Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Parker Vulpen, zwart
Startprijs 20 EUR

Parker vulpen, zwart gematteerd. Nieuw

Lot antieke messen, 1900
Startprijs 20 EUR

Lot antieke messen, divers. Circa 1900. Met ivoor imitatie heften. Afmeting: 21 - 27 cm. In goede staat.

Kavel met tientallen aanstekers
Startprijs 20 EUR

Kavel met tientallen aanstekers van verschillende merken. Ongetest in diverse condities.

2x Oude Chinese amuletten
Startprijs 20 EUR

Twee grote oude Chinese natuurstenen amuletten met draken en vazen decor. 20e Eeuw. Afmeting: 16 - 17 cm. In goede staat.

Oud Chinees/Japans lakwerk
Startprijs 25 EUR

Oud Japans of Chinees lakwerk. Wandpaneel. Zwart-goud, kraanvogels in landschap decor. Tweede helft 20e eeuw. Paar kleine beschadigingen. Afmeting: 91 x 45 cm. In goede staat.

Schaakspel + wijnset
Startprijs 25 EUR

Modern schaakspel in doos met vier-delige verchroomde kelnerset. Afmeting: 5 x 15 x 17 cm. In goede staat.

Serie boeken Vincent van Gogh
Startprijs 25 EUR

Drie-delige serie boeken. Correspondance compléte Vincent van Gogh. Franse uitvoering. Afmeting: 23 x 17 x 30 cm. In goede staat.

Parker Vulpen Blauw/ goudkleur
Startprijs 25 EUR

Fraaie Parker vulpen, blauw geemailleerd met goudkleurige detail.

2x Biedermeier ketels
Startprijs 25 EUR

Twee 19e eeuwse Hollandse Biedermeier messing ketels. Afmeting: ø 24 - ø 26 cm. In goede staat.

Emaille Heilig kruis
Startprijs 25 EUR

Oude geëmailleerde messing Heilig Kruis met monogram A.P. 20e Eeuw. Afmeting: 19,5 x 15 cm. In goede staat.

Antieke Engelse barometer
Startprijs 25 EUR

Antieke Engelse palissanderhouten barometer met tinnen platen. Lichte schades. 19e Eeuw. Afmeting: 95 cm. In redelijke staat.

2x Antieke tafelschalen, 1915
Startprijs 30 EUR

Twee antieke plated tafelschalen met kristalglazen inzetschalen. Circa 1915. Lichte oxidatie. Afmeting: 17 - 27 cm. In redelijk/goede staat.

Tinnen figuren etc.
Startprijs 30 EUR

Acht oude tinnen figuren. 20e Eeuw. Onder andere: Ambachten. Afmeting: 6 - 16 cm. In goede staat.

5x Oude blikken buttons
Startprijs 30 EUR

Vijf oude blikken buttons. Onder andere: Batman, Popeye, Spiderman, UFO, Andy Warhol. 80-er Jaren. Afmeting: ø 6 cm. In goede staat.

2x Oude wandblakers
Startprijs 30 EUR

Twee oude wandblakers in Venetiaanse stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 40 cm. In goede staat.

Antieke dekseldoos
Startprijs 30 EUR

Antieke kleine wortelnoten dekseldoos met metaallijsten. Eén lijst mist. Afmeting: 5,5 x 12 x 6,5 cm. In redelijke staat.

Oud/antiek albasten doosje
Startprijs 30 EUR

Oud/antiek albasten dekseldoosje met messing omranding. Barst. Afmeting: 5 x 6 cm ø. In redelijke staat.

Oude Duitse affiche
Startprijs 30 EUR

Oude Duitse affiche. 30er Jaren. Immalin Bohnerwachs seit 1897. Lithografie op papier. Afmeting: 41 x 22 cm. In zeer goede staat.

Roodkoperen doofpot, 19e eeuw
Startprijs 30 EUR

19e Eeuwse roodkoperen doofpot. Afmeting: 45 x 25 cm. In goede staat.

2x Bronzen schijfkandelaren
Startprijs 30 EUR

Twee bronzen rokkandelaren. Circa 1900. Afmeting: 19 x 10 cm ø. In goede staat.

Kofferplatenspeler, 50-er Jaren
Startprijs 30 EUR

Oude 220 Volt kofferplatenspeler. 50-er Jaren. Onduidelijk gemerkt. Afmeting: 13 x 35 x 28 cm. In redelijk/goede staat.

