Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Japans groot bord met figuren.
Startprijs 50 EUR

Groot antiek Japans porseleinen bord met figuren in landschap. Ca. 1900. Afmeting. ø 40 cm. In goede staat.

Chinees beeld
Startprijs 50 EUR

Groot Chinees porseleinen beeld, oude wijsheer met perzik en kraanvogel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting. 44 cm. In goede staat.

Chinees beeld (groot)
Startprijs 50 EUR

Groot Chinees porseleinen figuur,, man in lotushouding. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting. 37 cm. In goede staat.

2x Imari octogonale borden
Startprijs 60 EUR

Twee mooie octagonale Imari porseleinen borden met goud en floraal decor. 19e Eeuw. Afmeting: 20,8 x 20,8 cm. In goede staat.

Grote Imari schaal
Startprijs 60 EUR

Grote Imari porseleinen schaal met goud en florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: 13 x 39,5 cm ø. In goede staat.

Tegeltableau, Michiel de Ruyter
Startprijs 60 EUR

Oud Hollands twaalf pas tegeltableau met voorstelling van Michiel de Ruyter. Delfts, handgeschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: 60,5 x 46 cm. In goede staat.

Grote Hollandse bolvaas
Startprijs 60 EUR

Grote Hollandse bolvaas van 'De Rijn Zaalberg, Leiderdorp'. Vaas is voorzien van bruin/grijs glazuur. Circa 1930-1960. Afmeting: 28 cm. In goede staat.

3x Antieke Brusselse vazen
Startprijs 60 EUR

Drie Brusselse porseleinen vazen met goud en florale decors (handbeschilderd). 19e Eeuw. Afmeting: 14-18 cm. In goede staat.

2x Porseleinen vaas, Biedermeier.
Startprijs 60 EUR

Twee antieke porseleinen vazen in Biedermeier stijl met kinderen in landschappen decors en goud decor. (één vaas haarscheur). Afmeting: 17 x 12 cm ø. In redelijk/goede staat.

4x Porseleinen doosje
Startprijs 60 EUR

Vier Franse porseleinen dekseldoosjes met florale decors beschilderd. Eén maal Sevres teken. Eén maal Rue Vivienne. Eén maal landschap J. Porte en één maal Sevres teken. In goede staat. Afmeting: 4,5 ...

2x Frans porseleinen doosje.
Startprijs 60 EUR

Twee Franse porseleinen handbeschilderde dekseldoosjes. Eén maal gemerkt Sevres, landschap. Eén maal Sevres-achtig teken. 19e-20e Eeuw. Afmeting: 6 - 10 cm. In goede staat.

Chinees beeldje, creme kleur.
Startprijs 60 EUR

Chinees porseleinen figuur. 20e Eeuw. 'Man met gewaad, stok, oorringen en baard'. Gemerkt. Afmeting: 17,5 cm. In goede staat.

Chinees beeldje, creme kleur.
Startprijs 60 EUR

Chinees porseleinen figuur, 20e eeuw. 'Man op rots met gewaad en kleine Foo hond. Gemerkt. Afmeting: 16,5 cm. In goede staat.

Imari kom op voet + 2 Imari kommetjes.
Startprijs 60 EUR

Drie maal Imari porselein. Gemerkt. Eerste helft 20e eeuw. Eén kom op hoge voet met floraal- en kraanvogel - met goud decor. Twee maal kom met landschap- en vogel decor. Afmeting: ø 12 - ø 17,5 cm. In...

Imari kom + 3 Imari-kommen met deksel.
Startprijs 60 EUR

Vier maal Imari porselein. 19e Eeuw. Eén maal grote kom, floraal + goud decor (gemerkt). Drie maal dekselkommen, florale landschappen + goud decor. Afmeting: 11 - 22 cm ø. In goede staat.

Chinese dekselpot.
Startprijs 60 EUR

Grote oude Chinees porseleinen dekselpot met floraal-, , fruit- en goud decors. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 39 cm. In goede staat.

