Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Schriftstuk, 1695.
Startprijs 60 EUR

Interessant antiquarisch Hollands schriftstuk, anno 1695. Dulcis hospes Animé. Handgeschreven en getekend. Afmeting: 20,5 x 14,5 cm. In redelijk/goede staat.

Vergulde lijst, 19e eeuw.
Startprijs 60 EUR

Vergulde messing lijst met edelstenen. 19e Eeuw. Afmeting: 37 x 28 cm. In goede staat.

3x Van Nelle blikken
Startprijs 60 EUR

Drie oude Van Nelle voorraadblikken. Onder andere: Mintjes, koffie/thee. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 32-40 cm. In redelijk/goede staat.

Schooltas.
Startprijs 60 EUR

Eikenhouten schooltas met vogel in roccaille decor. 20e Eeuw. Naar oud voorbeeld. Afmeting: 39 x 19 x 8 cm. In goede staat.

WMF Schaal, 1emaille schaal
Startprijs 60 EUR

Duitse WMF Ikora cloissoné schaal en één antieke geëmailleerde schaal met florale decors (iets randschade). Afmeting: 27 - 37 cm. In redelijk/goede staat.

2 x Dokterstas
Startprijs 60 EUR

Twee oude lederen dokterstassen. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 32 - 40 cm. In goede staat.

Bronzen plaquette
Startprijs 60 EUR

Grote antieke gesigneerde bronzen plaquette. Gesigneerd M. Faraceri (?). Voorstellende: 'Treurende vrouw bij heilig kruis'. Afmeting. 31.5x25 cm. In goede staat.

Vuursteen pistool.
Startprijs 60 EUR

Replica dubbelloops vuursteen pistool, met dubbele loop. 20e Eeuw. Afmeting: 35 cm. In goede staat.

Bronzen brievenhouders
Startprijs 60 EUR

Twee antieke bronzen brievenhouders met roccailles. Ca. 1900. Afmeting. 27-28 cm. In goede staat.

Tabakspot (3x)
Startprijs 60 EUR

Drie 19e eeuwse tabakspotten. Eén maal tin, één maal messing en één maal notenhout. Afmeting. 14-22 cm. In goede staat.

Tabakspot (3x)
Startprijs 60 EUR

Drie antieke tabakspotten. Twee keer 19e eeuw, o.a.: notenhout. en een tinnen, ca. 1900. Afmeting. 12-18 cm. In goede staat.

Sabel
Startprijs 60 EUR

Oosterse sabel, 19e eeuw. Tekens in lemmet. (top heft beschadigd). Afmeting L. 80 cm. In redelijke staat

Kistje van mahoniehout
Startprijs 60 EUR

Mahoniehouten schrijfkist met bandintarsia (schuiflade mist, lichte fineerschade). Vroeg 19e eeuw. Afmeting. 12x25x15 cm. In redelijke staat

2x Siervaas
Startprijs 60 EUR

Twee grote moderne keramieken vazen met bronskleurig glazuur. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 42 x 30 cm ø. In goede staat.

Lamp 'man'.
Startprijs 60 EUR

Compositie metalen tafellamp 'Man bij lantaarn'. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting . H 55 cm. In goede staat.

Marters (1x) en Bunzing (2x)
Startprijs 60 EUR

Opgezette marter en twee bunzingen. Afmeting.ca. 40-55 cm. In goede staat.

Tafellamp 'Jongen op klompen'.
Startprijs 65 EUR

Antieke tafellamp. Circa: 1920. 'Jongen op klompen'. (fitting gemoderniseerd). Compositie metaal. Afmeting: 22 x 29 x 15 cm. In goede staat.

2 kandelaren Historisme
Startprijs 70 EUR

Twee antieke messing historisme kaarskandelaren in Roccoco-stijl. Gemerkt geschutzt B.H.S. Afmeting: H.18 cm. In goede staat.

Bijl, 18e eeuw.
Startprijs 70 EUR

18e Eeuwse bijl met datering 1751, monogram W.F. en gestempeld. Afmeting: 34 x 17 x 3 cm. In goede staat.

Lakpaneel Aziatisch
Startprijs 70 EUR

Antiek Japans lakwerk paneel in lijst, met verguld landschap decor en figuren. Circa 1900. Afmeting: 19 x 15 cm. In goede staat.

