1860. Afmeting: 76 x 53 x 38 cm. In goede staat.
Eiken commode in Barok-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Bovenblad opklapbaar. Afmeting: 67 x 73 x 40 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse kapspiegel met twee lades. Mahoniehout. Afmeting: 75 x 55 x 25 cm. In goede staat.
Antiek, verstelbare pianokruk van eikenhout. Afmeting: H 60 cm.omstreeks 1910. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten empire penantkast met lade. Circa 1820. Oudere restauratie. Afmeting: 90 x 98 x 46 cm. In goede staat.
Antiek Engelse mahoniehouten tiltop bijzettafel met driespant poot. Afmeting: 71 x 42 x 58 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke mahoniehouten Soester spiegel met facet geslepen spiegel. Afmeting: H 67 x B 40 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws eikenhouten potten/nachtkastje met lade en roldeur. Afmeting: 70 x 50 x 31 cm. In goede staat.
19e Eeuws mahoniehouten kastje met klepdeksel. Afmeting: 76 x 45 x 42 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Duitse eikenhouten dekenkist op slede poten. Voorkant omgebouwd. Afmeting: 78 x 135 x 64 cm. In redelijke staat.
Kleine notenhouten commode met intarsia. Barok stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 61 x 60 x 35 cm. In redelijk/goede staat.
Engels, mahoniehouten bijzettafel met lyra-vormige poten, met bronzen wieltjes in klauwpoot vorm. Sherton-stijl. Tafel is opklapbaar en de bladen zijn ingelegd met leer. Circa 1960. Afmeting: 54 x 47 ...
Hollandse mahoniehouten Willem III penantkast. In ongerestaureerde staat. Afmeting: 100 x 93 x 41 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse mahoniehouten armleunstoel met band-intarsia. Afmeting: 90 x 59 x 58 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws Hollandse theetafel van notenhout, met origineel beslag. Afmeting: 74 x 79 x 50 cm. In goede staat.
Engelse, mahoniehouten gateleg tafel met lade en wielen. 19e Eeuw. Afmeting: 70 x 90 x 104 cm. In goede staat.
Twee Hollandse bijzettafels (kantoortafels) door Cees Braakman. Model Pastoe. Gemaakt van mahonie met metaal. Afmeting: 28 x 44 x 38 cm / 46 x 65 x 40 cm. In goede staat.
Vroege 19e eeuwse mahoniehouten speeltafel. Afmeting: 76 x 80 x 80 cm. In goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten dekenkist met panelen. Afmeting: 73 x 117 x 61 cm. In goede staat.
Antiek, Frans, mahoniehouten secretaire met wat schade en oudere restauratie. Circa 1870. Afmeting: 161 x 110 x 50 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek mahoniehouten commode. Laat biedermeier. Circa 1840. Lichte schades. Afmeting: 87 x 100 x 52 cm. In redelijke staat.
Perzische, handbeschilderde hoek-etagére met figuren decor. 20e Eeuw. Afmeting: 93 cm. In goede staat.
Chinees teakhouten verzamelaars vitrinekast. 20e Eeuw. Afmeting: 86 x 48 x 11 cm. In goede staat.
Duitse Gründerzeit notenhouten console. met een deurtje en een vakverdeling Circa 1880. Afmeting: 53 x 85 x 54 cm. In goede staat.
Antiek ovale spiegel in Louis Seize stijl. Circa 1900. Afmeting: 74 x 44 cm. In goede staat.
Antiek wit-gelakte houten tandartskast met diverse lades en deuren. Circa 1920. Afmeting: 120 x 60 x 31 cm. In goede staat.
19e Eeuws Franse spiegel in Aziatische look. Naar bamboe voorbeeld gemaakt. Afmeting: In goede staat. Afmeting: H 79 x B 61 cm.
Antiek Chinees hardhouten hocker met floraal decor + marmeren blad. Afmeting: H 37 x Ø 31 cm. In goede staat.
Mahoniehouten kamergemak. Engeland. Circa 1820. Afmeting: 80 x 65 x 55 cm. In goede staat.
19e Eeuws Hollandse flespoottafel van eikenhout, met voetrust. Neo renaissance. Afmeting: 65 x 84 x 60 cm. In goede staat.
Antiek Engelse eikenhouten ronde tafel. Geheel staand op houtgepinde drie-poot. Circa 1800. Afmeting: H 63 x Ø 75 cm. In goede staat.
Hollands, wortelnoten, dubbel gebogen commode met klauwpoten. Met bronzen beslag. Eén stukje beslag mist. Circa 1900. Afmeting: 77 x 102 x 55 cm. In redelijk/goede staat.
Teakhouten pyramide ladenkast. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 167 cm. In goede staat.
Antiek goudkleurige Louis Philippe spiegel met floraal decor. Circa 1870. Afmeting: H 96 x B 70 cm. In goede staat.