Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Naaitafeltje
Startprijs 350 EUR

Duitse antieke wortelnoten naaitafel, Louis Philippe omstreeks 1870, met mooi intarsia binnenleven met deksels en vakverdeling, Recentelelijk professioneel gepolitoerd en gerestaureerd, Afmeting 80x47...

Eiken haardscherm met snijwerk
Startprijs 350 EUR

Groot 19e eeuws eikenhouten gestoken haardscherm in barokstijl met gobelin. Afmeting. 130x90x15. In goede staat.

Bonheur
Startprijs 350 EUR

Hollandse 19e eeuwse mahonie houten bonheur met snijwerk en tollen, Afmeting 230x110x50cm. In goede staat

Kussenkast., teak
Startprijs 400 EUR

Grote Hollandse koloniale teakhouten Renaissance-stijl kussenkast met drie volle zuilen en vijf grote bolpoten (uitneembaar). Circa 1920. Afmeting: 95 x 208 x 210 cm. In goede staat.

Sofa combinatie
Startprijs 400 EUR

Antiek (Duits) notenhouten bankstel. Bank en drie stoelen (op wielen.) Circa 1880. Historisme. (rode velours beschadigd). Afmeting: 106 x 147 x 68 cm. en 106 x 66 x 65 cm. In redelijk/goede staat.

4-Laden commode
Startprijs 400 EUR

Mahoniehouten Louis Quinze vier-laden commode met bronzen beslag. 18e-19e eeuw (één slot mist). Recentelijk professioneel gerestaureerd . Afm. 80x88x55 cm. In zeer goede staat

Hoekkast, mahonie
Startprijs 450 EUR

Hollandse twee-delige mahoniehouten hoekvitrinekast (met uitneembare jalouzieen), volle zuilen, parelrand en bijzondere poten. 19e Eeuw. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting. 179x135x80 c...

2-Deurs kast, eiken.
Startprijs 500 EUR

Kleine Duitse eikenhouten twee-deurs barokkast met twee lades. (sloten vernieuwd) Circa 1780. Afmeting: 180 x 170 x 60 cm. In goede staat.

Dekenkist
Startprijs 500 EUR

Mooie Duitse eikenhouten met noten dekenkist. Circa 1780. Louis Seize, met ster-intarsia en guirlandes. Origineel met slot en sleutel. Professioneel gerestaureerd. Afmeting: 70 x 163 x 52 cm. In goed...

Vitrinekast, 1-deurs
Startprijs 500 EUR

Franse rozenhouten Louis Seize stijl vitrinekast, ca. 1900. Afmeting. 155x73x36 cm. In zeer goede staat.

Mahonie kabinet
Startprijs 550 EUR

Hollands mahoniehouten Louis Seize kabinet, 18e eeuw. Zeldzame uitvoering. Origineel beslag en sloten (vele restauraties noodzakelijk) Afmeting . 230x173x60 cm. Cond.: matig

Secretaire met opzet
Startprijs 550 EUR

Frans notenhouten dames schrijfbureau met opzet. Eerste helft 20e eeuw. Bureau heeft bronzen versieringen en florale intarsia (Louis Seize-stijl) Afmeting. 145x70x50 cm. In goede staat.

Hollandse speeltafel
Startprijs 600 EUR

Hollandse speeltafel, vroeg 19e eeuw. Geheel rondom met florale intarsia (minimale fineerschades en vilt mist) Afmeting . 74x82x82 cm. In redelijk/ goede staat

Trumeaux
Startprijs 650 EUR

Vroeg 19e eeuw mahoniehouten empire trumeaux met marmeren blad en klauwpoten. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting. 92x85x45 cm. In zeer goede staat.

Boekenkast, mahonie
Startprijs 700 EUR

Antieke mahoniehouten laat Biedermeier Neo Gotische boekenkast, ca. 1850. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting. 167x107x33 cm. In zeer goede staat.

Engelse commode, George III
Startprijs 700 EUR

Grote vroeg 19e eeuw Engelse mahnoniehouten commode met vijf lades. Ca. 1820. (gerestaureerd) Afmeting. 127x116x57 cm. In zeer goede staat.

Eiken buffetkast
Startprijs 750 EUR

Mooie Franse Neo-Renaissance eikenhouten buffetkast met volle beelden cherubijnkoppen etc. Ca. 1880. onderkast één deur ,en één lade. Afmeting . 190x100x57 cm. In goede staat

Antiek koloniaal kastje
Startprijs 750 EUR

Koloniale teakhouten twee-deurs kast, staande op hoge flespoten, met origineel beslag. 18e eeuw. Afmeting . 155x90x41 cm. In goede staat.