Benen lepel + kurkentrekker
Startprijs 70 EUR

Oude benen lepel met doodskop en kurkentrekker. 20e Eeuw. Afmeting: L.17 cm. In goede staat.

Thermometer met datum
Startprijs 70 EUR

Art Deco barometer met kalenderplaatjes (niet compleet), ca. 1930. Afmeting. 12x25x14 cm. In redelijk/ goede staat

Noten kistje
Startprijs 70 EUR

Antiek notenhouten kistje met messing beslag, omstreeks 1890, Historisme, met slot Afmeting14x25x20cm In goede staat

Beddepan
Startprijs 70 EUR

Bewerkte messing beddepan met originele steel, 19e eeuw. Afmeting L. 92 cm. Cond.: G

Tafelstuk op bronzen voet.
Startprijs 75 EUR

Bronzen tafelstuk met geslepen kristallen schaal. 19e Eeuw. Afmeting: 18 x 21 cm ø. In goede staat.

Plafondlamp (kristal)
Startprijs 75 EUR

Mooie antieke kristallen hanglamp met facet geslepen glas (één chip). Ca. 1910. Afmeting. 22x39 cm. ø. In redelijk/ goede staat.

Jugenstil blaker
Startprijs 80 EUR

Antieke Jugendstil blaker. Messing met parelmoer lelieblad, circa 1910. Afmeting: 11 x 19 x 12 cm. In goede staat.

Vergulde antieke koperen schaal
Startprijs 80 EUR

Antieke vergulde messing schaal met renaissance decor van Romeinen met zwaarden. Rondom floraal- en ranken decor. Afmeting: 8,5 x 38,7 cm ø. In goede staat.

2x Chinees snijstuk parelmoer
Startprijs 80 EUR

Twee antieke Chinese parelmoer snijstukken met houtgestoken consoles (één beschadigd). Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 24 x 20 x 4 cm. In redelijke staat.

Banjo barometer.
Startprijs 80 EUR

Antieke Engelse barometer met intarsia en tinnen wijzerplaat (London, F. Westley). Circa 1900. Afmeting: 99 cm. In goede staat.

Duitse ijzeren 'Alte Fritz'
Startprijs 80 EUR

Grote antieke Duitse gietijzeren plaquette "Alte Fritz". Gemerkt met stempel en G. Schadow Fec. (mogelijk Berliner eissen). Circa 1900. Afmeting: 37,5 x 34 x 2 cm. In goede staat.

Barometer
Startprijs 80 EUR

Oude Engelse mahoniehouten stick-barometer. 20e Eeuw. Gesigneerd J. Blatt Brighton. Afmeting: L.98 cm. In goede staat.

Penkandelaar.
Startprijs 80 EUR

Koperen penkandelaar in gotische stijl. 19e Eeuw. Afmeting: H.44 cm. In goede staat.

Miniatuur Leroy.
Startprijs 80 EUR

Antieke miniatuur op ivoor geschilderd en met ivoren lijst, circa 1880. Meisje aan het bidden. Gesigneerd Leroy. Afmeting: 14 x 12 cm. In goede staat.

Deco stuk van hout met snijwerk.
Startprijs 80 EUR

Eikenhouten gestoken lijst met 'hoorn des overvloeds', fruit en vogels. 19e Eeuw, Renaissance-stijl. Circa 1880. Afmeting: 136 x 110 x 18 cm. In goede staat.

Mahonie schrijfkist
Startprijs 80 EUR

Negentiende eeuwse Engelse mahoniehouten schrijfkist met inktpotten, Afmeting 12x31x22cm. In zeer goede staat

Schenkkan, Jugendstil
Startprijs 80 EUR

Duitse antieke schenkkan met geschilderd glazen reservoir en compositie metalen armaturen, ca. 1900. Afmeting. 27 cm. In goede staat.

Monnik op houten voet.
Startprijs 90 EUR

Oude/antieke Japanse benen monnik op houten basement (voorste hand-gedeelte weg). Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 16 cm. In redelijk/goede staat.

Monnink op houten voet.
Startprijs 90 EUR

Oude/antieke Japanse benen monnik op houtgestoken basement. Afmeting: 19 cm. In goede staat.

