Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Kerk-kandelaar
Resultaat: 65 EUR

Messing kerk-kandelaar 18e eeuw in originele staat, geheel staand op leeuwepoten 88xø17cm. Cond.: G

Pronkbokaal
Resultaat: 60 EUR

Grote antieke pronkbokaal ca.1880, in Louis Seize stijl, gegoten compositiemetaal. (vleugels van adelaar zijn beschadigd) 38x19x20 cm.

Boekenbundel Shakespeare
Resultaat: 60 EUR

Shakespeare boekenbundel ca. 1900. 8-Delig in originele cassette. The Illustrated pocket Shakespeare, complete with Glossary. Glasgow David Bryce and Son 10x21x14,5cm. Cond.: G

Accordeon Weltmeister
Resultaat: 60 EUR

Prachtige Weltmeister Stella accordeon, ca.1960, in originele koffer. 40x33x22cm.

Reisgrammafoon
Resultaat: 60 EUR

Oude blikken reisgrammafoon in koffer, ca.1920, in originele staat. (zonder opdraaisleutel) 12x25x17cm., Cond.:G

2 Witte lampen
Resultaat: 60 EUR

Twee decoratieve Chinees keramieken tafellampen met los deksel op houten voet 2e helft 20e eeuw. 28xø23cm. Cond.: G

Opgezette buizerd
Resultaat: 60 EUR

Opgezette buizerd op houten stam met ophangsysteem voor aan de wand, mooi exemplaar 73x49x47cm. Cond.: G

Bronzen misbel
Resultaat: 60 EUR

Bronzen tafelbel ca. 1880, historisme met 3 bellen in goede staat 18x16x14cm. Cond.: G

Reclameprent, Blue Band
Resultaat: 60 EUR

Oude reclameprent Rie Cramer koopt heden Blue Band, reproductie op papier 42x28cm. Cond.: G

2 Geweren
Resultaat: 60 EUR

Twee oude vuurwapens; 1x vuursteenpistool Oosters en 1x dubbelloops (roet) 21-46cm. Cond.: R

Telefoon
Resultaat: 60 EUR

Oude telefoon, gemerkt Jydsk met goede originele beschildering en bakeliet 31x18x14cm. Cond.: G

Kolenbak
Resultaat: 60 EUR

Metalen kolenkit 19e eeuw met schep ca. 1870 in originele staat 44x27x46cm. Cond.: G

Koperen ketel, onderlichtje
Resultaat: 60 EUR

Koperen ketel met comfoor ca. 1900 in goede originele staat 34x17x20cm. Cond.: G

Div. metalen figuren
Resultaat: 60 EUR

Div. metalen figuren

Wijn en sherry
Resultaat: 55 EUR

Vijf flessen wijn/sherry; 1x CHateau Saint Seurin Cru Bourgeous Haut medoc, 1x Chateau Monniquet Bordeaux 1966, 1x Cedro medium Sherry, 1x Brandy Magno Asborne, 1x 1962 Grand Vin Du Chateau Phelan Seg...

Pathefoon, Columbia
Resultaat: 55 EUR

Antieke Engelse eikenhouten pathefoon, gemerkt Columbia Grafonola. In goede originele staat 34x45x38cm. Cond.: G

Sabel + Pistool
Resultaat: 50 EUR

Twee oude decoratieve wapens; 1x sabel India gegraveerd en 1x vuursteen pistool 20e eeuw 38x59cm. Cond.: G

Tinnen kraanpul
Resultaat: 50 EUR

Vroege tinnen kraantjeskan ca. 1800 in goede originele staat 40x27x20cm. Cond.: G

3x Petroleumlamp
Resultaat: 50 EUR

Drie petroleumlampen ca. 1880; 2x met opaline glazen reservoir en 1x met blauwglazen reservoir. Allen met metalen bewerkte voet 50-57cm. 1 Kap beschadigd 50-57cm.

Messing kandelaar
Resultaat: 50 EUR

Grote bronzen altaarskandelaar 20e eeuw 107x24x24cm. Cond.: G

2 Italiaanse kandelaars
Resultaat: 50 EUR

Twee Italiaanse messing electrische kandelaars ca. 1960 54x45x6cm. Cond.: G

Kavel onderscheidingen
Resultaat: 50 EUR

Groot kavel oude/antieke onderscheidingen o.a; WO I, Duitsland, België etc. 8x25x10cm. Cond.: G

Tiffany stijl hanglamp
Resultaat: 50 EUR

Tiffany stijl hanglamp met blauw glas 21e eeuw 22xø25cm. Cond.: G

Petroleumstel nikkel
Resultaat: 50 EUR

Prachtig antiek petroleumstel ca. 1880, nikkel met blauw emaille. In uitstekende staat. 20xø21cm.