Hollandse Barok commode
Startprijs 800 EUR

Hollandse mahoniehouten Louis Quinze Barok commode met politoer, origineel beslag en vier lades. Oudere restauratie. Afmeting: 74 x 85 x 56 cm. In goede staat.

Eikenhouten Hollands kabinet
Startprijs 800 EUR

Antiek Hollands eikenhouten kabinet met rocaille in de koplijst en verguld bronzen beslag. Circa 1780. Mooie patina. Afmeting: 240 x 190 x 54 cm. In goede staat.

Tafel met koper inleg
Startprijs 800 EUR

Franse Napoleon III bouille tafel met vergulde bronzen ornamenten en grote lade. 19e Eeuw. Afmeting 71x116x71 cm. Lichte beschadigingen op het blad, verder in goede staat.

Bureau, mahonie (dubbel gebogen)
Startprijs 800 EUR

Hollands mahoniehouten dubbelgebogen Louis Quinze barok bureau met bronzen beslag,staand op klauwpoten. Mooi binnenleven met vakverdeling, lades, en kelder. Afm. 120x107x68 cm. In goede staat.

Empire passpiegel
Startprijs 900 EUR

Zeldzame antieke mahoniehouten kantelspiegel met houtgestoken sierwerk en lades onder de liggende leeuwen. Ca. 1800. Verguld bronzen ornamenten.. Afmeting 172x101x38 cm. In goede originele staat

Barok commode
Startprijs 900 EUR

,Zuid-Duitse barok commode. 18e eeuw. Noten met wortelnoten fineer op vurenhouten corpus, met bandintarsia en hart ingelegd in blad. (één slot mist), Lichte fineerschades. Afmeting . 86x62x110 cm. In ...

Secretaire, mahonie
Startprijs 950 EUR

Prachtige mahoniehouten empire secretaire met volle zuilen, messing capitellen en messing beslag, binnenleven met lades en vakverdeling. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting. 153x96x57 cm...

Hoekkast (Barok)
Startprijs 1.000 EUR

Vroeg 19e eeuws Hollandse twee-delige vitrine hoekkast. Notenhout met florale intarsia en facet geslepen glas in bovenkast.. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 85 x 56 x 200 cm. In goe...

Chest on chest
Startprijs 1.000 EUR

Engelse eikenhouten 'Chest on Chest' met origineel bronzen beslag. 18e Eeuw. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 157 x 103 x 52 cm. In goede staat.

Commode (Louis Seize)
Startprijs 1.200 EUR

Zuid Duitse notenhouten met kersen commode. Louis Seize, met messing ringbeslag en intarsia op blad met diverse houtsoorten. 18e Eeuw. Afmeting: 84 x 116 x 61 cm. In goede staat.

Wortelnoten porseleinkast.
Startprijs 1.500 EUR

Antieke Hollandse wortelnoten Barok porselein/vitrinekast met verguld bronzen beslag en klauwpoten. Circa 1800. Afmeting: 170 x 50 x 230 cm. In goede staat.

Chinese kast
Startprijs 1.500 EUR

Antiek Chinese rijkgestoken porselein vitrinekast met draken op de lyseen, en vissen en kroon. Ca. 1900-1930. Mooie geschulpte houtgestoken schappen. Op de kap zijn wolken motieven gestoken. Kast is v...

Kabinet, mahonie
Startprijs 1.700 EUR

Vroeg 19e-eeuws Hollands mahoniehouten barok kabinet met verguld bronzen beslag, snijwerk en klauwpoten. Afmeting. 240x175x66 cm. In goede staat.

Pagodekast Chinees
Startprijs 1.750 EUR

Zeldzame antieke Chinese pagode vitrinekast met lade, snijwerk en bronzen versiering. Ca. 1920. Afmeting. 182x75x42 cm. In goede staat.

Wortelnoten porseleinkast.
Startprijs 2.000 EUR

18e Eeuws Hollandse wortelnoten Louis Quinze Barok porselein vitrinekast. Uitneembaar, met verguld bronzen beslag en klauwpoten. Afmeting: 170 x 45 x 235 cm. In goede staat.

Mahonie kabinet, met openslaande knieën.
Startprijs 7.000 EUR

Dubbel gebogen mahonie kabinet, circa 1780. Met op en af lopende deuren en openslaande knieën met daarachter lades. Kap en deuren met blad decor uitgewerkt. Het geheel staand op klauwpoten. Onlangs v...