2 Lampen met kandelaren
Startprijs 90 EUR

Twee oude antieke geëlectrificeerde messing kaarskandelaars, ca. 1920. Hoogte: 30 cm. In goede staat.

Zuurstof apparaat
Startprijs 90 EUR

Antiek Duits zuurstof apparaat, circa 1900. 'Berlin N.W.6. Sauerstoff Gerät'. Afmeting: 30 x 30 x 14 cm. In goede staat.

Emaille vaas, Chinees.
Startprijs 90 EUR

Oude Chinese emaille vaas met floraal- decor en vogels in landschap decor. 20e Eeuw. Afmeting: 31 cm. In goede staat.

Opium pijp, Chinees.
Startprijs 90 EUR

Chinese bewerkte opium pijp. 21e Eeuw. Composiet. Afmeting: 24 cm. In goede staat.

3 Schilders ezels
Startprijs 90 EUR

3 Oude schildersezels. Een grenenhouten Afmeting 158x46x50 cm., twee maal tafelmodel beukenhout Afmeting 78x30x35cm.en 38x42x35cm.In goede staat

WMF Jugenstil wandbord
Startprijs 100 EUR

Duits antiek Jugendstil W.M.F.plated wandbord met lyra spelende vrouw. Circa 1900. Afmeting: 29 x 30 cm. In goede staat.

2x Boekensteun, Boedha.
Startprijs 100 EUR

Twee oude Oosterse marmeren boekensteunen met boedha's. 20e Eeuw. Afmeting: 12 x 11 x 6,5 cm. In goede staat.

2 Bronzen kandelaren leeuw
Startprijs 100 EUR

Twee antieke bronzen kaarskandelaren met Hollandse leeuw en Amsterdams stadswapen. Circa 1920. Afmeting: H.28 cm. In goede staat.

Dames pistooltje
Startprijs 100 EUR

Kleine penvuur revolver, 19e eeuw. Vermoedelijk Duitsland. Afmeting . L.15 cm. In goede staat.

Theekistje
Startprijs 100 EUR

Antiek notenhouten met wortelnoten theekist met twee vakken en deksels. Circa: 1900. Afmeting: 11 x 24 x 12 cm. In goede staat.

Meerschuimpijp
Startprijs 100 EUR

Grote oude meerschuim tabakspijp met Sultan in foudraal. 20e Eeuw. Afmeting: L.17 cm. In goede staat.

Meerschuimpijp
Startprijs 100 EUR

Grote oude meerschuim tabakspijp met Sultan in foudraal. 20e Eeuw. Afmeting: L.17 cm. In goede staat.

Manuscript Excerpten Quarto.
Startprijs 100 EUR

19e Eeuws Duits antiquarisch manuscript Excerpten, handcalligraphie in originele band, lichte slijtage. Afmeting: 4 x 20 x 23,5 cm. In redelijk/goede staat.

Lot antiek tin.
Startprijs 100 EUR

Groot lot antiek tin, 18e-19e eeuw. Lot bevat ondermeer; Po, beddepan, set lepels, vele losse lepels, kruiken, bekers, houder, dekseldoos, vetspuiten (diverse stempels). Afmeting: 8 - 33 cm. In goede ...

Samovaar.
Startprijs 100 EUR

Messing met rood koperen samovaar. 19e Eeuw. Met benen grepen en porseleinen knop. Louis Seize-stijl. Afmeting: 43 cm. In goede staat.

Doos div., goud verguld.
Startprijs 100 EUR

Groot lot verguld houtsnijwerk. Waaronder kwasten, stoffering. 19e - 20e eeuw. Afmeting: 28 x 55 x 40 cm. In goede staat.

2x Lam Gods stikkerij
Startprijs 100 EUR

Twee vaandels, 19e eeuw. Geborduurd met op linnen geschilderde lam gods. In Renaissance stijl. Afmeting: 117 x 68 cm. In goede staat.

Grafkrans van glazen kralen.
Startprijs 100 EUR

Groot Frans antiek grafstuk/bloemstuk. Gemaakt van glasparels. Afmeting: 107 x 47 x 25 cm. In goede staat.

Ivoren naaigerei.
Startprijs 100 EUR

Antiek ivoren en been naaigerei. 19e Eeuw. Een speldenkussen (stukje af). ,een houder. een pen. en een meetlint. In redelijk/goede staat.

