Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

3 Zilveren dubbeltjes
Startprijs 70 EUR

Drie zilveren dubbeltjes 10 cent, Koningin Wilhelmina (hangend haar) 1892, 1894 en 1897

4 Zilveren dubbeltjes
Startprijs 70 EUR

Vier zilveren dubbeltjes (10 cent) Koningin Wilhelmina 1898, 1903, 1904 en 1906

Zilveren arendschelling
Startprijs 70 EUR

Zilveren arendschelling van 6 stuiver Zwollen z.j. (16010 Cond.: ZF

2 Munten
Resultaat: 80 EUR

Kavel van 2 munten: 1x zilveren munt 1780 en 1x munt uit 1803 Spanje

10 Romeinse munten
Startprijs 65 EUR

Kavel van 10 Romeinse munten (laat Romeins vanaf 150-300 AD, grondvondsten) Cond.: ZFR

3 Zilveren munten
Startprijs 65 EUR

Drie diverse zilveren munten/penningen: België, Costa Rica en Rusland

2/3 Thaler 1678 CP
Startprijs 60 EUR

Munt van 2/3 Thaler 1678 CP, Anhalt-Zerbst German States. Carl-Wilhelm, KM 19.6 blz. 291. Cond.: VG+

11 Nikkelen stuivers
Startprijs 60 EUR

Elf vierkante nikkelen stuivers (5 cent) Koningin Wilhelmina, verschillende jaartallen (geen duplicaten) 1913-1943.

9 Zilveren dubbeltjes
Startprijs 60 EUR

Negen verschillende zilveren dubbeltjes (10 cent) Koningin Wilhelmina 1910-1925.

Zilv. generaliteitsgulden
Startprijs 60 EUR

Zilveren Generaliteitsgulden Overijssel anno 1706 Cond.: ZF

2/3 Thaler 1679 CP
Startprijs 50 EUR

Munt van 2/3 Thaler 1679 CP, Anhalt-Zerbst German States. Carl-Wilhelm, KM 19.6 blz. 291

2 Munten
Startprijs 50 EUR

Kavel van 2 munten: 1x zilver 1887 en 1x 1900, Engeland Victoria Cond.: ZFR

3 Zilveren munten
Startprijs 50 EUR

Kavel van 3 zilveren munten: 2x Crown Engeland en 1x 5 Pesetas Spanje Cond.: FR

24 Zilveren munten
Startprijs 50 EUR

Kavel met 24 diverse zilveren munten, Nederland + Ned. Indië, oorlogsjaren.

7 Zilveren munten
Resultaat: 50 EUR

Kavel van 7 zilveren munten (16e eeuw Ottomaans Turks, Mohammad Bin Murad), diverse jaren Cond.: ZFR

5900 Gram munten
Startprijs 50 EUR

Kavel met ca. 5900 gram munten in twee verpakkingen van gehele wereld Cond.: G-UNC

8 Romeinse munten
Startprijs 50 EUR

Kavel van 8 Romeinse munten (laat Romeins vanaf 150-300 AD, grondvondsten) Cond.: ZFR

7 Zilveren munten
Resultaat: 50 EUR

Kavel van 7 zilveren munten (16e eeuw Ottomaans Turks, Mohammad Bin Murad), diverse jaren Cond.: ZFR

2 Munten, 17e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Twee antieke munten 17e eeuw: 1x 6 stuiver stad Zutphen en 1x zilver Leopold 1669 Cond.: FR-ZFR

5 Zilveren munten
Startprijs 40 EUR

Kavel van 5 zilveren munten 19e-20e eeuw (4x Frankrijk en 1x Litouwen 1925) Cond.: F-ZFR

3 Zilveren munten
Startprijs 40 EUR

Kavel van 3 zilveren munten (Frankrijk + Spanje) Cond.: G-ZFR

18x Roepia
Startprijs 40 EUR

Kavel van 18 sepoeloeh roepiah Cond.: FR-ZFR

18 Zilveren munten
Startprijs 40 EUR

Kavel met 18 diverse zilveren munten, Nederland + Ned. Indië vanaf 1906 t/m 1945.

Zilveren gulden 1892
Startprijs 30 EUR

Zilveren gulden Koningin Wilhelmina 1892 hangend haar