Italiaanse lamp
Startprijs 30 EUR

Zéér grote Italiaanse tafellamp met marmer en messing. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 114 x 45 ø cm. In goede staat.

3x Oud/antiek Oosters
Startprijs 30 EUR

Drie maal oud/antiek Oosters. Bestaande uit: Chinese koperen damestas met draken. Oosterse gebedsrol met inleg. Japanse cloisonne bloempot. Afmeting: 13 - 26 cm. In goede staat.

Oude staande lamp, 20e eeuw
Startprijs 30 EUR

Oude handbeschilderde compositie metalen staande lamp. Stukje mist. 20e Eeuw. Afmeting: H 53 cm. In redelijk/goede staat.

Hangpetroleumlamp, 1915
Startprijs 30 EUR

Antieke messing Jugendstil hangpetroleumlamp. Circa 1915. Afmeting: circa 80 x 40 cm ø. In goede staat.

Stickbarometer
Startprijs 35 EUR

Notenhouten stickbarometer met koper. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 112 cm. In goede staat.

Lot diverse kleden, 4x
Startprijs 35 EUR

Lot (4x) diverse handwerk kleden, onder andere gehaakt. In doos. Afmeting: 40 x 48 x 34 cm. In goede staat.

Kavel diverse aanstekers en accessoires
Startprijs 35 EUR

Kavel met diverse aanstekers en accessoires van verschillende merken. Ongetest in diverse condities.

Antiek Christus beeld, 1900
Startprijs 35 EUR

Groot antiek gipsen Christus buste. Circa 1900. Minimale chips. Afmeting: 49 x 45 x 20 cm. In redelijk/goede staat.

2x Antiek bewerkt messing
Startprijs 40 EUR

Twee maal antiek bewerkt messing. Bestaande uit: Klein inktstel met amor en porseleinen inktpotjes. Eerste helft 19e eeuw. En een wandhaak in de vorm van een pijprokende visser. Circa 1900. Afmeting: ...

Doosje antieke tin figuren, 1930
Startprijs 40 EUR

Doosje met tien antieke Duitse beschilderde tin figuren. Nr. 1319 Preussen Kürassiere im Angriff 1870-1871. Circa 1930. Afmeting: 12,5 x 8,5 x 2 cm. In goede staat.

3-Delige haardset, 19e eeuw
Startprijs 40 EUR

Drie-delige 19e eeuwse messing haardset. Afmeting: 66 - 71 cm. In goede staat.

Japanse lakwerk kist
Startprijs 40 EUR

Grote oude Japanse lakwerk dekseldoos met goud decor en messing vogel. 20e Eeuw. Afmeting: 14 x 34 x 25 cm. In redelijk/goede staat.

Bronzen wierookbrander, 19e eeuw
Startprijs 40 EUR

19e Eeuwse Chinese bronzen wierookbrander in pompoenvorm. Eén oortje los erbij. Afmeting: 9 x 7,5 cm ø. In redelijk/goede staat.

2x Afrikaans houtsnijwerk
Startprijs 40 EUR

Twee maal Afrikaans houtsnijwerk. Bestaande uit: Hoofdrust Ruba Tribe Zaïre + Hoofdrust of stoel. Afmeting: 16 - 50 cm. In goede staat.

3x Antieke messing lampen 1900
Startprijs 40 EUR

Drie antieke messing lampen. Circa 1900. Twee maal electrisch, één maal kandelaar. Afmeting: 20 - 43 cm. In goede staat.

Bronzen tafel ikoon, 19e eeuw
Startprijs 40 EUR

19e Eeuwse bronzen tafel ikoon. Regina Coeli. Afmeting: 14,5 x 11 cm. In goede staat.

2x Antieke wijwaterbakjes
Startprijs 40 EUR

Twee antieke bronzen (wand) wijwaterbakjes. Bestaande uit: 19e Eeuw, Rococo, verguld + buste Jezus, circa 1915. Afmeting: 19 - 22 cm. In goede staat.

Staande lamp, 1940
Startprijs 40 EUR

Grote houtgestoken staande lamp. Donker gebeitst. Circa 1940. Afmeting: 182 x 62 cm ø. In redelijk/goede staat.