2x Wandelstok, + plated en bronzen knop.
Startprijs 100 EUR

Twee oude wandelstokken. 20e Eeuw. Eén met bronzen knop, en één met plated knop. Afmeting: 80-82 cm. In goede staat.

4x Benen snijwerk
Startprijs 100 EUR

Vier maal antiek Oosters benen snijwerk met maskers en botisava. Eerste helft 20e eeuw. (beschadigingen). Afmeting: 24-27 cm. In redelijk/goede staat.

2x Italiaanse wandkandelaren
Startprijs 100 EUR

Twee Italiaanse houtgestoken vergulde wandkandelaren, Louis Seize-stijl. Circa: 1900. Afmeting: 36 x 33 x 20 cm. In goede staat.

Reis icoon + kurken trekker.
Startprijs 100 EUR

Twee maal antiek brons. Eén maal tryptichon reis-icoon, 19e eeuw. Eén maal kurkentrekker, 18e-19e eeuw. Afmeting: circa 13 - 15 cm. In goede staat.

Brons, vrouw met schaal (China).
Startprijs 100 EUR

Grote brons gegoten piece de milieu. Vrouw op nautilus schelp draagt schaal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 45 cm. In goede staat.

Composiet Aphrodite Kallipigos
Startprijs 100 EUR

Composiet gegoten Aphrodite. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 28 cm. In goede staat.

Klok, schild b.w.g.
Startprijs 100 EUR

Zilver schild, B.W.G., van een klok, cartouche vormig gestanst schild versierd met C-voluten, palmetten en krullen. 38x32cm. ca 150 gram.

Cloisonné schotel
Startprijs 100 EUR

Antieke cloisonné wandschotel met paradijsvogel en florale decors. Circa: 1900. Afmeting: ø 30,5 cm. In goede staat.

Bronzen putti lamp
Startprijs 100 EUR

Bronzen hanglamp met kaarshouders met putti. 20e eeuw. Afmeting. 50x44 cm. ø. In goede staat.

Schenkkan, historisme
Startprijs 100 EUR

Duitse kristal glazen historisme schenkkan met tinnen montuur, ca. 1880. Afmeting. 30 cm. In goede staat.

Lampje met putti
Startprijs 100 EUR

Vergulde bronzen tafellamp met marmer en putti, met drietand. 20e eeuw. Afmeting. 53 cm. In goede staat.

Scheerset
Startprijs 110 EUR

Antieke zeven-delige scheerset met bakeliet, ca. 1920. In originele cassette. Afmeting. 4x18x11 cm. In goede staat.

Gestoken wandkistje
Startprijs 110 EUR

Eikenhouten gestoken wandklepkast in Roccoco-stijl. 19e Eeuw. Afmeting: 23 x 36 x 14 cm. In goede staat.

Japanse vaas
Startprijs 120 EUR

Kleine antieke Japanse vaas met florale- en vlinder decors. Circa 1900. Afmeting: H.12 cm. In goede staat.

Lot dolken+kruithoorns
Startprijs 120 EUR

Lot diverse oude/antieke kruithoorns, tomahawks, krissen, holster DDR. Afmeting: 17 x 57 cm. In redelijk/ goede staat.

2 Kistjes met inlegwerk, zwaluwen
Startprijs 120 EUR

Twee oude houten dekselkistjes met intarsia en zwaluwen decor. 20e Eeuw. (één zonder slot). Afmeting: 14 - 23 cm. In goede staat.

Bronzen 'Grape'.
Startprijs 120 EUR

Zware antieke bronzen 'Grape' met prachtige patina. Afmeting: 15 .x ø13cm. In goede staat.

Voorlader
Startprijs 120 EUR

Dubbelloopse voorlader, 19e eeuw. Hagelschot geweer met penvuur (lichte wormbeval, niet actief) Afmeting. L.114 cm. In goede staat.

Pen-kandelaar
Startprijs 120 EUR

Bronzen penkandelaar in gotische stijl. 19e Eeuw. Afmeting: H.38 cm. In goede staat.

Koperen bronzen plaquette
Startprijs 120 EUR

Grote antieke bronzen plaquette in eiken lijst. Ca. 1900. 'Dames buste', door Jean Herain 1907. Afmeting. 58x39 cm. In goede staat.