Kleine gestoken barometer
Resultaat: 50 EUR

Duitse antieke handgestoken wandbarometer, ca.1900, in zeer goede staat. L.43 cm.

2 Appelketels
Resultaat: 50 EUR

Twee grote 19e eeuwse koperen appelketels; 1x gaaf 36x37xø26cm. en 1x gerestaureerd 34x42x27cm. Cond.: R-G

Bontjas en stola
Resultaat: 50 EUR

Oude bontjas in goede staat met daarbij een nerts stola. Jas L.107cm., stola L.110 cm.

Nerts bontjas
Resultaat: 50 EUR

Oude nerts bontjas in goede staat 112cm.

Cloisonne vaas
Resultaat: 50 EUR

Chinees bronzen vaas met cloisonne ca. 1900 in goede staat 24xø14cm.

Engelse stoof
Resultaat: 50 EUR

Oude Engelse wortelnoten stoof met messing binnenbak en armaturen, geheel staand op klauwpoten 20e eeuw in goede staat 46x30x30cm.

Vroege barok kandelaar
Resultaat: 50 EUR

Vroege barok kandelaar 1e helft 18e eeuw van verguld hout (beschadigd) 37cm. Cond.: R

8x Grand Cru 1976
Resultaat: 50 EUR

Acht oude flessen rode wijn, Glos Triomonet 1976 Grand Cru 39xø8cm.

2 Moderne stalampjes
Resultaat: 50 EUR

Twee decoratieve tafellampen met bronskleurige metalen voet en glazen tulpvormige kappen 2e helft 20e eeuw 46x15x15cm. Cond.: G

Gestoken kapstok
Resultaat: 50 EUR

Eikenhouten gestoken kapstok met origineel bronzen halen ca. 1880 met leeuwekoppen, bloemvaas en ranken. In goede originele staat 9x103x27cm. Cond.: G

Kris
Resultaat: 45 EUR

Oude Indonesische kris 20e eeuw met gedetailleerd bewerkt handvat in goede originele staat 49cm.

Hallampje
Resultaat: 45 EUR

Oude messing hanglamp met prismen glazen pegels 20e eeuw 32xø25cm. Cond.: G

Koro, brons
Resultaat: 45 EUR

Bronzen Koro ca. 1900, dekselschaal op hoge poten met Chinese tekens onder 10x15x10cm. Cond.: G

Tafellamp
Resultaat: 45 EUR

Jugendstil-stijl 2-lichts tafellamp met gekleurd glazen kappen en koperen voet in lelieblad vorm, 20e eeuw, 4x25xø4cm., Cond.:G

Witte opaline olielamp
Resultaat: 45 EUR

Antieke witte opaline glazen petroleum lamp, ca.1900, met originele kap. Lamp is in goede staat. 60xØ26cm.

Barometer
Resultaat: 45 EUR

Oude barometer met Hollands opschrift 2e helft 20e eeuw met hygro- en thermometer 75x13x10cm. Cond.: G

2 Tuinbeelden
Resultaat: 45 EUR

Twee romantische gegoten stenen tuinbeelden, 20e eeuw, 64 en 75cm., Cond.:G

6 Delen lakwerk
Resultaat: 45 EUR

Zes delen 19e eeuws beschilderd blik en hout; 2x Empire schalen ca. 1820, 1x Japans lakwerk met geisha's ca. 1900 en 4x tabletten beschilderd blik 19e eeuw 16-28cm. Cond.: G

Reclamelicht Smit & Dorlas
Resultaat: 45 EUR

Oud reclamelicht bord van plexiglas van Smit en Dorlas Espresso 40x35x8cm. Cond.: R-G

Kris
Resultaat: 40 EUR

Oud Indonesisch slagmes met bronzen heft, 1e helft 20e eeuw. (heeft oxydatie)L.54cm., Cond.:G

2 Krissen
Resultaat: 40 EUR

Twee oude Indonesische krissen 20e eeuw in goede originele staat. 1 Met metaaldraad ingelegd 39-48cm. Cond.: G

4 Delen tin
Resultaat: 40 EUR

Vier delen oud/antiek tin, Swatow gegraveerde vaas, Gero vaas, peervormige dekselschaal en een theepot.Cond.:R

2 Messing kandelaars
Resultaat: 40 EUR

Twee grote bronzen kandelaars neo barok 2e helft 20e eeuw in goede staat 53cm. Cond.: G

2 Kandelaars, koper/albast
Resultaat: 40 EUR

Twee oude messing kandelaars met albast 20e eeuw in zeer goede staat 29xø13cm. Cond.: G

Gietijzeren mal
Resultaat: 40 EUR

Vroeg antieke gietijzeren mal met in reliëf een koning met kroon (Middeleeuws?) 2,6xø8,5cm. Cond.: G

Stormlamp
Resultaat: 40 EUR

Grote messing stormlamp 20e eeuw in zeer goede staat 39x19x17cm.

