Grote 3-armige zilveren kandelaar op gelobde voet 835/000, ca. 505gr. (zilvergewicht) 30xø15cm. Cond.: G
Antiek Hollands glas met gegraveerde wapens van de 7 provinciën en zilveren bewerkte voet 16xø8cm. Cond.: G
Zeer fraaie koektrommel (16x11,5cm.) op onderschotel (26x22cm.) met geschulpte rand, hoogglans gepolijst, 925/000, ca. 852gr. Cond.: U
Mooi antiek Hollands zilveren trekpotje met kabelrand en houten greep en knop. 925/000 grootkeur ca. 1870, MT: Pieter Pieterse Amsterdam, MT: Bonebakker en Zoon ø10cm. Cond.: G
Mooie antieke Hollands zilveren theedoos, met scharnierende deksel en knopsluiting, rondom bewerkt met allegorische voorstellingen "De kwakzalver Jan Steen", 835/000, Grootkeur, midden 1800. MT.: Yvo ...
Hollands zilveren bonbonschaal, ajourgezaagd met parelrand. 835/000, MT: Fa. A. Presburg en Zoon Amsterdam, jaarletter I: 1968, ca. 65gr. 15x9cm.
Geslepen kristallen kaasstolp met amandelslijpsel op onderschotel en voorzien van zeer fraai 835/000 zilveren montuur met piramideknop en graveerwerk, MT: C.E. Held Amsterdam ca. 1870 20xø12,5cm.
Sterling zilveren roomstel met dubbele filetrand en gecontourneerde oren 925/000, MT; Paul Revere "reproduction ca. 1770", ca. 273gr. 9xø6,5cm. Cond.: R
Groot kavel plated met o.a: 4-delig servies met dienblad, 2 grote rode schalen, blik met diverse bestek (veel lepeltjes), 2 rode dekseldoosjes van Douwe Egberts, 2 aanstekers met oud Hollandse voorste...
Zilveren- overlay golfer, Z gekeurd op stenen basement, H.: 30cm. Cond.: G
Oude zilveren -overlay sportvisser met gevangen vis, Z1 gekeurd 925/000 op stenen basement, H.: 20cm. Cond.: U
Geslepen kristallen bowlpot op onderschotel met lepel en zilveren knop op deksel, 835/000 Nederlandse keur, 30xø21cm. kleine chip.
Geslepen kristallen menageset op rechthoekig blaadje met ruitslijpsel en geslepen ster op de bodem, bestaande uit roomkan met oor, lepelvaasje en suikermandje. Allen met 835/000 zilveren monturen en p...
Boheems kristallen schaal, gedragen door zilveren 835/000 voet , versierd met Cherubijntjes in rococostijl. Schaal ø 17cm., Totale hoogte 17cm., Cond.:G
Italiaanse zilveren schotel met fraai bewerkte rand met bladmotief, 800/000 Genova, ca. 411gr. ø32cm. Gemerkt 220 AL, Cond.: G(iets gedeukt)
Mooie Deense zilveren drinkbeker van Georg Jensen. Voet versierd met filetrand 925/000, ca. 112gr. 8xø6,5cm. Cond.: U
Zilveren trekpotje met roomkannetje en suikerbakje, rondom bewerkt met bloemmotieven en medaillons. Voorzien van houten handgrepen. 800/000, MT: onleesbaar, totaalgewicht ca. 365gr. Theepot: 9xø11cm. ...
Antieke Hollands zilveren tasbeugel met zilveren rokhaak, 835/000, MT: Willem Hendrik Tenkink Winterswijk 1778, ca. 260gr. 15cm. Cond.: U
Zilveren Russische jat uit 1878 bekroond met leeuw en versierd met bladmotief, cabouchon geslepen half-edelstenen, 84 zolotniks, 875/000, ca. 40gr. 31cm. Cond.: G
Zilveren brandewijnschaal met 2 oren en geciseleerde bladmotieven. Voorzien van oud belastingstempel voor ongewaarborgd oud- en inlands zilver, ca. 121gr. ø16cm. Cond.: G
Djokja zilveren theeservies bestaande uit: 1x theekan, suiker- en melkkan, theezeef met houder, lepelvaas en extra vaasje (gedeukt) 800/000. Geheel staand op teakhouten dienblad. Totaal ca. 1099gr. Co...
Zilveren Joodse ratel met lopende leeuw aan beide zijden met fraai bewerkte handgreep. Onbekend meesterteken, 925/000, ca. 61gr. 11x8cm.
Zilveren Jugendstil tafelstuk: rond tablet met gecontourneerde rand met fruitmotieven. Geheel gedragen door vrouwenfiguur, rustend op gegraveerd voetstuk op 4 poten. 925/000, MT: Hale, ca. 2950gr. 40x...
Prachtig zilveren theeservies met mooie bloemgravures en uitgewerkte bloemen op de deksels en bladversieringen aan de oren. Bestaande uit: theepot, melkkan en suikerpot. 835/000, MT: Fa. P. Hereens en...