Meetinstrument 19e eeuw, gemerkt Wed. J. Ahrend en zoon Amsterdam. In zeer goede originele staat (Landmeting of scheepvaart) 26x20xø14cm. Cond.: G
Zware oude bronzen kaarskandelaar met faun (geëlektrificeerd) 5-lichts, in goede staat 20e eeuw 62x36x37cm.
Hollandse Pieter Scheen lexicon voor beeldende kunstenaars in goede staat
Massief tinnen 17e eeuwse wandplaquette, voorstellend een kop met druivenranken en rocaille in goede originele staat
Zware oude bronzen 5-lichts kaarskandelaar met putti (geëlektrificeerd) 20e eeuw in goede staat. Charles Dix stijl 62x30x30cm.
Prachtige grote 19e eeuwse wortelnoten-fineer documentenkist met 2 lades en originele koperen handgrepen. In goede originele staat 26x73x36cm.
Bronzen schaal (plated) 19e eeuw, gesigneerd F. Barbedienne (Ferdinand Barbedienne 1810-1892) met sphinxkop en floraal decor. In goede originele staat 20x21xø16cm.
Prachtige theestoof ca. 1800 met lade, koperen binnenbak en rondom met floraal inlegwerk. lichte fineerschades 42x28x28cm. Cond.: R
Bronzen dekseldoos met op ivoor geschilderd damesportret met grote hoed ca. 1830, gesigneerd Kujfo. In goede originele staat 4xø8cm.
Grote houten barok kaarskandelaar met cherubijnkoppen, ca. 1900, met stuckwerk (licht beschadigd) Goudkleur. H. 149cm., Cond.:R/G
19e Eeuwse sabel met gegraveerd lemmet en Zwitsers kruis, gemerkt met een weegschaal en ACS. Heft, schede en lemmet in goede originele staat, oude patina 110cm.
Grote oude messing 5-lichts kandelaar 20e eeuw in Empire stijl met engel 60x27x26cm. Cond.: G
Twee grote 19e eeuwse kerkelijke wandluchters voor 5 kaarsen, Neogothisch. In goede staat. 50x37x22cm.
Notenhout met rozenhouten boulle kist 19e eeuw met Mahjongg spel van been en ivoor. In goede staat 8x32x44cm.
Kort Duits zwaard (17e eeuw?), in goede originele staat met originele heft en schede 71cm.