Messing paraplubak
Resultaat: 40 EUR

Prachtige kopergeslagen paraplubak met interieurvoorstelling en figuren uitgewerkt ca. 1890 67x27x32cm. Cond.: G

Div. messing/koper
Resultaat: 40 EUR

Diverse oude delen messing en koper o.a; 3 waterbakken, 1 snotneus, 1 maat, strijkijzer, schep etc. Cond.: G

Gedreven bloempot
Resultaat: 40 EUR

Prachtige messing gedreven Historisme bloempot staande op leeuwenpoten ca. 1880. Voorstelling met putto en familiewapen 21xø21cm. Cond.: G

Bronzen kandelaar
Resultaat: 40 EUR

Grote oude bronzen 5-lichts kaarskandelaar 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 44x18x18cm. Cond.: G

15 Delen Chinees lakwerk
Resultaat: 40 EUR

Vijftien delen Chinees lakwerk restservies ca. 1930; 5x bordjes, 5x rijstkommen, 5x sake-kopjes. Allen met gouddecor en bloemen 6,5-16cm. Cond.: G

Letterbak, zilvertin fig.
Resultaat: 40 EUR

Grote houten letterbak met diverse zilvertin figuren 20e eeuw 83x38cm. Cond.: G

3 Vijzels
Resultaat: 40 EUR

Drie oude/antieke bronzen vijzels met stamper. 1x replica met tekst, 1x biedermeier en 1x met rillen (18e eeuw?) 10-11.3xø 12.3-13cm.

Russisch kruis
Resultaat: 40 EUR

Grote 19e eeuwse Russische bronzen crucifix, aan beide zijden bewerkt. In zeergoede staat. 36.5x19cm.

Diverse penningen
Resultaat: 35 EUR

Kavel diverse antieke penningen o.a; rijwielbelasting Stad Enschede Brandspuit NO 1, etc 2-8cm. Cond.: R-G

Cloisonne wierookbrander
Resultaat: 35 EUR

Antieke Chinees bronzen wierrookbrander met cloisonne en foo-hond op deksel, ca. 1900 in goede originele staat. 17x16xø145cm.

Biedermeier doosje
Resultaat: 35 EUR

Antieke mahoniefineer Biedermeier opbergdoosje met lade onderin (slotje vervangen) ca. 1840, 9x24x15cm. Cond.: R

9 Boeken
Resultaat: 35 EUR

Negen antiquarische boeken,ca.1920, o.a.: Hans de torenkraai door H.Kuylamn, Kamerplanten, Apen en hoefdieren in Artis en dierenleven in Artis door A.F.J.Portielje, Paddenstoelen, en waar wij wonen, ...

Bureaulamp, messing
Resultaat: 35 EUR

Oude koperen bureaulamp 20e eeuw in goede originele staat 64x43x25cm. Cond.: G

Tuba, klein
Resultaat: 35 EUR

Oude vooroorlogse tuba "H. Schenkelaars Eindhoven, Leverancier van het leger", bedeukt 58cm. Cond.: R

2x Beddepan
Resultaat: 35 EUR

Twee beddepannen 18e en 19e eeuw in goede originele staat 79-85cm. Cond.: G

Paraplu standaard
Resultaat: 35 EUR

Antieke gietijzeren paraplustandaard met druipbak. 70x43x23cm., Cond.:G

10 Oude brillen
Resultaat: 35 EUR

Tien oude brillen 1e helft 20e eeuw o.a; oculairs etc. Cond.: R

2 Delen brons
Resultaat: 35 EUR

Twee delen brons; 1x briefopener met ridder en 1x servettenhouder (antiek) 17-25cm. Cond.: G

Gobelin ca. 1900
Resultaat: 35 EUR

Oude gobelin 1e helft 20e eeuw, romantisch paar in kledendracht 37x37cm. Cond.: G

Ketel op brander
Resultaat: 35 EUR

Jugendstil messing gasbrander met koperen ketel ca. 1900 97xø23cm. Cond.: G

Kris
Resultaat: 35 EUR

Oude Indonesische kris met bewerkt houten handvat en bewerkte messing schede 50x19x4cm. Cond.: G

Weegschaal + Gewichten
Resultaat: 35 EUR

Weegschaal 3KG ca. 1880 met origineel messing weegbakken en gewichtenset 23x43x10cm. Cond.: G

Indonesisch zwaard 19e eeuw
Resultaat: 35 EUR

Indonesisch steekwapen 19e eeuw in goede orginele staat 68cm.