Wandvitrine
Resultaat: 15 EUR

Hollandse eikenhouten wandvitrine in barokstijl. Ca. 1930. Afmeting. 53x55x17. In goede staat.

Spiegel
Resultaat: 15 EUR

Decoratieve spiegel van hout en messing. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting. 90x67 cm. In goede staat

Wortelnoten bijzettafel
Resultaat: 20 EUR

Wortelnoten bijzettafel met wangen omstreeks 1960, stijlmeubel met lade en messing klauwpoten op wielen Afmeting 53x37x 47(72cm). In goede staat

Halve maantafel
Resultaat: 25 EUR

Mahoniehouten Louis Seize-stijl halve maan kastje met jalouzie deuren. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting. 70x74x38 cm. In goede staat.

Tafeltje met klep (Jugendstil)
Resultaat: 30 EUR

Jugendstil eikenhouten bijzettafel met klepdeksel, circa 1915. Afmeting: 70 x 50 x 37 cm. In goede staat.

Tafeltje + zuil
Resultaat: 30 EUR

Eikenhouten bijzettafeltje met klepdeksel en een notenhouten gebeitste houten piedestal. 20e eeuw. Afmeting. 50x29x29 cm en 51x22x22 cm. In goede staat.

Hangkastje, wortelnoten.
Resultaat: 30 EUR

Hollands wortelnoten hangvitrine-kastje in barokstijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 78 x 68 x 21 cm. In goede staat.

Spiegel met facet geslepen rand
Resultaat: 30 EUR

Antieke halspiegel met facet geslepen spiegel, circa 1910. Afmeting: 95 x 50 cm. In goede staat.

Trommelvormig bijzettafeltje
Resultaat: 30 EUR

Engels trommelvormig bijzettafeltje, mahoniehout, 2e helft 20e eeuw, Stijlmeubel,,op koperen wielen Afmeting 60x60øcm. In goede staat

2 Stoelen (rood)
Resultaat: 30 EUR

Twee oude salon armleunstoelen in barokstijl met rode veloursbekleding, 20e eeuw, Afmeting. 87x60x60 cm. In goede staat.

Herenfauteuil (groen)
Resultaat: 30 EUR

Antieke eikenhouten herenfauteuil met groene velours stoffering. Ca. 1900. Afmeting. 100x55x70. In goede staat.

Mahonie theetafel
Resultaat: 30 EUR

Antieke Engelse mahnoniehouten theetafel met afneembaar blad (lichte schade), ca. 1870. Afmeting. 60x63x47 cm. IOn redelijk/ goede staat

Amsterdamse school, kinderkappersstoel
Resultaat: 30 EUR

Antieke Amsterdamse-school stijl kinderkappersstoel met lederen zitting, ca. 1920. Afmeting. 198x68x45 cm. In goede staat.

Wortelnoten hangvitrine
Resultaat: 30 EUR

Hollandse wortelnoten barokstijl wandvitrine. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting. 83x79x21 cm. In goede staat

Wortelnoten hangvitrine kastje
Resultaat: 30 EUR

Hollandse notenhouten Barokstijl wandvitrine, stijlmeubel 2e helft 20e eeuwAfmeting 73x67x20cm.In goede staat

Stoel (web.)
Resultaat: 35 EUR

Antieke Engelse eikenhouten stoel met webbing in rugleuning, zitting en armleuningen. Circa 1890. Afmeting: 115 x 60 x 60 cm. In goede staat.

Wandvitrine, wortelnoten
Resultaat: 35 EUR

Hollandse wortelnoten Barok-stijl wandvitrine. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 73 x 67 x 20 cm. In goede staat.

Naaitafel
Resultaat: 35 EUR

Antieke Duitse mahoniehouten Louis- Philippe naaitafel met ingelegd binnenwerk, omstreeks 1870, behoeft restauratie Afmeting 75x47x40cm. In redelijke staat

Ovale eettafel, omstreeks 1900
Resultaat: 35 EUR

Antieke Duitse mahoniehouten Louis- Philippe tafel omstreeks 1870. Afmeting 78x119x82cm. In goede staat

Frans stoeltje
Resultaat: 40 EUR

Louis Seize stijl stoel, omstreeks 1960 Italie met originele beschildering, bekleding beschadigd. Afmeting 85x66x65cm. In redelijke staat

Spiegel
Resultaat: 40 EUR

Smalle antieke halspiegel met ornamentenlijst. Circa 1870. Afmeting: 137 x 30 cm. In goede staat.

