Antieke ivoren netsuke met twee gezichten, draaibaar vrolijk en boos gezicht (gesigneerd) in goede staat
Oude gegraveerde benen doos met ruiters te paard, 20e eeuw 11,5x6,5x3cm Cond:G
Oosterse benen tabakspijp voorstellende een vogelklauw met leeuwenkop 20e eeuw 17cm Cond:G
Drie oude Chinese benen netsukes 20e eeuw allen gemerkt, een met ratjes een met gezichten en man met karper. 2,5x3cm Cond:G
Ivoren kluwenhouder en centimeterhouder 19e eeuws, stopje mist 4-5cm Cond:G
Twee antieke ivoren Chinese figuren 19e eeuw, gesigneerd en met originele beschildering 7,5-8cm. Cond.: G
Antieke Chinese ivoren geisha met lotusbloem ca. 1900 in goede staat 15cm.
Chinese ivoren geluksbal 19e eeuw, diverse bewerkte ballen in een (beschadigingen) 5,5øcm
Chinees benen slagtand rondom bewerkt met draken en figuren, 2e helft 20e eeuw 75cm Cond:G
Chinees ivoren 2-delige houder met bewerkte geluksbal (diverse bewerkte ballen in een) 19e eeuw in goede staat 14x5ø cm
Chinese 19e eeuwse Chinese dolk (gesigneerd), gemaakt van been, uitgesneden met figurendecors. 39cm. Schede mist een stukje en is gerestaureerd.
Chinees 19e eeuws zwaard, gemaakt van been, handgesneden met figurendecors en bronzen beslag. In goede originele staat 89cm.