Antieke Chinese theebus
Startprijs 40 EUR

Antieke Chinese handbeschilderde tinnen theebus. Circa 1900. Choicest pure Chinese tea importer Toko Piet Sourabaya Java. Afmeting: 18 cm. In goede staat.

Antiek dekselkompas, 1900
Startprijs 40 EUR

Antiek blikken dekselkompas. Circa 1900. Ongemerkt. Afmeting: 7 x 13,5 cm ø. In goede staat.

Antieke Japanse bloempot, 1900
Startprijs 40 EUR

Grote antieke Japanse messing bloempot met tijgers. Circa 1900. Afmeting: 24 x 29 cm ø. In goede staat.

4x Reclame affiches 1930-1960
Startprijs 40 EUR

Vier maal gelithografeerde reclame affiches. Circa 1930 - 1960. Onder andere: Lelido bierreclame, Air India en Benedictine. Afmeting: 20 - 42 cm. In redelijk/goede staat.

Oude blikken kaleidoscoop
Startprijs 40 EUR

Oude blikken speelgoed kaleidoscoop. Gemerkt Mikado. Met gelithografeerde papieren opdruk. Afmeting: 22 cm. In goede staat.

2x Vergulde wandkandelaren, 1900
Startprijs 40 EUR

Twee vergulde messing Neo Gotische wandkandelaren met ranken. Circa 1900. Afmeting: 41 x 25 x 10 cm. In goede staat.

19e Eeuwse bronzen Corpus Christi
Startprijs 40 EUR

19e Eeuwse bronzen Corpus Christi. Afmeting: 16 cm. In goede staat.

2x Steengoed kruiken, 1930
Startprijs 40 EUR

Twee grote 19e eeuwse Duitse steengoed kruiken waarvan één beschilderd door H. Brondijk. Florale decor. Circa 1930. Afmeting: 39 - 41 cm. In goede staat.

3x Kandelaren+tabaksdoos
Startprijs 40 EUR

Drie kandelaren + tabaksdoos. Twee maal plated, circa 1900, deuken. Eén maal messing, 20e eeuw. Eén messing tabaksdoos. Afmeting: 16 - 42 cm. In redelijk/goede staat.

Oude/antieke Japanse lakwerk dekseldoos
Startprijs 40 EUR

Oude/antieke Japanse handbeschilderde lakwerk dekseldoos. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 3 x 6 x 23,5 cm. In goede staat.

Oud mini schaakspel
Startprijs 40 EUR

Oud mini schaakspel met benen speelstukken. Midden 20e eeuw. Afmeting: 1,5 x 15,3 x 15,3 cm. In goede staat.

Jugendstil dekseldoos
Startprijs 40 EUR

Antieke houten beschilderde Jugendstil dekseldoos met florale decors. Circa 1915. Afmeting: 14 x 31 x 14 cm. In goede staat.

2x Lederen zwepen
Startprijs 40 EUR

Twee houten zwepen met leder. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 50 - 63 cm. In goede staat.

Antiek oldtimer zakmes
Startprijs 40 EUR

Antiek messing oldtimer zakmes met cabriolet. Circa 1920 - 1930. Afmeting: 15,5 cm. In goede staat.

Madonna (ingelijst)
Startprijs 40 EUR

18e - 19e Eeuwse plated messing Madonna met engel en kindje Jezus. Afmeting: 9,3 x 6,8 cm. In goede staat.

Antiek inktstel, 1930
Startprijs 40 EUR

Antiek rood marmeren inktstel. Circa 1930. Afmeting: 10 x 21 x 17 cm. In goede staat.

2x Oosterse schenkkannen
Startprijs 40 EUR

Twee oude Oosterse theekannen met draken. 20e Eeuw. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

Antieke theestoof, 19e eeuw
Startprijs 40 EUR

Prachtige 19e eeuwse Biedermeier notenhouten theestoof met koperen binnenbak. Afmeting: 36 cm. In goede staat.

2x Oude benen figuren
Startprijs 45 EUR

Twee oude gesneden benen figuren. 20e Eeuw. Bestaande uit: Man met bladeren broek + Oosterse man. Afmeting: 21 - 27 cm. In goede staat.

Parker pennenset zwart met goud
Startprijs 45 EUR

Parker pennenset mat zwart met goudkleur, met een vulpen en balpen, Nieuw

Parker Pennenset, zilver
Startprijs 45 EUR

Parker pennenset met vulpen en balpen, met zwarte dop. Balpen is voorzien van gravure.

