Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Eiken lessenaar
Startprijs 30 EUR

Eikenhouten in hoogte verstelbare lessenaar. 20e Eeuw. Afmeting: 123 x 44 x 28 cm. In goede staat.

Wortelnoten wijntafel
Startprijs 35 EUR

Zes-kantige wortelnoten wijntafel. Stijl-meubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 60 x 60 cm. In goede staat.

Moderne facet geslepen spiegel
Startprijs 40 EUR

Moderne spiegel. Blauw-zilver kleurig. 21e Eeuw. Met facet geslepen spiegelglas. Afmeting: 130 x 55 cm. In goede staat.

Facetgeslepen spiegel
Startprijs 40 EUR

Facet geslepen spiegel met houten lijst. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 68 x 98 cm. In goede staat.

2x Eiken stoelen
Startprijs 40 EUR

Twee 19e eeuwse Louis Philippe notenhouten stoelen met vlechtwerk zittingen. Afmeting: 95 x 46 x 45 cm. In goede staat.

Engelse salontafel, 1920
Startprijs 50 EUR

Engels model salontafel. ca.1920. Plateau mahonie ingelegd. Afmeting: ø 101 cm. H. 55cm.In goede staat. Dit object is op afspraak te bezichtigen in Gildehaus.

Antieke tafelspiegel, 1900
Startprijs 50 EUR

Antieke eikenhouten gestoken tafelspiegel. Circa 1900. Afmeting: 79 x 50 x 20 cm. In goede staat.

Eiken bijzettafel
Startprijs 50 EUR

Antieke eikenhouten bijzettafel met etage omstreeks 1920 67x74ø in goede staat.

Franse etagere tafel, 19e eeuw
Startprijs 50 EUR

19e Eeuwse Franse mahoniehouten etagere tafel met verguld messing. Afmeting: 79 x 39 x 30 cm. In goede staat.

Moderne lederen relax stoel
Startprijs 50 EUR

Moderne zwart-lederen armleun relax stoel. Afmeting: 90 x 80 x 90 cm. In goede staat.

Antieke zetel, A'damse school
Startprijs 50 EUR

Antieke Amsterdamse School armleunstoel met gebloemde stoffering. Circa 1920. Afmeting: 95 x 65 x 70 cm. In goede staat.

Ovale mahonie spiegel, 1900
Startprijs 70 EUR

Antieke Engelse ovale mahoniehouten spiegel. Circa 1900. Afmeting: 67 x 95 cm. In goede staat.

Antieke theetafel, 1900
Startprijs 75 EUR

Antieke mahoniehouten theetafel met etage en gebogen poten. Circa 1900. Afmeting: 70 x 56 x 41 cm. In goede staat.

Tafeltje, 1900
Startprijs 80 EUR

Licht noten Art Deco achthoekige bijzettafel. Duits. 1890 - 1900. Afmeting: 68 x 70 x 80 cm. In goede staat. Dit object is op afspraak te bezichtigen in Gildehaus.

Design kapspiegel en zitbankje.
Startprijs 80 EUR

Mahoniehouten Art-Deco kapspiegel met lades die je kunt wegklappen.is wel een restauratie objecten een zitbankje met klep. Ca. 1930 165x72x40 cond.R/S

Antiek wortelnoten schrijfsecretaire, 1920
Startprijs 80 EUR

Antiek wortelnoten schrijfsecretaire met twee lades en vakverdeling. Neo Barok. Circa 1920. Afmeting: 101 x 76 x 45 cm. In goede staat.

Engelse kinderstoel, 19e eeuw
Startprijs 80 EUR

19e Eeuwse Engelse mahoniehouten kinderstoel. Afmeting: 62 x 35 x 35 cm. In goede staat.

4x Gründer stoelen, 1880
Startprijs 90 EUR

Vier antieke Duitse notenhouten Gründerzeit stoelen. Circa 1880. Stoffering versleten. Afmeting: 94 x 40 x 60 cm. In redelijk/goede staat.