Vitrinekastje, wortelnoten
Resultaat: 40 EUR

Grote oude Hollandse wortelnoten Barok-stijl hang-vitrinekast. 20e Eeuw. Afmeting: 85 x 87 x 23 cm. In goede staat.

3-Delige mini-set (eiken)
Resultaat: 40 EUR

Hollandse eikenhouten mini-set met florale decors. Circa 1940. Afmeting: 36-58 cm. In goede staat.

Kapstok, Thonet stijl.
Resultaat: 40 EUR

Oude Thonet-stijl beukenhouten kapstok, twee delig. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 192 cm. In goede staat.

Linnenkast, 2-deurs, berken
Resultaat: 40 EUR

Antieke Duitse grunderzeit twee-deurskast van berkenhout. Ca. 1880. Sterke wormbeval en beschadigd. Afmeting. 191x120x55 cm. In matige staat

Hangvitrine
Resultaat: 40 EUR

Antieke Hollandse wortelnoten barok-stijl wandvitrine, ca. 1900. Afmeting. 83x80x19 cm. In goede staat.

Set 19e eeuwse stoelen
Resultaat: 40 EUR

Set van twee,19e eeuwse stoelen met originele beschildering en vlechtwerk in rugleuning en zitting, Afmeting 103x46x56cm. In goede staat

mahonietafel omstreeks 1900
Resultaat: 40 EUR

Antieke Jugendstil mahoniehouten bijzettafel omstreeks 1900,Afmeting 77x91x62cm. Lichte krasvorming verder in goede staat

Antieke spiegel
Resultaat: 40 EUR

Antieke vergulde spiegel in rococo stijl. Ca. 1900. Afmeting. 75x50 cm. In goede staat

Plantentafel, notenhout
Resultaat: 40 EUR

Antieke Franse notenhouten plantentafel met onyxblad en bronzenbeslag. (blad gescheurd) Ca. 1890, In redelijke staat. 99cm hoog x30x30

Oude spiegel
Resultaat: 45 EUR

Oude vergulde houten zonnespiegel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: ø 52 cm. In goede staat.

Muziekkastje
Resultaat: 45 EUR

Antiek mahoniehouten speelplatenkastje met drie schuiflades (voor polyphone) op wieltjes. Circa: 1900. Afmeting: 66 x 45 x 37 cm. In goede staat.

Schommelstoel
Resultaat: 50 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten schommelstoel met ijzeren schommelveren en goede velours stoffering. Circa: 1920. Afmeting: 103 x 60 x 75 cm. In goede staat.

Bouille stijl tafeltje
Resultaat: 50 EUR

19e Eeuw Franse bijzettafel met twee lades, brons beslag en marmeren blad. (fineerschade) Afmeting. 73x40 cm ø. In matige staat

Armleunfauteuil, leder.
Resultaat: 50 EUR

Oude mahoniehouten lederen armleun fauteuil met koperen nagels. 20e Eeuw. Afmeting: 105 x 75 x 90 cm. In goede staat.

Toiletspiegel, mahonie.
Resultaat: 50 EUR

Engelse ovale toiletspiegel van mahoniehout, 19e eeuw. Afmeting: 70 x 52 x 20 cm. In goede staat.

Dekenkist, (Grenen)
Resultaat: 50 EUR

Antieke grenenhouten dekenkist, compleet met slot en sleutel. Circa 1900. Afmeting: 47 x 80 x 48 cm. In goede staat.

Kamerscherm
Resultaat: 50 EUR

Engels mahoniehouten kamerscherm, 19e eeuw. Scherm is voorzien van gobelin achter glas. Afmeting: 95 x 70 x 44 cm. In goede staat.

Stoel, goudkleurig.
Resultaat: 50 EUR

Leuke goud-kleurige stoel. Tweede helft 20e eeuw. In Louis Seize stijl, met leuke gele stoffering met goudrand. Afmeting: 100 x 62 x 53 cm. In goede staat.

Voltaire (Italiaans)
Resultaat: 50 EUR

Italiaanse houtgestoken Barok-stijl voltaire met gobelin (landschap) stoffering. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 107 x 74 x 80 cm. In goede staat.

Biedermeier mahonie schermpje
Resultaat: 50 EUR

Vroeg Biedermeier kamerschermpje op drie-spantpoot en borduursel (fineerschade bij poot). 19e Eeuw. Afmeting: 138 cm. In redelijke staat.