Yixing theepot (Chinees)
Startprijs 60 EUR

Antieke Chinese Yixing theepot met bloesem decor. Ca. 1900 of ouder. Gemerkt. Afmeting. 9.5x17x10.5 cm. ø. In goede staat.

Delfts blauwe schotel (Bierbrouwerij)
Startprijs 60 EUR

Grote Delftse herdenkingsschotel (Schoonhoven). 20e Eeuw. Aangeboden door de N.V. Hengelosche Bierbrouwerij. Afmeting: 35,5 cm ø. In goede staat.

Chinees beeldje met groene hoed.
Startprijs 60 EUR

Chinees porseleinen figuur, 20e eeuw. Ongemerkt. (één vinger eraf). Afmeting: 33 cm. In redelijk/goede staat.

Keramieken presenteerblad
Startprijs 60 EUR

Antiek Duits keramieken presenteerblad met florale decor en vernikkelde omranding. Circa: 1915. Afmeting: 5 x 52 x 36 cm. In goede staat.

4 Chinese penselen potten.
Startprijs 60 EUR

Vier oude Chinees porseleinen penseelvazen met florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: circa 30 x 14 cm ø. In goede staat.

Celadon figuur
Startprijs 60 EUR

Oude/antieke Oosterse celadon figuur met waterbak. 20e Eeuw. Afmeting: 39 cm. In goede staat.

2x Imari bord
Startprijs 60 EUR

Twee antiek (gemerkte) Japanse Imari porseleinen sierborden met florale decors. Circa: 1900. Afmeting: ø 25 cm.

Bord K.P.M.
Startprijs 60 EUR

Antieke Duitse K.P.M. porseleinen schaal. Ca. 1920. Schaal is opengewerkt en met goud decor. Afmeting. 28.5 cm. ø. In goede staat.

2 Kruiken met handgreep (groter)
Startprijs 60 EUR

Twee Keulse steengoed kruiken met blauwe florale decors, 19e eeuw. Afmeting. 23-27 cm. In goede staat.

Chinees schaaltje + dekselpotje
Startprijs 60 EUR

Twee delen antiek Chinees porselein. Tafelschaaltje op hoge voet, met floraal decor, 18e eeuw. Gemerkte dekselpot, 18e-19e eeuw, met meerkleurige florale decors en craquelè glazuur. Afmeting. 5.7 x 1...

5 Chinese borden
Startprijs 65 EUR

Vijf Chinese porseleinen borden met huis in baai decors, naar antiek voorbeeld, 20e eeuw. Afmeting. ø 23 cm. In goede staat.

Kavel Chinese figuren
Startprijs 70 EUR

Lot van drie antieke Chinese terracotta figuren (geglazuurd), ca. 1900. Minimale beschadigingen. Afmeting. 13-23 cm. In redelijk/ goede staat.

2x Beeldje, (man + vrouw)
Startprijs 70 EUR

Twee porseleinen figuren. Gemerkt 'M'. 19e Eeuw. Onder andere: Vrouw met bloem. In redelijk/goede staat.

Herend buste, Liszt
Startprijs 70 EUR

Oude Herend porseleinen buste van 'Liszt'. Circa: 1980. Afmeting: 24 cm. In goede staat.

Schaal K.P.M.
Startprijs 70 EUR

Antieke Duitse K.P.M. porseleinen verdeelschaal met floraal- en goud decor. Ca. 1920. Afmeting. 10x30x23 cm. In goede staat.

Jade Foo hond
Startprijs 70 EUR

Grote Chinese jade Foo hond, 21e eeuw. Afmeting. 26 cm. In goede staat.

3 Delig Satsuma kaststel
Startprijs 75 EUR

Antiek drie-delig Japans Satsuma keramieken kaststel met meerkleurige figuren decors en Foo hond. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: circa 38 cm. In goede staat.