Antike mahonie tafel
Startprijs 100 EUR

Antieke mahoniehouten ovale Empire tafel met vier klauwpoten. Circa 1820 - 1830. Afmeting: 77 x 84 x 115 cm. In goede staat.

Engelse dekenkist, 17e - 18e eeuw
Startprijs 100 EUR

17e - 18e Eeuwse Engelse eikenhouten dekenkist. Mooie patina. Afmeting: 54 x 51 x 104 cm. In goede staat.

Engelse dekenkist, 17e - 18e eeuw
Startprijs 100 EUR

17e - 18e Eeuwse Engelse eikenhouten dekenkist. Mooie patina. Afmeting: 72 x 115 x 50 cm. In goede staat.

Grote kast
Startprijs 100 EUR

Grote Duitse uitneembare notenhouten Biedermeier-stijl kast met florale intarsia. Circa 1930. Afmeting: 220 x 63 x 210 cm. In redelijke staat. Linkerkant achter fineer schade.

Art Deco tafel met intarsia
Startprijs 100 EUR

Duits Art Deco tafeltje met tussenblad van mahonie. Met vruchtenhout ingelegd. Circa 1930. In goede staat. Afm.: 60x ø80cm. Dit object is op afspraak te bezichtigen in Gildehaus.

Engelse eettafel, 20e eeuw
Startprijs 100 EUR

Engelse mahoniehouten eettafel met koperen klauwpoten en wielen. 20e Eeuw. Afmeting: 71 x 104 x 150 cm. In goede staat.

IJzeren kluis, 19e eeuw
Startprijs 100 EUR

19e Eeuwse ijzeren kluis met originele beschildering en klauwpoten. Tevens originele sleutel. Afmeting: 83 x 66 x 42 cm. In goede staat.

Antiek Jugendstil trap-orgel, 1915
Startprijs 100 EUR

Antieke Amerikaanse mahoniehouten traporgel. Estey Orgam Co. Brattleboro UT. USA. Circa 1915. Afmeting: 125 x 117 x 60 cm. In goede staat.

Antieke handwerktafel, 1880
Startprijs 100 EUR

Antieke Duitse Gründerzeit blank eikenhouten handwerktafel met klapbaar blad en lade. Circa 1880. Afmeting: 79 x 42 x 54 cm. In goede staat.

Piedestal tafel, 19e eeuw
Startprijs 100 EUR

19e Eeuwse Franse notenhouten piedestal-tafel met messing beslag en etage. Afmeting: 87 x 42 x 30 cm. In goede staat.

White wash bijzettafel
Startprijs 100 EUR

Eikenhouten white wash bijzet tafel met lade. 21e Eeuw. Afmeting: 51 x 79 x 80 cm. In goede staat.

Salontafel stijlmeubel, 20e eeuw
Startprijs 100 EUR

Fruithouten salontafel met twee lades. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 53 x 117 x 70 cm. In zeer goede staat.

Biedermeier opzet buffetkast, 1870
Startprijs 100 EUR

Mahoniehouten opzet-buffetkast. Achterkant met geslepen spiegels, bovenstuk met veel snijwerk. Onderstuk met twee uitschuifbare planken aan de zijkanten. Circa 1870. Afmeting: 200 x 119 x 50 cm. In re...

Eiken commode, 1890
Startprijs 100 EUR

Eiken drie laden commode, ca.1890. In goede staat. Afm.: 108x85x57 cm. Dit object is op afspraak te bezichtigen in Gildehaus.

Bureaustoel, 1915
Startprijs 120 EUR

Eikenhouten Jugendstil bureaustoel. Circa 1915. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 80 x 55 x 62 cm. In zeer goede staat.

Kinder-bakkersstoel, 19e eeuw
Startprijs 125 EUR

Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten kinder-bakkersstoel met oren. Afmeting: 65 x 40 x 45 cm. In goede staat.

