Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Landmeet apparaat 2362
Landmeet apparaat
Startprijs 240 EUR
Lamp met man 2329
Lamp met man
Startprijs 230 EUR
Pieter Scheen lexicon 1451
Pieter Scheen lexicon
Startprijs 230 EUR
Tinnen deurklopper 2375
Tinnen deurklopper
Startprijs 225 EUR
Lamp met putti 2335
Lamp met putti
Startprijs 225 EUR
Wortelnoten kistje 2067
Wortelnoten kistje
Startprijs 220 EUR
2 Bronzen bakken 2035
2 Bronzen bakken
Startprijs 220 EUR
Bronzen schaal, verzilverd 2031
Bronzen schaal, verzilverd
Startprijs 220 EUR
Theestoof, ingelegd 2311
Theestoof, ingelegd
Startprijs 200 EUR
Portret dekseldoos, brons 2189
Portret dekseldoos, brons
Startprijs 200 EUR
Houten kandelaar, goudkleur 2168
Houten kandelaar, goudkleur
Startprijs 200 EUR
Zwitserse officiers sabel 2102
Zwitserse officiers sabel
Startprijs 200 EUR
Ingelegd kistje 2070
Ingelegd kistje
Startprijs 200 EUR
Staande messing kandelaar 2047
Staande messing kandelaar
Startprijs 200 EUR
Verkocht
2 Karaffen met 6 glazen 2022
2 Karaffen met 6 glazen

Resultaat:

200 EUR

2 Wandlusters 2020
2 Wandlusters
Startprijs 200 EUR
Kist, messing beslag 2309
Kist, messing beslag
Startprijs 190 EUR
Geweer 2109
Geweer
Startprijs 190 EUR
Verkocht
Kistje met spel 2306
Kistje met spel

Resultaat:

155 EUR

Verkocht
Duits zwaard 2108
Duits zwaard

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Antieke lijst 2348
Antieke lijst

Resultaat:

175 EUR

Verkocht
Antieke lijst 2345
Antieke lijst

Resultaat:

175 EUR

Verkocht
460 Duitse lakstempels 2252
460 Duitse lakstempels

Resultaat:

160 EUR

Kist, rond deksel 9054
Kist, rond deksel
Startprijs 150 EUR