Tibetaanse kinderwieg
Startprijs 45 EUR

Oude/antieke Tibetaans beschilderde houten kinderwieg met ijzeren beslag. 20e Eeuw. Afmeting: 24 x 91 x 41 cm. In goede staat.

Jugendstil-stijl vergulde jardiniere
Startprijs 45 EUR

Oude Jugendstil-stijl vergulde jardiniere met zweepslag decor en vrouwenkoppen. 20e Eeuw. Afmeting: 20 x 49 x 18 cm. In goede staat.

Oud Heilig kruis
Startprijs 45 EUR

Oud eikenhouten Heilig kruis met gesneden gesigneerde Corpus Christi. Door Antheunis. Afmeting: 60 cm. In goede staat.

Antiek theelicht+dienblad, 1920
Startprijs 50 EUR

Antieke kopergeslagen Amsterdamse School-stijl koperen theelicht + dienblad. Circa 1920. Afmeting: 19 - 35 cm. In goede staat.

Oude 5-Armige tinnen kandelaar
Startprijs 50 EUR

Oude vijf-armige tinnen kaarskandelaar. Naar oud voorbeeld. 21e Eeuw. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.

Antieke kolentang+tonteldoos
Startprijs 50 EUR

Antieke messing kolentang + wit metalen tonteldoos (later). Voor aan Friese staartklok. Afmeting: 9 - 22 cm. In goede staat.

Grote keramieken tuinvaas
Startprijs 50 EUR

Grote keramieken tuinvaas. Eind 20e eeuw. Afmeting: 61 x 64 cm ø. In goede staat.

Moderne design hanglamp
Startprijs 50 EUR

Moderne Adagio Seveso design aluminium hanglamp. Enkele lichte beschadigingen. Afmeting: 45 x 35 cm ø. In redelijk/goede staat.

Moderne design tafellamp
Startprijs 50 EUR

Moderne keramieken design tafellamp met messing. 21e Eeuw. Houteffect. Afmeting: 76 cm. In goede staat.

Antieke Oosterse olielamp
Startprijs 50 EUR

Antiek vergulde bronzen Oosterse olielamp met olifant en vogels. Afmeting: 20 cm. In goede staat.

Oude/antieke Chinese theebus
Startprijs 50 EUR

Grote oude/antieke Chinese messing theebus met graveringen. Mandarijneenden, lotusbloemen, bloesems + vogel decor. 20e Eeuw. Afmeting: 25 cm. In goede staat.

Antieke mandoline
Startprijs 50 EUR

Gesigneerde Duitse antieke mandoline. Circa 1900. Met diverse houtsoorten en parelmoer. Gesigneerd Apus. Spanningsscheur. Afmeting: 63 cm. In redelijk/goede staat.

3x Oude houtgestoken Afrikaanse beelden
Startprijs 50 EUR

Drie oude houtgestoken Afrikaanse beelden Zaïre. Zuba Tribe. Spanningsscheur. Afmeting: 29 - 33 cm. In goede staat.

11x Antiquarische schriften, 1900
Startprijs 50 EUR

Elf antiquarische gelithografeerde schriften. Frankrijk, diverse kaften beschreven. Circa 1900. Afmeting: 22,5 x 17,5 cm. In redelijk/goede staat.

Messing plated wijwater emmer, 19e eeuw
Startprijs 50 EUR

19e Eeuwse messing plated kerkelijke wijwater emmer. Afmeting: 21 x 17 cm ø. In goede staat.

Lot oude kerstkleden
Startprijs 50 EUR

Lot diverse oude kleden met kerstmotieven. In doos. Afmeting: 24 x 50 x 40 cm. In goede staat.

Zuid-Amerikaanse kinderdraagtas
Startprijs 50 EUR

Zuid-Amerikaanse rieten kinderdraagtas met kralen decor en tanden. 20e Eeuw. Afmeting: 34 x 43 x 15 cm. In goede staat.

3x Oude messing fotolijsten
Startprijs 50 EUR

Drie oude messing fotolijsten. 20e Eeuw. Afmeting: 23 - 25 cm. In goede staat.

Oude bierreclame Beauregard
Startprijs 50 EUR

Oude Beauregard speciale bierreclame hangbord. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 38 x 23 cm. In goede staat.