Mahonie lepeldoosje
Resultaat: 35 EUR

Antiek mahoniehout fineer lepeldoosje met bandintarsia (inlegwerk), slotje mist verder in goede staat 4x11,5x6cm. Cond.: G

Tinnen kraantjeskan
Resultaat: 30 EUR

Oude tinnen kraantjes kan Tiel Utrecht, 20e eeuw, 40x23x17cm., Cond.:G

Opaline petroleumlamp
Resultaat: 30 EUR

Opaline glazen petroleumlamp met messing armaturen (geëlectrificeerd) 52xø28cm. Cond.: R

Messing bak, openhaard
Resultaat: 30 EUR

Messing houtbak met hengsel ca. 1900 in goede originele staat 32xø42cm. Cond.: G

2 Antieke cassettes
Resultaat: 30 EUR

Twee oude cassettes; 1x leder ca. 1930 sieradencassette met monogram G.H.C. 31x14x14cm. en 1x notenhout met vakverdeling Art Deco 12x30x21cm. Cond.: R-G

Kerkboek
Resultaat: 30 EUR

Kerkboek met lederen band (beschadigd) 1693 Amsterdam door Daniel van Den Dalen Kerk-Zeeden en de gewoonten Die huiden in gebruik zijn onder de Jooden 17x10x4cm. Cond.: R

Plafoniere
Resultaat: 30 EUR

Plafoniere ca. 1900 van geslepen glas met messing 32xø34cm. Cond.: G

Gietijzeren weegschaal
Resultaat: 30 EUR

Antieke gietijzeren weegschaal, gemerkt Gloria. In zeer goede staat 29xø20cm.

Barometer
Resultaat: 30 EUR

Tafelbarometer ca. 1890 in Louis Quinze stijl van compositie metaal (goudgekleurd) Aneroid barometer 21x14x6cm. Cond.: G

Gasbrander messing ca. 1900
Resultaat: 30 EUR

Antiek messing wandgaslicht ca. 1880, systeem Dr.Auer v.Welsbach. In zeer goede originele staat. 19x17x12cm

Weegschaal + gewichten
Resultaat: 30 EUR

Antieke 19e eeuwse gietijzeren weegschaal met vier gewichten. In goede originele staat. 24x48x25cm.

Bronzen strijkijzer
Resultaat: 30 EUR

Bronzen strijkijzer met bijzondere strijkijzer-afstel. Scheepsmotief en leeuwenpoten 19e eeuw 30x22x14cm. Cond.: G

Kloosterbel
Resultaat: 30 EUR

Decoratieve koperen kloosterbel naar middeleeuws voorbeeld. 20e eew. 32x15x14cm., Cond.:G

Doofpot + koffiemolen
Resultaat: 30 EUR

Antieke notenhouten koffiemolen RZ. D.R.G.M. ca. 1880, Louis Philippe, en een koperen dofpot met messing ca, 1900 en delfts blauwe knop (licht bedeukt) en twee deel koper. 30-35cm., Cond.:R/G

Cloisonne lampevoet
Resultaat: 30 EUR

Oude Japanse cloisonne lampenvoet met bloemdecor 20e eeuw 29xø13cm. Cond.: G

Kolenkist + borstelkastje
Resultaat: 30 EUR

Grote kopergeslagen kolenkit met landschapsdecor ca. 1890 in goede originele staat 44x40x56cm. en 1 kopergeslagen wandspiegel in redelijke staat 67x38x6cm.

Messing plafoniere
Resultaat: 30 EUR

Oude messing hanglamp 20e eeuw in Louis Quinze stijl 3-lichts. 1 Kristallen kap mist 45xø36cm. Cond.: R

Set gewichten in blok
Resultaat: 30 EUR

Set antieke bronzen gewichten in blok, 50gr.-1kg. In goede staat. 9x21x6cm.

Cloisonne vaas + schaal
Resultaat: 30 EUR

Japanse cloisonne vaas met bloemen- en vlinderdecor 19xø19,5cm. + een schaaltje ø9,5cm. Cond.: R-G

Chinese theekist
Resultaat: 30 EUR

Grote Chinese theekist met bruin lakwerk en goud-beschildering ca. 1900. Loden binnebak(hengselsmissen) en origineel slot 22x26x35cm. Cond.: R-G

Kruisbeeld
Resultaat: 30 EUR

Kruisbeeld in lijst ca. 1890 van bisquit porselein. Corpus met Jugendstil lijst en bol glas 49x35x8cm. Cond.: G

Goudbrokaat Madonna
Resultaat: 30 EUR

Goudbrokaat Madonna, handwerk 20e eeuw in lijst 44x18cm. Cond.: G

Gestoken gong
Resultaat: 30 EUR

Oude Indonesische handgestoken tafelgong met bronzen bewerkte gong. Het houtwerk is met koperdraad ingelegd 20e eeuw 48x30x12cm. Cond.: G