Antieke speeltafel
Resultaat: 50 EUR

Vroeg 19e eeuwse empire mahoniehouten speeltafel op vierspant poot (minimale fineerschades op blad) Afmeting 73x83x83 cm. In redelijk/ goede staat

Stoel
Resultaat: 50 EUR

Duitse 19e eeuwse mahoniehouten zwart gelakte ridder stoel, omstreeks 1870, Afmeting 102x80x69cm. In redelijke staat

Armleunstoel
Resultaat: 50 EUR

Negentiende eeuwse mahoniehouten Louis- Philippe armleunstoel,omstreeks 1870, Afmeting 100x60x50cm. In goede staat

Glazen tafeltje (spiraalvorm)
Resultaat: 60 EUR

Aparte spiraalvormige kunstglazen moderne bijzettafel. Afmeting: 57 x 57 cm ø. In goede staat.

Oude spiegel
Resultaat: 60 EUR

Oude spiegel. Gemaakt van hout met brons en zilverkleuren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 86 x 70 cm. In goede staat.

Mahonie bijzettafel, Empire.
Resultaat: 60 EUR

Vroeg mahoniehouten empire bijzettafel, vroeg 19e eeuw. Afmeting: 46 x 34 x 44 cm. In goede staat.

Wandconsole, gestoken.
Resultaat: 60 EUR

Oude teakhouten gestoken wandtafel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 80x44x104 cm. In goede staat.

Lederen fauteuil (Barok)
Resultaat: 60 EUR

Bruin lederen barok-stijl fauteuille met koperen nagels. 20e Eeuw. Afmeting: 112 x 77 x 84 cm. In goede staat.

Medicijnkastje
Resultaat: 60 EUR

Antiek notenhouten kerfsnede wand-medicijnkastje. Circa: 1900. Afmeting: 45 x 36 x 19 cm. In goede staat.

Secretaire
Resultaat: 60 EUR

Antiek Engels eikenhouten schrijfbureau met twee lades en bronzen beslag (één lijstje weg). Afmeting: 100 x 74 x 40 cm. In redelijk/goede staat.

Kapstok (staand).
Resultaat: 60 EUR

Grote antieke eikenhouten Jugendstil garderobe met spiegel en opbergvak + paraplu-houders (paar haken missen). Circa 1915. Afmeting: 198 x 112 x 25 cm. In goede staat.

Theewagen (messing)
Resultaat: 70 EUR

Messing theewagen op wielen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 70 x 55 cm ø. In goede staat.

Hollandse mahonie penantkast
Resultaat: 70 EUR

Antieke Hollandse mahoniehouten penantkast met gebogen front, ca. 1870. (stukje rand blad beschadigd,). Afmeting. 97x99x40 cm. In redelijke staat

Mahonie nachtkastje
Resultaat: 70 EUR

19e Eeuw, mahoniehouten empire nachtkastje. Circa 1820. (krimpnaad). Afmeting: 79 x 45 x 39 cm. In redelijk/goede staat.

Octogonale mahonie tafel
Resultaat: 70 EUR

Aparte Engelse mahoniehouten octagonale tafel met lades, messing beslag en bandintarsia, 2e helft 20e eeuw, met leer op blad(slijtage) Afmeting 75x121x121cm. In redelijk/ goede staat

Piedestal, mahonie
Resultaat: 70 EUR

Houtgestoken mahoniehouten piedestal uit de 20e eeuw. Afmeting: 96 cm. In goede staat.

5 Houten stoelen
Resultaat: 70 EUR

Vijf antieke Duitse " Bretterstühle" 4x berkenhout, donkergebeitst, 1x omstreeks 1800 eikenhout met fazantenkop, Afmeting 90x40x50cm. In goede staat

Mahonie panelenkast
Resultaat: 75 EUR

Gave antieke 19e eeuwse mahoniehouten penantkast met halve getorste zuilen,Afmeting 95x105x40cm. In zeer goede staat

Empire mahoniehouten bank
Resultaat: 75 EUR

Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten empire bank met klauwpoten, verlijming los linksvoor, bekleding licht beschadigd. Afmeting 95x167x73cm. In redelijke staat

Schildersezel + Palets
Resultaat: 80 EUR

Lot houten miniatuur schildersezels met florale beschilderde palets. Eerste helft 20e eeuw. In goede staat.

Eettafel
Resultaat: 80 EUR

Antieke manhoniehouten ronde Louis Philippe eettafel. Ca. 1860. Afmeting. ø 120 x 72cm. In goede staat.