Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

228 Resultaten
Kavel: 7038

Lot Chinees porselein (4x)

Startprijs 300 EUR

Vier delen 18e eeuws Chinees Kang Xi porselein. Bestaande uit; drie kopjes + één schotel. Floraal decor. Met bodemmerk. Eén kopje minimale haarlijn. Eén schotel chip. Afmeting: 6,8 - Ø 11,3 cm. In red...


Kavel: 7040

Kleine Chinese maanvaas, H 18,5 cm.

Startprijs 2.000 EUR

Kleine Chinees porseleinen maanvaas met floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 18,5 cm. In goede staat.


Kavel: 7047

Chinese Yixing theekan

Startprijs 250 EUR

Zeer grote oude/antieke Chinese Yixing theekan in pompoen-vorm. Ongemerkt. Deksel gelijmd, chip tuit + gebruikssporen. Afmeting: 16 x 23 x 16 cm. In redelijke staat.


Kavel: 7052

18e Eeuwse Chinese schotel Ø 42,3 cm.

Startprijs 1.200 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met floraal/bamboe/pioenroos decor. Twee haarlijn restauraties. Afmeting: Ø 42,3 cm. In goede staat.


Kavel: 7071

Chinese schenkkan Ø 14 cm.

Startprijs 300 EUR

Oude/antieke Chinese schenkkan van terracotta. Draak decor, staart gelijmd. Restglazuur. Bodemvondst? Afmeting: 20 x 23 x Ø 14 cm. In goede staat.


Kavel: 7072

Chinese schotel Ø 41 cm.

Startprijs 600 EUR

Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Qung Lung schotel met floraal decor. Professionele randrestauratie. Afmeting: 41 cm. In goede staat.


Kavel: 7080

Chinese vaas, H 39 cm.

Startprijs 500 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met blauw glazuur + florale Familie Rose decor met goudrand. Gaatje in bodem met dubbele blauwe ring. Chip bovenrand. Afmeting: 39 cm. In redelijke staat.


Kavel: 7082

Twee zeldzame antieke Chinese vazen, H 24,5 cm.

Startprijs 800 EUR

Twee zeldzame antieke Chinees porseleinen vazen. Cylindrische vazen met tuin/paradijsvogel/goud decor. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.


Kavel: 7086

Chinese bronzen trekpot

Startprijs 100 EUR

Chinese bronzen trekpot met bodemmerk. Octagonaal. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 8,5 x 11 x 7 cm. In goede staat.


Kavel: 7094

Set antieke Chinese vazen, H 33 cm.

Startprijs 800 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen Familie Verte dekselvazen met figuren in berglandschap decor. Enkele minimale haarlijnen + deksel restauratie. Afmeting: H 33 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 7099

Antieke Chinese Familie Rose tegel Ø 29 cm.

Startprijs 6.000 EUR

Antieke Chinees porseleinen Familie Rose tegel met aap in boom decor + tekst + signatuur. Afmeting: Ø 29 cm. In goede staat.


Kavel: 7102

Vier delen China/Japan

Startprijs 100 EUR

Vier delen oud China/Japan. Bestaande uit: Celadon kom, Satsuma figuur, boeddha van natuursteen + merkteken en een houtgestoken fabelfiguur. Afmeting: 13 - 31 cm. In goede staat.


Kavel: 7112

Twee antieke Chinese dekselvazen, H 23 cm.

Startprijs 160 EUR

Twee antieke Chinese Kantonese dekselvazen met geisha's en zotjes decor. Met bodemmerk. Eén vaas bovenrand gelijmd. Afmeting: H 23 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 7113

Chinese wierookbrander Ø 17 cm.

Startprijs 400 EUR

Chinees porseleinen wierookbrander op drie poten. Draken decor. Haarscheuren. Afmeting: 21 x 23 x Ø 17 cm. In redelijke staat.


Kavel: 7114

Chinese vaas, H 57 cm.

Startprijs 260 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met kostbaarheden decor. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.


Kavel: 7119

Chinese blauw/witte cup Ø 10,6 cm.

Startprijs 500 EUR

Chinees porseleinen blauw/witte cup met rondom figuren in landschap decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 10,6 cm. In goede staat.


Kavel: 7120

Antieke bronzen boeddha, H 14 cm.

Startprijs 400 EUR

Antieke Oosterse/Chinese bronzen boeddha op lotusbloem. Vroeg 19e eeuw. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.


Kavel: 7125

Chinese vaas, H 58 cm.

Startprijs 500 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese vaas met krijger/floraal decor. Met bodemmerk. Gaatje in bodem, voorheen lampenvoet. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.


Kavel: 7127

Chinese jade gesneden lakstempel

Startprijs 10.000 EUR

Chinese jade gesneden lakstempel met floraal/bloesemtak/rots decor + tekst (signatuur). Afmeting: 5,5 x 8 x 3,2 cm. In goede staat.


Kavel: 7130

Vier 18e eeuwse Chinese borden Ø 23,5 cm.

Startprijs 300 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met granaatappel/floraal decor. Drie borden haarlijnen +chips. Eén bord chips. Afmeting: Ø 23,5 cm. In redelijke staat.


Kavel: 7134

Chinese Kang Xi lampenvoet, H 27 cm.

Startprijs 700 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi lampenvoet op houten console. Floraal decor. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.


Kavel: 7140

Chinese pot op console

Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen pot met oren. Rondom voorzien van rivier landschap/figuren/pagode decor. Dubbele blauwe bodemring. Met console. Afmeting: H 15 x Ø 17 cm. In goede staat.


Kavel: 7141

Chinees druivenbord Ø 26 cm.

Startprijs 100 EUR

Kang Xi gemerkt Chinees porseleinen druivenbord met craquelé glazuur. Afmeting: Ø 26 cm. In goede staat.


Kavel: 7152

Twee delen Imari porselein

Startprijs 100 EUR

18e - 19e Eeuws Imari porseleinen diepe schotel + kom op drie poten. Japanse kom op drie poten met feniks/landschap decor, chips. En een 18e eeuws Chinees diep bord met floraal/goud decor, één chip. ...