Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Biedermeier kistjes
Resultaat: 60 EUR

Twee 19e eeuwse theekisten ca. 1930, mahonie fineer met parelmoer inleg (identiek). Lichte fineerschade, verder in goede originele staat 12x15x12cm.

Reisikoon Rusland
Startprijs 190 EUR

Bronzen Russisch 19e eeuws bewerkt reisikoon, 3-luik met emaille 35x13,5cm. Cond.: G

Ovale bewerkte schaal
Startprijs 60 EUR

Oude fruitschaal 2e helft 20e eeuw in rococo stijl van een gegoten materiaal 7x40x20cm. Cond.: G

2 Jugendstil vazen
Startprijs 60 EUR

Twee bronzen Jugendstil vazen ca. 1900 met zweepslag bloemendecor (1 vaas licht bedeukt) H.: 15cm. Cond.: R-G

Spiegel op standaard
Startprijs 70 EUR

Aparte oude gietijzeren ezel met gietijzeren spiegel en rozendecor ca. 1930 (achterpoot mist). Kan aan de wand gemonteerd worden? 176x46cm. Cond.: G

2 Vuurvergulde kandelaren
Startprijs 500 EUR

Twee zware antieke vergulde drie-lichts bronzen wandkandelaren met slangendecor, ca. 1900. In goede staat. 51x35x16cm.

2 Bronzen vazen
Startprijs 60 EUR

Twee grote decoratieve bronzen vazen met figurendecors 2e helft 20e eeuw 49cm. Cond.: G

Marmeren zuil
Startprijs 200 EUR

Grote oude marmeren 3-delige zuil 20e eeuw in goede staat 87xø15cm.

Houten plaquette, Maria
Resultaat: 160 EUR

Grote ovale houtgesneden plaquette met vergulding, voorstellend Maria met kindje Jezus 19e-20e eeuw met etiket van een antiekzaak in Milaan 61x48cm. Cond.: G

Fossiel
Startprijs 90 EUR

Prehistorisch fossiel van een schelpsoort in leisteen 29x20x2cm. Cond.: G

Kavel Romeins
Startprijs 150 EUR

Kavel van 7 delen Romeinse antieke bodemvondsten o.a: 2 bijldelen, 1 pincet, 1 koperen bel, 1 loden gewicht, 1 bronzen lam en 1 bronzen hoofd

Inktstel
Resultaat: 60 EUR

Metalen Art Deco inktstel ca. 1920, gemerkt Disko metal 9x26x20cm. Cond.: G

Arabische tondeldoos
Startprijs 180 EUR

Antieke Arabische tondeldoos van leder, koper en metaal in goede originele staat 5x11x1,5cm.

Kist gewichten
Resultaat: 135 EUR

Groot kavel van 25 bronzen gewichten 18e-19e eeuw in goede staat 4,5-23cm.

Zandstenen schouw
Startprijs 1.000 EUR

Grote antieke Renaissance schouw 19e eeuw, 6-delig met cherubijnkoppen, leeuwenkoppen en leeuwen. Eikenhouten koplijst en accessoires in goede staat 183x77x162cm. Cond.: G

Vazen met putti
Startprijs 400 EUR

Twee grote 19e eeuwse bronzen vazen met roodmarmeren voet, rondom bewerkt met putti, bok en geit ca. 1860. Gestempeld Parijs in goede staat 40xø16cm.

Lampje met beeld
Resultaat: 100 EUR

Oude tafellamp ca. 1930-1950 met putti (compositie metaal) en houten voet. Art Deco stijl met 2 losse glasplaten 28x19x14cm. Cond.: G

Grote siervaas
Startprijs 140 EUR

Decoratieve pronkschaal ca. 1880, historisme. Gemaakt van verguld compositie metaal en handbeschilderd keramieken schaal (vermoedelijk Duitsland) 32x32xø27cm. Cond.: G

Groot slot
Resultaat: 125 EUR

Zeldzaam groot 16e-17e eeuws gegraveerd slot van smeedijzer in goede staat 23x20x7cm.

2 Plaquettes
Startprijs 160 EUR

Twee antieke historische wandreliëfs met figurenvoorstellingen (rondom compositie metaal met ijzeren figurenvoorstellingen) ca. 1880 (Berliner eissen?) in goede staat 50x35cm.

Geelkoperen sluitgewicht
Startprijs 300 EUR

Fraai geelkoperen sluitgewicht met fraaie patina ca. 6KG met bewerkt hengsel van 2 staande olifanten en sluiting door paarden. Geheel compleet

Ingelegd theekistje
Resultaat: 250 EUR

Boulle theekistje ca. 1900 met schildpad en been inleg en koperen beslag (1 binnendeksel mist). Mooi exemplaar compleet met slot en sleutel in goede staat 15x24x13cm.

Barometer
Resultaat: 2.200 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Hollandse barometer ca. 1780 met notenhouten kast, messing capitellen en bandintarsia. Gesigneerd op tinnen plaat "A. Reballio Rotterdam" in goede originele staat 140cm.

Fotolijst Louis Seize
Startprijs 400 EUR

Vergulde messing fotolijst ca. 1780 met 4 handgeschilderde miniaturen van een adelijke familie (op ivoor), gesigneerd Derval in goede originele staat 21x20x1,5cm.