Zoeken

2x Heubach pop
Startprijs 120 EUR

Twee antieke Duitse bisquit porseleinen Heubach poppen. Circa 1910. Elsbeth. Afmeting: 19 cm. In goede staat.

Lot Steiff etc. (18x)
Startprijs 100 EUR

Lot met diverse Duitse Steiff speelgoed dieren, plus 1x Schuco beer. Hoofdzakelijk tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 10 - 30 cm. In redelijk goede staat.

Lot antieke poppen
Startprijs 100 EUR

Groot lot antieke kleine Duitse poppen. Hoofdzakelijk eerste helft 20e eeuw. Onder andere; schildpad, Mecki's, porselein et cetera. Afmeting: 7 - 22 cm. In goede staat.

2x Steiff teddybeer
Startprijs 150 EUR

Oude teddybeer
Startprijs 150 EUR

Antieke Steiff teddybeer
Startprijs 150 EUR

Antieke Duitse Steiff teddybeer met hoed van vilt. Circa 1930. Afmeting: 31 cm. In goede staat.

Ichico Mercedes 300 SE
Startprijs 200 EUR

Grote blikken Ichiko Mercedes 300 SE in originele doos. Licht bespeeld. Circa 1960 - 1970. Afmeting: 60 cm. In goede staat.

6x Steinbaukasten, 1900
Startprijs 200 EUR

Zes antieke Duitse Steinbau kasten 'Anker'. Circa 1900. Afmeting: 23 - 32 cm. In goede staat.

Doll stoommachine, 1910
Startprijs 300 EUR

Zeer goed onderhouden antieke blikken Doll stoommachine met originele polychromie. Duitsland. Circa 1910. Afmeting: 44 x 38 x 33 cm. In goede staat.

Lot Dinky toys (8x)
Startprijs 200 EUR

Lot met acht diverse Dinky Toy speelgoed auto's. Met originele verpakking. Lichte gebruikssporen. Afmeting: 7 - 12 cm. In goede staat.

Mobo fiets, 1920
Startprijs 150 EUR

Antieke kinderfiets van het merk Mobo. Circa 1920 - 1930. Gebruikssporen. Afmeting: 70 x 34 x 51 cm. In redelijk/goede staat.

2x Duits speelgoed (Bing)
Startprijs 100 EUR

Kinderfornuis
Startprijs 70 EUR

Gerestaureerd 19e eeuws Frans 2-pits kinderfornuis met koperen knoppen. Schoorsteen mist. Afmeting: 48 x 36 x 55 cm. In goede staat.

Twee kinderfornuizen
Startprijs 100 EUR

Antiek kinderfornuis, 1880
Startprijs 70 EUR

Märklin trein met rails etc.
Startprijs 50 EUR

Elektrische Märklin Tenderlock met twee wagons + rails. Type 889. In kist. Circa 1920. Bespeeld. Afmeting: 18 x 50 x 42 cm. In redelijke staat.

Engelse speelgoed Tri-Ang Lines trein
Startprijs 200 EUR