Dikwandige 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kom met floraal/goud decor. Eén haarlijn. Afmeting: H 9 x Ø 20,1 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuws Chinees porseleinen schotels met zilveren hengsel. Octagonaal van vorm. Afmeting: 10 x 10 cm. In goede staat.
Antiek Chinees houtgestoken godheid met staf en granaatappel. Circa 1900. Afmeting: H 36,5 cm. In goede staat.
Japans Imari porseleinen hoekige bloempot met tuin/goud decor. 19e Eeuw. Afmeting: 14 x 21,5 x 22 cm. In goede staat.
Drie Chinese aquarellen met signatuur. 20e Eeuw. Landschappen. Aquarel op papier. Afmeting: 25,5 - 34 cm. In goede staat.
Oude Chinese bronzen boeddha, deels verguld. Afmeting: 14 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuws Chinees porseleinen Cheng Lung schotels met floraal decor. Eén haarlijn + randfrit. Afmeting: Ø 13,8 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Imari theepot met floraal/goud decor. Chip tuit. Deksel mist. Afmeting: 7 x 13,5 x 8,5 cm. In redelijke staat.
Oude/antieke Thaise bronzen boeddha. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuws Chinees porseleinen borden. Met dubbele blauw bodemring. Wijsheer in tuin decor. Eén bord chip. Eén bord onderrand schade. Afmeting: Ø 15,4 cm. In redelijk/goede staat.
Drie delen Chinees porselein. 1x Kantonese gemberpot. 1x Kantonese vaas. 1x Familie Rose gemberpot. Bodemmerken. Afmeting: 11 - 25,5 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Verte trekpot met floraal decor. Haarscheuren + handvat gelijmd. Afmeting: H 12,3 cm. In redelijke staat.
Antiek hardhouten Chinese sculptuur. Chinese godheid. Circa 1920. Afmeting: H ca. 30 cm. In goede staat.
Chinese Peking-glazen gemberpot op console. Pot is voorzien van floraal/vlinder decor + bodemmerk. Afmeting: H 13 x Ø 9 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen draken-vaasjes met reliëf decor. Vier tekens bodemmerk. H m 11,5 - 12 cm. In goede staat.
Lot met zeven antieke Chinese lakstempels van natuursteen, met tempelleeuwen, waarvan de twee grote stempels met teksten zijn voorzien. Afmeting: 6 - 18 cm. In redelijk/goede staat.
Mooie oude Chinese Yixing theepot met opengewerkt deksel, vleermuis decor en bodemmerken. Afmeting: 13 x 17 x Ø 12 cm. In goede staat.
Twee antieke Japanse parfumflacons met geisha + meester decor. Circa 1900. 1x Randschade. Afmeting: H 9,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude Chinese kinderschoenen van zijde/gouddraad. Floraal decor. Handwerk. 20e Eeuw. Afmeting: 11,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen flambé vaas. Afmeting: H 23,6 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen stopfles in 17e eeuwse stijl. Echter 20e eeuw. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Vijf 18e eeuws Chinees porseleinen schotels. 4x Imari. 1x Familie Rose. Afmeting: Ø 12 - 15,3 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuws Chinees Imari porseleinen kop + schotels. Floraal/vogel/goud decor. Drie schotels goed. Drie kopjes goed. Afmeting: 6 - 10 cm. In goede staat.
Lot met zeven stuks diverse oude Oosterse/Chinese spekstenen/natuurstenen figuren. 20e Eeuw. Boeddhistisch. Afmeting: 7 - 13,5 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen diepe schotel met interieur/floraal/goud decor. Randschade + haarlijn. Afmeting: Ø 22,5 cm. In redelijke staat.
Oude Chinees bronzen boeddha met vergulding en patina. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
19e Eeuws Japans porseleinen Imari wierookbrander op originele houten console. Floraal/goud decor. Haarlijn deksel. Afmeting: 21 x 16 x Ø 12 cm. In goede staat.