2 + 2 Engelse beeldjes.
Startprijs 75 EUR

Vier porseleinen figuren. 19e Eeuw. Twee maal bisquit, twee maal glazuur. Afmeting: circa 15 - 16 cm. In goede staat.

Olie en azijnstel
Startprijs 75 EUR

Grote Imari-stijl porseleinen olie en azijnstel. Drie-delig,1e helft 20e eeuw. Afmeting: 30 x 30 x 15 cm. In goede staat.

6x Satsuma vazen + 6 Kutani vazen.
Startprijs 75 EUR

Twaalf maal antieke Japanse vaasjes. Satsuma en Kutani. Afmeting: 7,5 - 10 cm. In goede staat.

2x K.P.M. bord
Startprijs 80 EUR

Twee antiek Duitse K.P.M. porseleinen sierborden met gebouwen. Circa: 1900. Afmeting: ø 26 cm. In goede staat.

2x Kop + schotel, China.
Startprijs 80 EUR

Twee antiek Chinees porseleinen kop en schotels, octagonaal met peterselie decor. Circa: 1800. Gemerkt 'F'. Eén schotel randschade, één kopje chip. Afmeting: 6,5 x. 12 x 12 cm. In redelijk/goede staat...

7x Antiek Bisquit porselein
Startprijs 80 EUR

7x Antiek (Duits) bisquit porseleinen figuren. Circa 1900. Afmeting: 10 - 26 cm. In goede staat.

3 Hollandse bolvazen
Startprijs 80 EUR

Drie Hollandse keramieken bolvazen. Eén maal ivoor-kleurig, Adco 1014 (goed). Eén maal blauw/grijs, A. de Rijn-Leiderdorp 202 (2 chips). Eén maal Mobach-Utrecht (goed). Afmeting: 11 - 17,5 cm. In goed...

2 Grote Adco vazen
Startprijs 80 EUR

Twee grote Hollandse geribbelde Adco keramieken vazen. Eén maal 1012 en één maal 106. Eén maal oker-kleurig en één maal grijs/wit gekleurd. Afmeting: 24 - 27 cm. In goede staat.

8x Porselein, handbeschilderd.
Startprijs 80 EUR

Acht maal divers porselein. Handbeschilderd met floraal + landschap. Eén maal dekseldoos, Frankrijk, circa 1900. Eén maal drie-delige stapeldeksel-terrines. Eén maal schaal, 19e eeuw, landschap. Eén m...

Stel vazen, Brussel.
Startprijs 80 EUR

Een stel 19e eeuw, Brusselse vazen met handbeschilderd floraal-, figuren- en goud decors. Eén vaas, twee stukken bij basement gelijmd. Afmeting: 35,5 cm. In redelijk/goede staat.

Franse vaas, Parijs.
Startprijs 80 EUR

Grote Franse-Parijse porseleinen vaas, 19e eeuw, met handbeschilderd floraal- en goud decor. (oude haarlijn) Afmeting: 38 cm. In redelijk/goede staat.

2 Chinese vazen
Startprijs 80 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen vazen met figuren en florale decors, met celadon groene glazuur. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 37 cm. In goede staat.

Chinese porseleinen figuur
Startprijs 80 EUR

Oude Chinees porseleinen figuur. 20e Eeuw. Chinese vrouw met ketting en oorbellen. Afmeting. 30 cm. In goede staat.

Porseleinen figuren, Engels. (2x)
Startprijs 80 EUR

Twee antieke Engelse porseleinen figuren, ca. 1880. Man en vrouw op boomstronk met goud decor. Afmeting. 23 cm. In goede staat.

2 Chinese hockers
Startprijs 80 EUR

Twee oude Chinees porseleinen hockers. 20e Eeuw. Eén maal met fruit decor. Eén maal met landschap- en paradijsvogel decor. Afmeting: 40 x 27 cm ø. In goede staat.

