Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Altaar
Resultaat: 420 EUR

Groot vroeg 19e eeuws polychroom beschilderd wandaltaar (Duitsland) in Gothische stijl met 3 nissen, diverse prenten, zijwaartse deurtjes en vergulding 125x110x32cm. Cond.: G

Vervallen uit veiling
Startprijs 360 EUR

Vervallen uit veiling

Zilveren kromdolk
Startprijs 350 EUR

Zeldzame Arabische zilveren kromdolk met extra mes. Geheel in zilveren bewerkte schede en ringen1e helft 20e eeuw 30x19x4cm. Cond.: G

Penvuur jachtgeweer
Startprijs 350 EUR

Dubbelloops 19e eeuws penvuur hagelschot geweer met damast loop. 1 Haan is stukje afgebroken (reserve is bijgeleverd) 117cm. Cond.: R-G

Statenbijbel, 18e eeuw
Startprijs 350 EUR

Hollandse 18e eeuwse statenbijbel uit 1746 met originele lederen band, bronzen beslag en gravures. "Volgens 't besluit van de Synode Nationael gehouden in de jaren 1618-1619 te Dordrecht...." 11x13x27...

Dekseldoos, Alexander de Grote
Resultaat: 300 EUR

Grote Duitse houten handbeschilderde dekseldoos, historisme ca. 1880. Rondom en binnenin diverse figurenvoorstellingen betreffende Alexander de Grote met miniatuur geschilderde teksten. Mooie kwalitei...

Wierook dekselpotten
Startprijs 325 EUR

Twee 19e eeuwse bronzen Chinese wierook dekselpotten met floraal decor en Foohond in goede staat 32x17x13cm.

Oorkonde vrijmetselaar, scepter
Startprijs 300 EUR

Oude vrijmetselaars schakelketting "St. Leonards Lodge, Justice Philantrophy, Truth", bestaande uit diverse schakels in zeer goede staat 58x28cm.

Dubbelloops pistool
Startprijs 300 EUR

Dubbelloops 19e eeuws gegraveerd pistool in goede staat 21,5cm.

Geelkoperen sluitgewicht
Startprijs 300 EUR

Origineel geelkoperen sluitgewicht met graveerwerk en fraai bewerkt hengsel met o.a. vogelkoppen. Sluiting met vogelkop. voorzien van diverse merken en keuren, geheel compleet (ca. 670gr.)

Bronzen kloklamp
Startprijs 300 EUR

Grote 19e eeuwse bronzen 5-lichts klok-lamp opengewerkt met wapenvoorstellingen ca. 1880 (Historisme), 1 sierschroef mist 66xø60cm. Cond.: G

Harnas
Startprijs 300 EUR

Groot decoratief harnas 2e helft 20e eeuw met hellebaard en schild, gemaakt van metaal 230x90x50cm. Cond.: G

Hanglamp, majolica pot
Startprijs 300 EUR

Prachtige majolica 3-lichts hanglamp met brons ca. 1880. Geëlectrificeerd, was ooit een gaslamp 100x65x65cm. Cond.: G

2 Pistolen
Startprijs 300 EUR

Twee pistolen ca. 1800, gegraveerd en in goede staat 16-17cm.

Marmeren zuil
Resultaat: 330 EUR

Grote marmeren piedestal ca. 1910 in goede staat 104x25x25cm.

Geelkoperen sluitgewicht
Startprijs 300 EUR

Fraai geelkoperen sluitgewicht met fraaie patina ca. 6KG met bewerkt hengsel van 2 staande olifanten en sluiting door paarden. Geheel compleet

IJzeren fornuis
Resultaat: 330 EUR

Prachtig 19e eeuws ijzeren haard (scheur in bovenplaat). Zeldzaam model inclusief twee 19e eeuwse pannen 165x90x55cm. Cond.: R

Boek, Ver. Nederlanden
Startprijs 250 EUR

Antiquarisch boek, "Tegenwoordige staat der Vereenigde Nederlanden Derde Deel, vervattende de beschrijving der Provincie Gelderland te Amsterdam door Isaak Tirion 1741", bevat gravures en diverse land...

3 Pennen Mont Blanc
Resultaat: 375 EUR

Drie oude Mont-Blanc pennen. Mont Blanc Meisterstuk Duitsland, in goede originele staat. 13-14cm.

Penvuur jachtgeweer
Startprijs 225 EUR

Dubbelloops 19e eeuws penvuur hagelgeweer (deukje in de loop) 112cm. Cond.: R-G

Boulle console
Startprijs 220 EUR

Console 19e eeuw voor een Noulle pendule (boulle iets beschadigd) met bronzen ornamenturen 12x44x22cm. Cond.: G

Syrische Stickery
Startprijs 200 EUR

Syrisch stikwerk 18e-19e eeuw met gouddraad op velours (beschadiging) 66x57cm. Cond.: R

2 Scheepslampen
Resultaat: 200 EUR

Twee oude/antieke roodkoperen scheeps-waarschuwingslampen: All-Round White en All-Round Red ca. 1930 in goede originele staat 35xø20cm.

Marmeren tuintafel
Startprijs 200 EUR

Grote zware wit marmeren tuintafel in moderne vormgeving. 72x120x120cm., In goede staat