Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Landmeet apparaat
Startprijs 240 EUR

Meetinstrument 19e eeuw, gemerkt Wed. J. Ahrend en zoon Amsterdam. In zeer goede originele staat (Landmeting of scheepvaart) 26x20xø14cm. Cond.: G

Lamp met man
Startprijs 230 EUR

Zware oude bronzen kaarskandelaar met faun (geëlektrificeerd) 5-lichts, in goede staat 20e eeuw 62x36x37cm.

Pieter Scheen lexicon
Startprijs 230 EUR

Hollandse Pieter Scheen lexicon voor beeldende kunstenaars in goede staat

Tinnen deurklopper
Startprijs 225 EUR

Massief tinnen 17e eeuwse wandplaquette, voorstellend een kop met druivenranken en rocaille in goede originele staat

Lamp met putti
Startprijs 225 EUR

Zware oude bronzen 5-lichts kaarskandelaar met putti (geëlektrificeerd) 20e eeuw in goede staat. Charles Dix stijl 62x30x30cm.

Wortelnoten kistje
Startprijs 220 EUR

Prachtige grote 19e eeuwse wortelnoten-fineer documentenkist met 2 lades en originele koperen handgrepen. In goede originele staat 26x73x36cm.

2 Bronzen bakken
Startprijs 220 EUR

Twee Chinese bronzen bloembakken (jardinieres) met origineel zinken binnenbak ca. 1900 in goede originele staat 17x29x18cm.

Bronzen schaal, verzilverd
Startprijs 220 EUR

Bronzen schaal (plated) 19e eeuw, gesigneerd F. Barbedienne (Ferdinand Barbedienne 1810-1892) met sphinxkop en floraal decor. In goede originele staat 20x21xø16cm.

Theestoof, ingelegd
Startprijs 200 EUR

Prachtige theestoof ca. 1800 met lade, koperen binnenbak en rondom met floraal inlegwerk. lichte fineerschades 42x28x28cm. Cond.: R

Portret dekseldoos, brons
Startprijs 200 EUR

Bronzen dekseldoos met op ivoor geschilderd damesportret met grote hoed ca. 1830, gesigneerd Kujfo. In goede originele staat 4xø8cm.

Houten kandelaar, goudkleur
Startprijs 200 EUR

Grote houten barok kaarskandelaar met cherubijnkoppen, ca. 1900, met stuckwerk (licht beschadigd) Goudkleur. H. 149cm., Cond.:R/G

Zwitserse officiers sabel
Startprijs 200 EUR

19e Eeuwse sabel met gegraveerd lemmet en Zwitsers kruis, gemerkt met een weegschaal en ACS. Heft, schede en lemmet in goede originele staat, oude patina 110cm.

Ingelegd kistje
Startprijs 200 EUR

Ingelegde 19e eeuwse pallisanderhouten kist met parelmoer in zeer goede staat 19x29x15cm.

Staande messing kandelaar
Startprijs 200 EUR

Grote oude messing 5-lichts kandelaar 20e eeuw in Empire stijl met engel 60x27x26cm. Cond.: G

2 Karaffen met 6 glazen
Resultaat: 200 EUR

Zeldzame historisme 8-delige likeurset ca. 1880 Duitsland, gemaakt van tin en blauwgroen glas met putti en cherubijnkopjes. In zeer goede originele staat 8-22cm.

2 Wandlusters
Startprijs 200 EUR

Twee grote 19e eeuwse kerkelijke wandluchters voor 5 kaarsen, Neogothisch. In goede staat. 50x37x22cm.

Kist, messing beslag
Startprijs 190 EUR

Grote opbergkist met lades en deksel met messing beslag ca. 1880. in zeer goede originele staat 30x38x23cm.

Geweer
Startprijs 190 EUR

Damesgeweer 19e eeuw, voorlader met bewerkte kolf in goede staat 100cm.

Kistje met spel
Resultaat: 155 EUR

Notenhout met rozenhouten boulle kist 19e eeuw met Mahjongg spel van been en ivoor. In goede staat 8x32x44cm.

Duits zwaard
Resultaat: 200 EUR

Kort Duits zwaard (17e eeuw?), in goede originele staat met originele heft en schede 71cm.

Antieke lijst
Resultaat: 175 EUR

Prachtige antieke lijst met verguld stuckwerk en foto 19e eeuw. In zeer goede staat 74x63cm.

Antieke lijst
Resultaat: 175 EUR

Prachtige antieke lijst met verguld stuckwerk en foto 19e eeuw. In zeer goede staat 74x63cm.

460 Duitse lakstempels
Resultaat: 160 EUR

Zeldzaam lot van 460 Duitse lakstempels. Sammlung von Frans von Uslar. 22x35x1.5cm.,

Kist, rond deksel
Startprijs 150 EUR

-