2 Chinese hockers
Startprijs 80 EUR

Twee Chinees porseleinen hockers. Opengewerkt, met florale- en landschappen decors. 20e Eeuw. Afmeting: 40 x 25 cm ø. In goede staat.

Borden, Jugendstil (6x)
Startprijs 80 EUR

Zes duitse porseleinen Jugendstil borden met florale decors, ca. 1910. Gemerkt: B.R.C. Regina Bavaria. Afmeting. ø 22.3 cm. In goede staat.

Porselein, Duits (3x)
Startprijs 80 EUR

Drie delen Duits porselein. Derde rijk, gemerkt, ,Bavaria & Hutschenreuther. Afmeting. ca. 24 cm. ø. In goede staat.

8 Chinese kopjes
Startprijs 80 EUR

Acht Chinese porseleinen kopjes met draken decors, 20e eeuw. Afmeting. 4x5 cm. ø. In goede staat.

2 Spelende honden,
Startprijs 90 EUR

Antieke terracotta figuur, circa 1920. Twee spelende puppies. Bronskleurig glazuur. Afmeting: 16 x 18 x 9 cm. In goede staat.

3x Beeldje. (1x kinderen, 2x Biedemeier)
Startprijs 90 EUR

Drie maal oud/antiek porselein. Eén maal Weens, circa 1900, gemerkt met drie putti's (beschadigd). Twee maal porseleinen figuren, met Napels teken. Man met hond, en vrouw met lammetje. 20e Eeuw. Afmet...

Imari lamp (groot)
Startprijs 90 EUR

Grote oude Japanse Imari porseleinen lampenvoet met goud- en floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting. 52 cm. In goede staat

Chinees beeld, vrouw met rol in hand.
Startprijs 90 EUR

Antiek Chinees porseleinen figuur. 'Vrouw met perkamentrol'. 19e eeuw. (linker voet gerestaureerd). Afmeting: 32 cm. In redelijk/goede staat.

Meiss & Teichert (6 delen)
Startprijs 90 EUR

Zes delen duits Stadt Meissen, Teichert, uien decor (zwiebelmuster), één onduidelijk gemerkt, porseleinen borden/ schotels. Afmeting. 16-27 cm. In goede staat.

Porseleinen plaquette
Startprijs 90 EUR

Antieke porseleinen plaquette in goud kleurige lijst. Gemerkt: Dié 9.12. Afmeting. 17.5 x 13 cm. In goede staat.

Lamp, Kantonees
Startprijs 90 EUR

Antieke Kantonese porseleinen tafellamp met porseleinen fitting. Ca. 1920. Afmeting. 32 cm.

Bord, Meissen.
Startprijs 100 EUR

Groot Duits Meissen porseleinen wandbord met draakdecor. Circa 1950. Afmeting: ø 30,7 cm. In goede staat.

Duits mocca servies
Startprijs 100 EUR

Duits mocca servies, 18e eeuw. Bestaande uit twee koffiepotten, één theebus (dop gebroken en gelijmd), één suikerpot, één kom, zes kop+schotels. (suikerpot gelijmd). Verder in goede staat. Afmeting: 4...

2 KPM borden
Startprijs 100 EUR

Twee antieke Duitse K.P.M. handbeschilderde porseleinen borden met monogram 'F.B' en goud decor. 19e Eeuw. Afmeting: ø 21 cm. In goede staat.

2 Bustes "Zigeuners"
Startprijs 100 EUR

Twee antieke terracotta bustes. Circa 1900. Voorstellende een vrouwelijke en een mannelijke zigeuner (geglazuurd). Gemerkt met "H" in de driehoek en genummerd. Minimale chips onder de voetrand. . Afm...

2 Spaanse beeldjes
Startprijs 100 EUR

Twee grote Spaanse NAO porseleinen figuren, tweede helft 20e eeuw. Jongen en meisje in nachtkleding. Afmeting: 2 8 -30 cm. In goede staat.