Engelse kapspiegel, 19e eeuw
Startprijs 140 EUR

Grote 19e eeuwse Engelse mahoniehouten kapspiegel met lades en kaarskandelaren. Afmeting: 105 x 120 x 23 cm. In goede staat.

Antiek Schwarzwald kastje, 1880
Startprijs 150 EUR

Antiek Duits Schwarzwald kastje op schaarpoten met snijwerk, strijkinstrument etc. Circa 1880. Afmeting: 81 x 55 x 38 cm. In goede staat.

Aparte Engelse kolenbak, 19e eeuw
Startprijs 150 EUR

19e Eeuwse aparte Engelse eikenhouten gestoken kolenbak met zitting. Neo Renaissance. Met koppen en ranken decor. Afmeting: 70 x 45 x 40 cm. In goede staat.

3 laden commode, 1900
Startprijs 150 EUR

Drie laden commode. Circa 1900. Noten op zachthout gefineerd. Gerestaureerd. Afmeting: 101 x 77 x 52 cm. In goede staat. Dit object is op afspraak te bezichtigen in Gildehaus.

Wortelnoten tafeltje, 1870
Startprijs 150 EUR

Antieke Duitse Louis Philippe wortelnoten tafel met onderling verbonden poten. Circa 1870. Afmeting: 63 x 57 x 93 cm. In goede staat.

2x White wash bijzettafels
Startprijs 150 EUR

Twee eikenhouten white wash bijzettafels met lade. 21e Eeuw. Afmeting: 54 x 50 x 50 cm + 54 x 40 x 40 cm. In goede staat.

Vossenkop salontafel
Startprijs 150 EUR

Antieke eikenhouten gestoken vossekoptafel ca 1870 ,et 4 vossenkoppen verwerkt in de poot met een klauw. cond.G 62xø102

Ovale salontafel, 1870
Startprijs 150 EUR

Duitse wortelnoten Louis Philippe salontafel. Circa 1870. Afmeting: 62 x 130 x 86 cm. In goede staat.

Eiken buffetkast, 1910
Startprijs 150 EUR

Eiken buffetkast in Gotische-stijl. Circa 1910. Deels massief. Met opzetspiegel (geslepen) en twee glasdeurtjes. Afmeting: 205 x 150 x 58 cm. In goede staat. Dit object is op afspraak te bezichtigen i...

Art Deco boekenkast
Startprijs 150 EUR

Art Deco boekenkast met ovale glaspanelen. Circa 1920. Rondom met snijwerk in bloemmotief. Mahonie, deels massief. Onder gebogen met drie deurtjes. Afmeting: 185 x 153 x 55 cm. In goede staat. Dit obj...

Antiek kersenhouten nachtkastje, 1900
Startprijs 160 EUR

Antiek kersenhouten nachtkastje. Circa 1900. Recentelijk professioneel gerestaureerd en met schellak handgepolitoerd. Afmeting: 78 x 37 x 33 cm. In goede staat.

Frans ingelegd naaitafeltje, 19e eeuw
Startprijs 170 EUR

19e Eeuwse Franse naaitafel met intarsia, diverse houtsoorten. Etages en messing omrandingen. Afmeting: 85 x 32 x 42 cm. In goede staat.

Antiek eiken schrijfbureau, 1920
Startprijs 170 EUR

Antiek eikenhouten schrijfbureau met lades achter deur. Circa 1920. Lichte fineerschades. Afmeting: 72 x 80 x 145 cm. In redelijke staat.

Antieke secretaire 1880
Startprijs 200 EUR

Antieke Duitse Gründerzeit notenhouten zuilensecretaire met mooi wortelnoten binnenleven. Circa 1880. Beschadigingen. Afmeting: 170 x 107 x 57 cm. In redelijke staat.

17e-18e Eeuwse reiskist
Startprijs 200 EUR

17e - 18e Eeuwse Franse vurenhouten reiskist met origineel beslag, leder en slot. Afmeting: 36 x 84 x 44 cm. In goede staat.

