Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Kunstglazen schaal
Startprijs 60 EUR

Glazen design schaal ca. 1980 met panter-effect (stippen) 9,5xø35cm. Cond.: G

Glas-in-Lood Jugendstil
Startprijs 60 EUR

Jugendstil glas-in-lood venster met tussenglas landschapsdecor (litho) ca. 1900 (4 barsten) 73x38cm. Cond.: R

Karaf, duif
Startprijs 60 EUR

Oude Franse Carl Faberge karaf met twee tortelduiven op de stop 40xø12cm. Cond.: G

Russisch glas
Resultaat: 250 EUR

Oud Russisch geslepen glas met adelaarswapen (ca. 1900?), mooie kwaliteit 16,5xø8,5cm. Cond.: G

Kavel malachiet glas
Resultaat: 60 EUR

Kavel van 8 delen Art Deco glaswerk, malachiet-kleurig o.a: 2x parfumverstuiver, 2x dekseldoosjes (1x chip), 1x vaasje, 1x stopflesje, 1x bonbonmand en 1x presenteerschaaltje 10-17cm. Cond.: R-G

2 Vazen
Startprijs 50 EUR

Twee antieke opaline glazen vazen met beschildering van landschapsdecors met takken in goede staat 30xø9cm.

Parfumflacon, Boheems
Resultaat: 120 EUR

Boheems kristallen 19e eeuwse parfumfles met gouddecor en rocailles 12xø8cm. Cond.: G

3 Glazen, Römer
Startprijs 50 EUR

Drie oude kristallen facetgeslepen Römer glazen, gekleurd en met gouddecor 20e eeuw in goede staat 19cm.

Glazen schaal, oranje
Startprijs 50 EUR

Oude glazen Art Deco schaal ca. 1930, 3-kleurig met cracele effect in goede staat, neutraal met oranje omranding W.M.F. Ikora Duitsland 8,5xø34cm.

Diverse glazen vazen
Resultaat: 60 EUR

Kavel van 31 spijkerbol tuitvaasjes ca. 1960, gekleurd en neutraal in goede staat 15-26cm.

2 Delen glas ca. 1880
Startprijs 50 EUR

Twee delen antiek glas ca. 1880: 1x grote groenglazen mondgeblazen amfora 36xø16cm. en 1x grote groenglazen schaal met emaille beschildering, voorstelling met gouddecor en ruiters te paard 4xø29cm. Co...

3 Delen Boheems kristal
Startprijs 45 EUR

Drie delen antiek robijnrood Boheems kristal (geslepen) ca. 1900: 1x geslepen glazen dekselpot (goed), 1x gegraveerde vaas(chips) en 1x bonbonniere (gemerkt R) (goed) 13-16cm. Cond.: R-G

Krist. olie- / azijnstel
Resultaat: 60 EUR

Vijf-delig geslepen kristallen olie- en azijnstel met diamant- en waaierslijpsel in fraai geslepen kristallen ster op de bodem en draaibaar plateau (kleine schade) 23xø16cm.

3 Delen glas
Startprijs 45 EUR

Drie delen oud/antiek kristal: 1x Russisch kristallen ei (gegraveerd) met gouddecor, St. Petersburg, 1x vaas met gouddecor en messing ca. 1900 en 1x Boheems (amandelgeslepen) met gouddecor ca. 1900, 9...

8 Delen kristal
Resultaat: 40 EUR

Acht delen oud kristal 19e-20e eeuw: 2x grote facetgeslepen schalen, 1x hengselschaal, 4x geslepen schotels, 1x asbak (minimale chips) 12-ø34cm. Cond.: R-G

3 Delen kristal
Startprijs 40 EUR

Drie delen oud/antiek kristal: 1x facetgeslepen karaf, 1x kleine karaf met zilveren stop (barstje) en 1x amandelgeslepen karaf 19-25cm. Cond.: R-G

5 Delen glaswerk
Startprijs 40 EUR

Vijf oude/antieke glazen vazen 1e helft 20e eeuw (1 minimale chip) 15-20cm. Cond.: G

Grote bokaal + glas
Startprijs 40 EUR

Twee delen oud glas/kristal: 1x groot kristallen wijnglas met geslepen stam 19e eeuw 23xø9cm. en 1x bokaal, gegraveerd met floraal decor ca. 1900 met brede voet en dikke bovenrand 20,5xø11cm. Cond.: G

2 Delen oud glas
Resultaat: 425 EUR

Twee delen oud glas ca. 1930: 1x grote bolvaas, gemerkt ( Serra....?) en 1x schenkkan, gemerkt R. 16-27cm. Cond.: G

Ruitkristallen schaal
Resultaat: 40 EUR

Ruitkristallen verdeelschaal ca. 1900 met losse etage (9-delig) in goede staat 21xø26cm.

Opaline glazen tafelstuk
Resultaat: 40 EUR

Grote 18e eeuwse Franse opaline glazen vaas met kristallen pegels, handbeschilderd met bloemendecor 35xø20cm. Cond.: G

2 Glazen voetschalen
Resultaat: 35 EUR

Twee antieke glazen tafel-presenteerschalen met gouddecor ca. 1880 20xø23cm.Cond.: G

Karaf + 6 glazen
Startprijs 35 EUR

Antieke karaf-set van 6 Roemer glazen voor wijn met wijnrankendecor ca. 1900 (Duitsland), 1 minimale chip 15-37cm. Cond.: G

3 Delen glas
Startprijs 35 EUR

Drie delen oud/antiek glas: 1x antieke opaline glazen vaas met handgeschilderd decor (minimale chip), 1x smalle moderne vaas ca. 1980 en 1x Gallé stijl lamp (kap gelijmd) 32-37cm. Cond.: M-G