Imarie bord (18e Eeuw)
Startprijs 100 EUR

Grote Imari porseleinen sierschotel met floraal-, landschap- en goud decor. 19e Eeuw. Afmeting: ø 31 cm. In goede staat.

8x Jugendstil
Startprijs 100 EUR

Acht antieke keramieken geglazuurde Jugendstil tegels met florale decors. Circa 1915. Afmeting: 15 x 15 cm. In goede staat.

Kavel Chinese figuren
Startprijs 100 EUR

Lot van vijf antieke Chinese terracotta figuren (geglazuurd), ca. 1900. Minimale beschadigingen. Afmeting. 9-20 cm. In redelijk/ goede staat

Yixing theepot (Chinees)
Startprijs 100 EUR

Antieke Chinese Yixing theepot, ca. 1900 of ouder. Gemerkt. Met florale decor. Afmeting. 9x18x10.5 cm. ø. In goede staat.

Plateelvaas
Startprijs 100 EUR

Antieke Mobach Jugendstil vaas, circa 1910. Vaas is voorzien van groen glazuur, met rood/gele floraal decor. Afmeting: 33 cm. In goede staat.

Plaquette van porselein.
Startprijs 100 EUR

Duitse porseleinen plaquette in houtgestoken lijst met edelweiss. Circa 1900. Handgeschilderd. 'Vrouw in bergen'. Afmeting: 31 x 22 cm. In goede staat.

3x Porseleinen plaquette.
Startprijs 100 EUR

Drie grote porseleinen plaquettes met romantische voorstellingen met dames. 21e Eeuw. Afmeting: 41 x 31 cm. In goede staat.

Porseleinen plaquette gesigneerd
Startprijs 100 EUR

Oude porseleinen plaquette met monogram Albrecht Durer en signatuur Lippert. In houten lijst. 20e Eeuw. Afmeting: 28 x 22 cm. In goede staat.

2x Beeld, 'Ludwigsburg'.
Startprijs 100 EUR

Twee antieke Duitse Ludwigsburg gemerkte porseleinen figuren. Jongen en meisje met druiven. Eerste helft 20e eeuw. (één hoofd gelijmd bij jongen, meisje één chip). Afmeting: 12 - 13 cm. In redelijke s...

Satsuma servies (aardewerk)
Startprijs 100 EUR

Antiek Japans verguld Satsuma servies, circa 1920. Bestaande uit: Theepot, melkkan (deksel gerepareerd), twee maal suikerpot, elf kop+schotels (één kopje haarscheur, twee bordjes beschadigd). Afmeting...

Chinese schotel
Startprijs 100 EUR

Grote oude Chinees porseleinen sierschotel in Queng Lung-stijl met landschap en pagode decor. 20e Eeuw.Afmeting ø35cm. In goede staat.

3 Chinese figuren
Startprijs 100 EUR

Drie grote oude Chinese porseleinen figuren. Handbeschilderd, 20e eeuw. Afmeting. 41-44 cm. In goede staat.

Chinees bord
Startprijs 100 EUR

Chinees porseleinen octagonaal bord met landschap- pagode- en goud decor. 18e Eeuw. (minimale rand chips). Afmeting: 22,5 x 22,5 cm. In goede staat.

Beeld, 'Vrouw met kruik'.
Startprijs 120 EUR

Duitse 'Karlsruhe Keramik' vrouw van terracotta. 'Afrikaanse vrouw met kruik'. Deels geglazuurd. Afmeting: 32 cm. In goede staat.

Beeld Thuringen: Valk
Startprijs 120 EUR

Grote Duitse Thuringen porseleinen valk op rotsblok. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 24,5 cm. In goede staat.

Beeldje, 'Zwerver'.
Startprijs 120 EUR

Italiaans, Napels porseleinen figuur. 20e Eeuw. 'Zwerver met drankfles'. Gesigneerd: J. Callé. Afmeting: 28 cm. In goede staat.

