Groot vroeg 19e eeuws polychroom beschilderd wandaltaar (Duitsland) in Gothische stijl met 3 nissen, diverse prenten, zijwaartse deurtjes en vergulding 125x110x32cm. Cond.: G
Dubbelloops 19e eeuws penvuur hagelschot geweer met damast loop. 1 Haan is stukje afgebroken (reserve is bijgeleverd) 117cm. Cond.: R-G
Twee 19e eeuwse bronzen Chinese wierook dekselpotten met floraal decor en Foohond in goede staat 32x17x13cm.
Origineel geelkoperen sluitgewicht met graveerwerk en fraai bewerkt hengsel met o.a. vogelkoppen. Sluiting met vogelkop. voorzien van diverse merken en keuren, geheel compleet (ca. 670gr.)
Prachtige majolica 3-lichts hanglamp met brons ca. 1880. Geëlectrificeerd, was ooit een gaslamp 100x65x65cm. Cond.: G
Fraai geelkoperen sluitgewicht met fraaie patina ca. 6KG met bewerkt hengsel van 2 staande olifanten en sluiting door paarden. Geheel compleet