Antieke 6-lichts messing hanglamp in Rococo-stijl. Met gesatineerde glazen kappen. Circa 1900. Afmeting: 80 x Ø 60 cm. In goede staat.
Antieke lamp van messing met gesatineerde glazen lampenkap. Circa 1900. Afmeting: 35 x 19 cm. In goede staat.
Antieke lamp van messing met gesatineerde glazen lampenkap. Circa 1900. Afmeting: 46 x 24 cm. In goede staat.
Pierre Imans mannequin/paspop, jongeman. Parijs. 20e Eeuw. Hout + composiet materiaal. Buste heeft barst. Afmeting: H 130 cm. In redelijke staat.
5x Diversen. Antiek. Bestaande uit; Lederen reisbestekhouder, lakwerk brillenkoker, lederen brillenkoker met bril, kerfsnede werktuig. Afmeting: 12 - 21 cm. In goede staat.
Twee Amerikaanse boekensteunen van messing. Art Deco. Circa 1925. Afmeting: 17,5 x 8,9 x 9,7 cm. In goede staat.
Vier kristallen coupes. 2x Amandel geslepen met bronzen voet, afmeting: H 10 x Ø 19 cm. 2x Geslepen dekselcoupe, voorzien van 835/000 zilveren voet, afmeting: H 17 x Ø 13 cm. In goede staat.
Zeldzame en antiek bronzen olielamp/blaker met putti en accessoires. 3-Lichts. Afmeting: H 65 cm. In goede staat.
Must de Cartier Paris aansteker, Trinity-model met de 3 ringen (rosé, wit en geel), verguld en zwarte Chinese lak. In etui en met papieren. Parijs, jaren '90. 24x70x12 mm. Gebruiksporen, verder in goe...
Twee bronzen Charles Dix kaarskandelaren. Gebruneerd. Circa 1830. Afmeting: H 14 cm. x Ø 10 cm. In goede staat.
Messing vergulde Karl Grisbaum speeldoos met vogel-automaat en florale graveringen. 20e Eeuw. Speeldoos speelt mooi, echter, vogeltje gaat niet terug in doos. Afmeting: 5,5 x 12 x 7 cm. In goede staat...
30-er Jaren kapstok met intarsia en chroom. Art Deco. Afmeting: 70 x 20 x 26 cm. In goede staat.
50-er Jaren show-vitrine met schuifdeuren. Afmeting: 47 x 60 x 30 cm. In goede staat.
Antiek plated W.M.F. schaal met figuren decor. Duitsland. Circa 1900. Jugendstil. Afmeting: 3 x 38 x 30 cm. In goede staat.
19e Eeuws Perzisch schild van ijzer, met figuren reliëf + centrale tekst. Voorzien van messing omranding. Afmeting: Ø 49 cm. In goede staat.
Antiek rood-koperen scheepslamp. Circa 1920. Side Light Nippon Sento co. Ltd. A77 31 4. Afmeting: 51 cm. In goede staat.
Antiek mahoniehouten speeldoos in kist. Eerste helft 20e eeuw. Veer defect. Afmeting: 15 x 32 x 18 cm. In redelijk staat.
Bronzen, vuurvergulde kaarskandelaar met putti. Schroefbare glazen schaal mist. 19e Eeuw. Gesigneerd H. Picard. Afmeting: H 12 cm. In redelijke staat.
Antiek Italiaanse dekseldoos in boekvorm. Sorento. Afmeting: 11 x 23 x 13 cm. In goede staat.
Japans munten kabinet met messing beslag. Floraal gegraveerd. 20e Eeuw. Afmeting: 19 x 14 x 12 cm. In goede staat.
Lot met zeven diverse oude kistjes/dekseldozen. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 13 - 24 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten theekist met twee compartimenten + Chinees porseleinen melange kom met deksel (chip). Afmeting: 22 x 34 x 16 cm. In goede staat.
Drie oude lakwerk dekseldozen. 20e Eeuw. 1x Rusland (floraal decor). 1x Japan (landschap decor). 1x Vogel/floraal decor. Afmeting: 15 - 18 cm. In goede staat.
Japanse lakwerk (sieraden)doos, met speelwerk. Circa 1930. Landschap/pagode decor. Afmeting: 9,5 x 24 x 10 cm. In goede staat.