Tegeltableau
Startprijs 120 EUR

Polychrome Makkums tegeltableau, zes pas. Met Friese Sjees. Circa 1930. Afmeting: 42 x 30 cm. In goede staat.

2 Imari vazen
Startprijs 120 EUR

Twee grote porseleinen Imari siervazen. Kleurstelling: blauw-wit. Voorzien van florale decors. Afmeting. 45 cm. In goede staat.

Beelden groep
Startprijs 125 EUR

Mooie Duitse Sitzendorf porseleinen beeldengroep. Midden 20e eeuw. 'Musicerend paar op bankje'. (bakfout achterkant). Afmeting: 22 cm. In goede staat.

Chinees beeld, man+pijp.
Startprijs 125 EUR

Chinees porseleinen figuur. 20e eeuw. 'Man met snor en tabakspijp'. Afmeting: 23 cm. In goede staat.

Porseleinen beeldje 'Höchst'.
Startprijs 130 EUR

Antiek Duits 'Höchst' porseleinen figuur. Circa: 1900. 'Vrouw met leeuw, wereldbol en hoorn des overvloeds'. Afmeting: 16 cm. In goede staat.

4x Porselein, 'Bing &Grondahl'
Startprijs 130 EUR

Vier oude Bing& Grondahl porseleinen figuren. Baby's door Sven Lindhart. Afmeting: 11,5 cm. In goede staat.

2x beeld 'Christian Nonne'.
Startprijs 140 EUR

Twee Duitse 'Christian Nonne' gemerkte porseleinen figuren. Meisje met korf (goed) en jongen met blaasinstrument (gerestaureerd). Afmeting: 22 - 21 cm. In redelijk/goede staat.

Rosenthal bord; vrouw met harp
Startprijs 150 EUR

Verguld Duits Rosenthal porseleinen sierbord met harp-spelende dame. Midden 20e eeuw. Afmeting: ø 25,5 cm. In goede staat.

4x Kop + schotel, China
Startprijs 150 EUR

Vier antiek Chinees porseleinen kop en schotels, octagonaal met peterselie decor. Gemerkt, 18e eeuw. Schotels hebben chips, kopjes hebben chips. Afmeting: 6,3 x 12 x 12 cm. In redelijke staat.

2x Chinees trekpotje
Startprijs 150 EUR

Twee maal Chinees porseleinen trekpotje met florale decors. 18e-19e Eeuw. Afmeting: 15 - 16 cm. In goede staat.

2x Porseleinen beeld
Startprijs 150 EUR

Twee grote porseleinen figuren groepen (Duitsland). Circa: 1980. (beschadigingen). Afmeting: circa 21 x 29 x 15 cm. In matige staat.

Keramieken figuur, Duits.
Startprijs 150 EUR

Antieke Duitse keramieken figuur. Circa 1920. Vrouw met jurk op stoel. Monogram B.L. 12/3 W.K.K. en kruisteken met vier punten. (kleine restauratie en minimale chips onderrand) Afmeting: 31,5 cm. In r...

Porseleinen bisquit beeld
Startprijs 150 EUR

Bisquit porseleinen figuur, circa: 1900 (vleugel/arm gelijmd + vingers beschadigd), Nr. 1081/29. 20e Eeuw. Afmeting: 30 cm. In matige staat

Perzische tegel
Startprijs 150 EUR

Antieke ronde Perzische tegel. Polychrome decor met figuur. Circa 1900. Afmeting: 20 cm ø. In goede staat.

Plaquette, 'vrouw'.
Startprijs 150 EUR

Antieke Franse 'Sevres' porseleinen plaquette in houten lijst. Juillet 1908, Jeanne Julhes. Afmeting: 20 x 29 cm. In goede staat.

Chinese Queng Long schotel
Startprijs 150 EUR

Chinese porseleinen presenteerschaal met geschulpte omranding en florale decors, 18e eeuw. Afmeting. 3x30x25 cm..In goede staat