Chinees bord+tekst onderkant.
Startprijs 125 EUR

Chinese ijzeren gesigneerde schotel, gecontourneerd. 19e Eeuw. Afmeting: ø 19,5 cm in goede staat.

Messing tafel met lamp
Startprijs 125 EUR

Messing etagiere stalamp met marmeren tussenblad, eerste helft 20e eeuw en vermoedelijk Frankrijk. Afmeting. ø 36x167 cm. In goede staat.

Kazuifel
Startprijs 150 EUR

Antiek priester kazuifel gemaakt van gouddraad, zijdedraad etc. Afmeting: 92 x 55 cm. In goede staat.

Chinees bronzen beeld, vrouw met schaal
Startprijs 150 EUR

Zeer grote bronzen piece de milieu, met kristallen schaal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 74 x 36 cm ø. In goede staat.

Lampje, Empire.
Startprijs 150 EUR

Vergulde bronzen empire-stijl lampenvoet op onyx basement. Circa 1920. Afmeting: H.33 cm. In goede staat.

Bronzen klankschaal (Nepal).
Startprijs 150 EUR

Antieke Oosterse klankschaal ,compositie van diverse harde metaalsoorten. Nepal, 18e eeuw. Afmeting: 5 x 20,5 cm ø. In goede staat.

2x Kandelaar met figuren
Startprijs 150 EUR

Twee antieke bronzen twee-lichts kaarskandelaren met Zeus, God van de bliksem (verstelbaar). Circa: 1900. Afmeting: H.50 cm. In goede staat.

Tinnen maten
Startprijs 150 EUR

Tinnen maatbekers,Drie sets. Totaal 21 stuks. 18e-19e Eeuw. In goede staat.

2 Afrikaanse ivoren figuren.
Startprijs 150 EUR

Twee oude Afrikaanse ivoren figuren op houten basement. Midden 20e eeuw. Vrouw met kruik en schaal op hoofd. Vrouw met vijzel en stamper. Afmeting: 22-25 cm. In goede staat.
Voorzien van origineel c...

2 Ivoren bustes
Startprijs 150 EUR

Twee oude Afrikaanse ivoren buste beelden. Circa 1930. Afmeting: 20 - 23 cm. In goede staat.
Voorzien van origineel certificaat t.b.v. Cites

3x Houtsnijwerk
Startprijs 150 EUR

Drie maal oud/antiek houtsnijwerk. Eén maal antieke Schwarzwald lijst, circa 1900. Eén maal verguld houten ornament, één maal lambrisering verguld. Afmeting: 90 x 80 cm., 108 x 25 cm. en 116 x 35 cm. ...

2x Cloissonné vaas
Startprijs 150 EUR

Twee bronzen cloissonné vazen met signatuur China of Japan. 19e Eeuw. Afmeting: 27,5 cm. In goede staat.

Grafstuk van glazen kralen
Startprijs 150 EUR

Grote Franse antieke graf/bloemen krans. Gemaakt van glasparels. Afmeting: 30 x 105 x 70 cm. In goede staat.

Grafkrans van glazen kralen.
Startprijs 150 EUR

Grote Franse antieke graf/bloemen krans. Gemaakt van glasparels. Afmeting: 40 x 102 x 70 cm. In goede staat.

Stel empire kandelaars
Startprijs 160 EUR

Stel plated kaarskandelaren in empire-stijl. 19e Eeuw. Afmeting: H.26 cm. In goede staat.

3 Delen ivoor.
Startprijs 160 EUR

Drie delen oud/antiek ivoor. Eén maal chinese figuur met rijst-aren (basement mist). Eerste helft 20e eeuw. Eén maal Indische olifant, circa 1930-1950. Eén maal Afrikaanse figuur. Midden 20e eeuw. Afm...

2x Ivoren bootjes.
Startprijs 160 EUR

Twee oude ivoren sculpturen. Figuren in bootjes. Circa 1950. Afmeting: 26-27 cm. In goede staat.
Voorzien van origineel certificaat t.b.v. Cites

3 Delen ivoor.
Startprijs 160 EUR

Drie oude/antieke ivoren vazen. Twee maal Jugendstil bewerkt met bloemen en teksten, 1916. Eén maal olifant met bloem en slangen, circa 1930. Afmeting: 16-24 cm. In goede staat.
Voorzien van origine...