Kavel met 18 diverse zilveren munten, Nederland + Ned. Indië vanaf 1906 t/m 1945.
Etnografisch betaalmiddel Afrika, genaamd "Manilla" 18e-19e eeuw
Kavel van 10 zilveren munten (16e eeuw Ottomaans Turks, Mohammad Bin Murad), diverse jaren Cond.: ZFR
Zes zilveren dubbeltjes (10 cent) Koning Willem III, verschillende jaartallen (geen duplicaten) 1881-1890
Bijzonder en zeldame antieke muntweger voor 1/2 en hele gouden sovereign, gekeurd en gemerkt Harrison
Kavel van 14 zilveren diverse munten o.a: Litouwen, Tunesië, Malta en Hongarije Cond.: FR-ZFR
Twee antieke munten 17e eeuw: 1x 6 stuiver stad Zutphen en 1x zilver Leopold 1669 Cond.: FR-ZFR
Drie diverse zilveren munten/penningen: België, Costa Rica en Rusland
Zilveren Philipsdaalder type 1 Gelderland Hertogdom anno 1557.
Gouden dukaat Koninkrijk Holland onder Lodewijk Napoleon, 2e nieuwe type anno 1809 (kleine klemsporen) Cond.: PR
Grote Duitse zilveren (925/000) penning, ca. 276gr. (zilver) Cond.: ZFR
Kavel van 5 zilveren Chinese munten o.a: trade dollars en 3 herinnerings dollars Cond.: ZFR
Gouden tientje 1932 Wilhelmina 4e type, ca. 6,72gr. (6,03gr. goud) Cond.: ZFR