Oude staande Chinees ivoren geisha 1e helft 20e eeuw in goede staat 6cm.
Drie oude ivoren zittende geisha's met instrumenten 1e helft 20e eeuw 3,5-4cm. Cond.: G
Chinees ivoren 19e eeuws handvat met voorstelling van een man en vrouw bij muur 14cm. Cond.: G
Ivoren 19e eeuwse bureau- pennenhouder met gegraveerd monogram in goede staat 7x20x13cm.
Zeldzame antieke hoornen Chinese opengewerkte dekselpot met drakendecor (wierookbrander?) in goede staat 27xø6,5cm.
Prachtige antieke pronkschaal met 4 ivoren nijlpaard-tanden, bronzen monturen en geschulpte groenglazen schaal 26xø23cm. Cond.: G
Antieke ivoren geisha (China of Japan), gesigneerd en in goede staat 18cm.
Prachtige antieke Chinese netsuke met draaibaar hoofd, voorstellend oude vrouw of heks ca. 1900. Gesigneerd en in goede staat 4,5cm.