Twentse secretaire, 18e eeuw
Startprijs 200 EUR

18e Eeuws eikenhouten boeren Twents secretaire. Afmeting: 54 x 109 x 204 cm. In goede originele staat.

Gründer bureaustoel, 1880
Startprijs 200 EUR

Duitse notenhouten Gründerzeit bureaustoel met lederen zitting. Circa 1880. Afmeting: 82 x 65 x 69 cm. In goede staat.

Louis Philippe tafel, 1860
Startprijs 200 EUR

Antieke mahoniehouten Louis Philippe eettafel met gecontourneerd blad. Circa 1860. Afmeting: 77 x 130 x 96 cm. In goede staat.

P. Starck stoelen, 4x
Startprijs 200 EUR

Vier Italiaanse Philip Starck Dr. Glob Kartell stoelen. Tweede helft 20e eeuw. Kunststof met metaal. Afmeting: 92 x 46 x 40 cm. In goede staat.

Penantkast
Startprijs 200 EUR

Antieke Hollandse mahoniehouten penantkast. Ca. 1870. Afmeting. 99x46x100 cm. In goede staat.

3-Deurs spiegelkast
Startprijs 200 EUR

Drie-deurs garderobekast met in het midden een geslepen spiegel. Jugendstil. Circa 1910. Afmeting: 238 x 190 x 60 cm. In goede staat. Dit object is op afspraak te bezichtigen in Gildehaus.

Eiken 2-deurs kast, 1840
Startprijs 200 EUR

Eiken twee-deurs kast. Massief. Circa 1840. Afmeting: 180 x 168 x 54 cm. In goede staat. Dit object is op afspraak te bezichtigen in Gildehaus.

Vertico met opzet, 1880
Startprijs 200 EUR

Vertico met opzet. Circa 1880. Noten/wortelnoten opgelegd. Afmeting: 185 x 98 x 45 cm. In goede staat. Dit object is op afspraak te bezichtigen in Gildehaus.

Wortelnoten scheerspiegel
Startprijs 220 EUR

19e Eeuwse wortelnoten scheerspiegel met opbergvak. Verstelbaar. Afmeting: ca. H 140 cm. In goede staat.

Antiek kersen/mahonie nachtkastje
Startprijs 225 EUR

Antieke kersenhouten met mahonie nachtkastje. Circa 1900. Recentelijk professioneel gerestaureerd en handgepolitoerd. Afmeting: 78 x 36 x 34 cm. In goede staat.

Wortelnoten bijzettafel
Startprijs 225 EUR

Antieke wortelnoten Louis Philippe bijzettafel (wijntafel). Circa 1860. Recentelijk professioneel gerestaureerd en schellak handgepolitoerd. Afmeting: 65 x 51 cm. In zéér goede staat.

Piedestal met moor, 19e eeuw
Startprijs 250 EUR

19e Eeuwse houtgestoken piedestal met moor. Twee-kleurig. Afmeting: 95 x 32 x 30 cm. In goede staat.

Vitrinekast, gebogen glas
Startprijs 250 EUR

Twee-delige wortelnoten vitrinekast met gebogen glas en glasplaten. Stijl-meubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 215 x 145 x 53 cm. In goede staat.

Antieke Engelse vitrinekast
Startprijs 250 EUR

Antieke mahoniehouten Engelse twee-delige vitrine opzetkast met intarsia en gebogen front. Afmeting: 178 x 64 x 45 cm. In goede staat.

Wortelnoten wijntafel, Louis Philippe
Startprijs 250 EUR

Antieke wortelnoten Louis Philippe bijzettafel. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd (Schellack). Afmeting: 63 x 52 cm ø. In goede staat.

Gepolitoerde penantkast
Startprijs 250 EUR

Hollandse mahoniehouten Louis Philippe penantkast. Circa 1860. Recentelijk professioneel gerestaureerd en schellak handgepolitoerd. Afmeting: 93 x 104 x 75 cm. In zéér goede staat.

