Drie delen antiek ivoor; 2x bewerkte tanden met drakendecor en 1x Chinese oude man met drakenstaf en bloemen. Allen van mooie kwaliteit en gaaf 23-25cm.
Zeer groot Japans gesneden figuur van been, voorstellend een liggende geisha 1e helft 20e eeuw in goede staat 56x44x19cm.
Antiek Chinees ivoren figuur (okimono) van vader met kind, landarbeider met gereedschap en groente (kind mist 1 hand) 18x12x8cm. Cond.: R
Zeven oude Chinees ivoren figuren 1e helft 20e eeuw (1 figuur beschadigd) Cond.: R-G
Oude ivoren nijlpaard ca. 1930 in goede originele staat 6x9,5x5cm.
Zeldzame zware antieke houten met ivoor wandelstok met familiewapen en zilveren rand. Opschrift "F. Ernst - R. Schedler W.S. Schedler W.S. 82/1883" In goede staat 85cm.
Zes oude Chinese benen snuifflesjes met dieren- en bloemendecor 20e eeuw in goede staat 7cm.
Antieke ivoren bewerkte tand met als voorstelling olifanten die elkaars staart vasthouden 16x26x4cm. Cond.: G
Oude Japanse benen monnik 1e helft 20e eeuw in goede staat 20cm.
Twee oude ivoren Chinese snuifflesjes 1e helft 20e eeuw in goede staat, voorstellend oude Chinese wijsheren 8,5-9,5cm. Cond.: G
Twee oude ivoren Maria's ca. 1930 in goede originele staat 18,5-20cm.
Chinees houten houder ca. 1900 met ivoren netsuke en daarin 11 houtgesneden schaaltjes. In goede originele staat 10xø9,5cm.
Antieke eenhoorn uit been gesneden (gedetailleerd) ca. 1900 in goede staat 10cm.
Vier antieke Chinese netsuke's; 1x rat op steen (ivoor), 1x koe (ivoor), 1x wortelboom(ivoor) en 1x Chinese man (been) in goede staat 3,5x5cm.
Grote antieke ivoren bewerkte slagtand met olifantendecor (uiteinde gelijmd) 72cm. Cond.: R-G
Oude Chinese bewerkte schenkkan gemaakt van koehoorn met floraal decor, 1e helft 20e eeuw. 9x17x13.4cm., Cond.:G
Duits ivoren figuur ca. 1800, voorstellend een oude man met snaarinstrument en 2 kabouters op mahoniehouten sokkel, in goede originele staat 14cm.
Oud Afrikaans ivoren olifant 1e helft 20e eeuw in goede staat 6x6x4cm.
Twee originele Art Deco boekensteunen van hout met massief ivoren applicaties en inleg ca. 1930. In zeer goede originele staat 18x19x9cm.
Oosters benen gesneden figuur ca. 1900. Fijn bewerkt met vele figuren in goede originele staat 12cm.
Twee antieke Chinese benen siervazen, gedetailleerd en rijkelijk bewerkt, ca. 19020 13-23cm., In goede staat
Antieke handgesneden mammoet uit been, ca. 1900, 5x2.5x2cm., In goede staat.
Oud Afrikaans ivoren beeldje 1e helft 20e eeuw, voorstellend twee dansende figuren in goede staat 12x8x2,5cm. Cond.: G
Groot 19e eeuwse tafelplateau gemaakt van stukjes been en bewerkt in zeer goede originele staat 60x27x4cm. Cond.: G