4x Oud bakeliet
Startprijs 50 EUR

Vier maal oud bakeliet. Bestaande uit: Twee maal Alresa doosjes met rokende lopende ratten. Eén Cognac Courvoisier. Eén maal sigarettendoos met Oosterse karavaan. Afmeting: 6 - 11 cm. In goede staat.

3 Delen oud/antiek Japans cloisonne
Startprijs 50 EUR

Drie delen oud/antiek Japans cloisonne. Bestaande uit: Twee vazen en één bloempot. Florale decors. Afmeting: 7 - 19 cm. In goede staat.

Oude/antiek terracotta karikatuur asbak, 1930
Startprijs 50 EUR

Oude/antieke terracotta karikatuur asbak met twee drinkende figuren. Circa 1930. Afmeting: 10 x 13 x 13 cm. In goede staat.

4x Antieke gelithografeerde dozen
Startprijs 50 EUR

Vier antieke gelithografeerde dozen. Bestaande uit: Groot Dessert Suchard + Duits, Chinees decor pennenhouder + L.G. Mousow & Co., Tai Tai + Olympia Suspensor met inhoud bretels. Afmeting: 13 - 28 cm....

Oude meerschuim tabakspijp
Startprijs 50 EUR

Grote oude meerschuim tabakspijp met Arabier. 20e Eeuw. Afmeting: 47 x 12 x 7,5 cm. In goede staat.

7 Delen oude camera's, 20e eeuw
Startprijs 50 EUR

Lot oude camera's. 20e Eeuw. Onder andere: Twee maal verlichting Narva, Agfa Billy, harmonica camera (box), Pax Germany, Digna Dacora, Photo Box. Niet getest. Afmeting: 12 - 17 cm. In redelijk/goede s...

2x Antieke spaarpotjes, 1930
Startprijs 50 EUR

Twee antieke messing spaarpotjes. Gemerkt Nemi. Circa 1930. Bestaande uit: Melkkanvorm + hondenhut met hond, met opschrift Hector waeckt. Afmeting: 10 - 11 cm. In goede staat.

Oud Chinees glazen sierscherm
Startprijs 50 EUR

Oud Chinees glazen sierscherm met gespannen zijde achter glas. Geschenk van ambassadeur China voor Malta Liu Zhengxiu. 20e - 21e Eeuw. Afmeting: 34 x 23 x 9 cm. In goede staat.

Oude Japanse inro
Startprijs 50 EUR

Oude Japanse houtgesneden inro met draak decor. 20e Eeuw. Afmeting: 8 x 5 x 2,5 cm. In goede staat.

Lot oud/antiek plated
Startprijs 50 EUR

Vijf maal oud/antiek plated. Bestaande uit: Glazen schaal, soezenmand, ijsemmer, schaal en menage. Afmeting: 15 - 26 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke mandola, 1900
Startprijs 50 EUR

Antieke mandola met parelmoer en been. Circa 1900. Afmeting: 60 cm. In goede staat.

5x Münchener Bilderbogen prenten
Startprijs 50 EUR

Vijf maal antiquarische Duitse Münchener Bilderbogen met karikatuur prenten. Verleg Braun + Schneider. Circa 1900. Afmeting: 43,5 x 45 cm. In goede staat.

2x Oude/antieke wandelstokken
Startprijs 50 EUR

Twee oude/antieke wandelstokken. Plated. Afmeting: L 88 - 90 cm. In goede staat.

2x Antieke kaarskandelaren
Startprijs 50 EUR

Twee oude/antieke bronzen kaarskandelaren. Naar oud voorbeeld. Afmeting: 13 - 21 cm. In goede staat.

2x Antieke bronzen kandelaren
Startprijs 50 EUR

Twee antieke 19e eeuwse bronzen bewerkte kaarskandelaren. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

Antieke thermometer, 1910
Startprijs 50 EUR

Antieke Duitse bronzen thermometer met kabouters op notenhouten plaquette. Gesigneerd V. Haller Kränzel 1910. Afmeting: 12 x 11 x 4 cm. In goede staat.

Antiek papier mache, Dikke buik
Startprijs 50 EUR

Antiek papier mache. Dikke buik. Circa 1900. Afmeting: 50 x 40 x 20 cm. In goede staat.