Kabinet mahonie, 1850
Startprijs 250 EUR

Hollands mahoniehouten Biedermeier kabinet met mooi snijwerk, kroon, klauwpoten en origineel beslag. Circa 1850. Afmeting: 248 x 185 x 63 cm. In goede staat.

Engelse commode
Startprijs 250 EUR

Engelse eiken commode met vijf lades. Circa 1900. Met messing beslag. Afmeting: 115 x 112 x 51 cm. In goede staat. Dit object is op afspraak te bezichtigen in Gildehaus.

Tafel Engelse stijl
Startprijs 250 EUR

Engelse tafel, mahoniehout met intarsia en koperen omranding, regency stijl 20e eeuw 79x91cm Cond:G

Hoge Chinese herencommode
Startprijs 280 EUR

Hoge Chinese herencommode van mahoniehout met messing beslag. 21e Eeuw. Afmeting: 123 x 48 x 96 cm. In goede staat.

Chiffoniere, 1820- 1830
Startprijs 300 EUR

Mahonie chiffoniere. Geheel op eiken opgelegd. Circa 1820 - 1830. Afmeting: 155 x 100 x 47 cm. In goede staat. Dit object is op afspraak te bezichtigen in Gildehaus.

Spiegel + console, 1880
Startprijs 300 EUR

Spiegel met console. Circa 1880. Console en spiegel met gedraaide zuilen. Noten/wortelnoten. Console hoogte 53 cm. Afmeting: 248 x 91 x 35 cm. In goede staat. Dit object is op afspraak te bezichtigen ...

Kist met smeedijzeren beslag, 1803
Startprijs 300 EUR

Noord-Duitse eikenhouten Barok dekenkist met smeedijzeren beslag, slot en sleutel. Anno 1803. Afmeting: 86 x 123 x 57 cm. In goede staat.

Wortelnoten Gründerzeit commode
Startprijs 300 EUR

Prachtige Duitse wortelnoten Gründerzeit commode. Circa 1880. Historisme. Recentelijk professioneel gerestaureerd en handgepolitoerd. Afmeting: 87 x 97 x 55 cm. In goede staat.

Antieke spiegel, 1890
Startprijs 300 EUR

Antieke historisme goudkleurige spiegel met facet geslepen spiegel. Kroon gerestaureerd. Circa 1890. Afmeting: 116 x 65 cm. In redelijk/goede staat.

Engelse naaitafel, 19e eeuw
Startprijs 300 EUR

19e Eeuwse Engelse exclusieve wortelnoten naaitafel met band en florale intarsia. Drie lades, deksel en wolhouder. Afmeting: 75 x 76 x 44 cm. In goede staat.

Mahonie klapbuffet
Startprijs 300 EUR

18e Eeuws mahoniehouten Louis Seize klapbuffet met origineel bronzen beslag. Afmeting: 95 x 97 x 60 cm / 148 x 180 x 60 cm. In goede staat.

Oude gietijzeren tuinbank
Startprijs 340 EUR

Oude gietijzeren rode kasteel tuinbank met familiewapen. 21e Eeuw. Afmeting: 86 x 140 x 70 cm. In goede staat.

Vitrinekast geslepen glas, 1880
Startprijs 350 EUR

Duitse eikenhouten Gründerzeit vitrinekast met facet geslepen glas. Eén-deurs, volle Korinthische zuilen. Circa 1880. Afmeting: 115 x 65 x 45 cm. In goede staat.

Biederneier 3-zitsbank, 19e eeuw
Startprijs 350 EUR

19e Eeuwse notenhouten Biedermeier drie-zits bank. Circa 1850. Afmeting: 103 x 180 x 87 cm. In goede staat.

Antieke Duitse uittrektafel, 1900
Startprijs 350 EUR

Antieke Duitse Neo Gotische eikenhouten uittrektafel. Circa 1900. In goede staat.

Jalouzie hoekkast 1800
Startprijs 400 EUR

Antieke Hollandse eikenhouten Louis Seize hoekkast met jalouziedeuren en gebogen front. Circa 1800. Afmeting: 208 x 90 x 60 cm. In goede staat.