Antiek Chinese bronzen kruik/handwarmer met goudkleurig floraal decor + tekst. Bodemmerk. 19e Eeuw. Afmeting: 7,5 x Ø 12,5 cm.In goede staat.
Zes delen China. Bestaande uit; Twee gemberpotten, spekstenen vaas, kom met vlinder decor, antieke schotel (randschade), erotische snuffbottle. Afmeting: 8 - 27 cm. In redelijk/goede staat.
3x Chinees/Japans cloisonné. 2x Cloisonné vaas + 2x sokkel. 1x Dekselpot, verguld, met tempelleeuw + sokkel. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.
Lot antieke vazen. 2x Imari, 19e eeuw, één randschade. 2x Kutani, 19e eeuw, landschap decor. 3x Europees, Chinees decor, circa 1900, één haarlijn, één chip. Afmeting: 16 - 24 cm. In redelijk/goede sta...
Twee delen Chinees Familie Verte porselein. 19e Eeuw. 1x Bord, floraal, met bodemmerk, minimale chip. 1x Kom, floraal, met bodemmerk, chips + haarlijnen. Afmeting: Ø 15,7 - 17,5 cm. In matig/redelijke...
Vijf antieke Chinees porseleinen borden. 18e - 19e Eeuw. Familie rose + 2x Celadon glazuur. Twee grotere borden beschadigd. Eén klein rose bord, chip. Twee celadon borden zijn gaaf. Afmeting: Ø 19 - 2...
Drie delen Chinees porselein. 1x Quan yin (antiek), chips. 1x Familie verte vaas, chips. 1x Schenkkan (ritueel), chips. Afmeting: 7 - 18 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen bord met zotje in tuin decor. 18e - 19e Eeuw. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 20 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke Chinees porseleinen familie rose gemberpotten met figuren in tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: 11 - 13 cm. In goede staat.
Japanse meiji dekselvaas met draken decor. Afmeting: 20,5 cm. In goede staat.
Lot Japans Imari porselein. Divers. Floraal/goud decor. Vijf delen gaaf. Eén bord gelijmd. Drie borden haarlijn en/of randschade. Afmeting: Ø 21 - 40 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf Chinees porseleinen celadon vissen met lichtgroen glazuur. Sung stijl. Afmeting: 9 - 10 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen familie rose theepot met floraal/vogel decor. Bodemmerk. Afmeting: 12 x 15 x 12,5 cm. In goede staat.
Drie-delig Chinees porseleinen cup met bloesem/perzik decor. Met bodemmerk. Eén chip. Afmeting: 8,5 - 9,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee delen Chinees porselein. 1x Celadon vaas met groen glazuur + zes tekens bodemmerk. 1x Wierookbakje met sepia landschap decor + vier tekens bodemmerk. Afmeting: 9 - 18,5 cm. In goede staat.
Acht delen Chinees miniatuur celadon porselein. Onder meer; vaasjes, kopjes + gewicht met lichtgroen glazuur. Afmeting: 2 - 5 cm. In goede staat.
Vier Chinees celadon porseleinen zoutnappen op drie pootjes. Afmeting: 5,4 cm. In goede staat.
Acht delen divers Chinees eierschaal porselein. Bestaande uit: 7 kommen + grote vaas. Republiek stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 45 cm. In goede staat.
Antiek Chinees celadon bord met karaktertekens decor + vier tekens bodemmerk. 19e Eeuw. Afmeting: Ø 30,3 cm. In redelijke staat.
2x Chinees porselein. 1x 17e - 18e Eeuws Chinees Kang Xi bord met bodemmerk en floraal decor, beschadigd. 1x 19e Eeuws Chinese kom met sokkel, met Chinese vesting decor + vier tekens bodemmerk, chip +...
Vier 18e eeuws Chinees porseleinen Cheng Lung borden met floraal/tuin decor. Haarlijn en/of chip. Afmeting: Ø 23 - 28 cm. In redelijke staat.