Klepsecretaire 1840
Startprijs 400 EUR

19e Eeuws mahoniehouten Biedermeier klepsecretaire met mooi binnenleven. Circa 1840. Minimale kleine fineerschades. Afmeting: 159 x 55 x 100 cm. In redelijk/ goede staat.

4x Duitse Gründerzeit stoelen, 1880
Startprijs 400 EUR

Vier 19e eeuwse Duitse notenhouten Gründerzeit stoelen met lederen zitting. Circa 1880. Afmeting: 115 x 45 x 50 cm. In goede staat.

Secretaire, 1850
Startprijs 400 EUR

Recentelijk gerestaureerde mahoniehouten secretaire met mooi binnenleven. Circa 1850. Afmeting: 167 x 48 x 108 cm. In zeer goede staat.

Eiken kistkast, 17e - 18e eeuw
Startprijs 400 EUR

17e - 18e Eeuwse Duitse eikenhouten kistkast met origineel beslag en slot. Afmeting: 76 x 140 x 63 cm. In goede staat.

Mooie Louis Seize-stijl penantkast
Startprijs 400 EUR

Mooie kwaliteit Louis Seize-stijl penantkast met intarsia en chinoiserie plaquettes. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 88 x 93 x 40 cm. In zeer goede staat!

Hollandse trumeau, 1800
Startprijs 400 EUR

Hollandse 'Retour de Egypte' Empire mahoniehouten trumeau met bronzen kariatiden en bruin marmeren blad. Circa 1800. Afmeting: 86 x 88 x 42 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke vitrinekast, 1920
Startprijs 400 EUR

Zeer grote antieke notenhouten Italiaanse Renaissance-stijl uitneembare vitrinekast met twee houtgestoken deuren, drie glazen deuren, schappen en grote klauwpoten. Circa 1920. Afmeting: 330 x 199 x 65...

Grote passpiegel
Startprijs 420 EUR

Grote Duitse mahoniehouten Louis Philipppe passpiegel met messing lampen. Circa 1870. Afmeting: 178 x 95 x 25 cm. In goede staat.

Antieke vertico, 1880
Startprijs 450 EUR

Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit Vertico met opstand, pilasters, hekwerk en lades. Circa 1880. Afmeting: 204 x 92 x 51 cm. In goede staat.

Engelse secretaire, 19e eeuw
Startprijs 450 EUR

19e Eeuwse Engelse mahoniehouten secretaire met glasopstand, bandintarsia en florale intarsia. Afmeting: 225 x 110 x 60 cm. In goede staat.

Louis Quinze-stijl commode, 1920
Startprijs 450 EUR

Franse Louis Quinze-stijl commode met marquetterie fineer, bronzen beslag en marmeren blad. 20e Eeuw. Afmeting: 84 x 97 x 50 cm. In goede staat.

Zeldzame kist met intarsia, 18e eeuw
Startprijs 500 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Duitse Barok model kist met intarsia + vogel ingelegd. Origineel slot. Behoeft restauratie. Afmeting: 30 x 48 x 29 cm. In redelijk/goede staat.

7x Rosenthal stoelen, Burkhard Vogtherr
Startprijs 500 EUR

Lot van zeven Rosentahl stoelen. Hombre design, Burkhard Vogtherr. Essenhout, beuken, donker gebeitst met ribuelour. Afmeting: 84 x 60 x 68 cm. In goede staat.

Mahonie secretaire, 1810
Startprijs 500 EUR

Mahonie secretaire. ca. 1810., met drie laden, Afm.: 108x60x118 cm. Dit object is op afspraak te bezichtigen in Gildehaus.

Hollandse notenhouten kussenkast
Startprijs 500 EUR

Hollandse notenhouten kussenkast met halve Korintische zuilen, slot en sleutels. Twee-delig. 19e Eeuw. Kleine beschadigingen. Afmeting: 183 x 133 x 56 cm. In redelijk/goede staat.