42 Zilveren munten o.a; Italië, Spanje, Oostenrijk (diverse kwaliteiten)
Twaalf zilveren en nikkelen munten o.a; Litouwen, België, Frankrijk, Costa Rica (Cond.: FDC-FR)
Veertien zilveren en nikkelen munten o.a; Litouwen, Frankrijk (diverse kwaliteiten o.a; FDC + ZFR)
Zilveren 2 1/2 Gulden (rijksdaalder) Koning Willem II anno 1843. Kwaliteit: ZF
Veertien zilveren munten wereldwijd o.a; Thailand, Letland, Hongarije, Malta etc. Cond.: ZFR
42 Zilveren uit diverse landen (Europa + Azië), Cond.: PR-ZFR-FR
48 Bankbiljetten wereldwijd, diverse kwaliteiten UNC tot G
Zilveren Dukaten of zilveren Rijder Holland anno 1673. Kwaliteit: ZF
Zilveren Dukaten of zilveren Rijder VOIC Holland anno 1739 met patina en kwaliteit: ZF
Twaalf munten Israël, zilver + nikkel, diverse jaren Cond.: ZFR-FR
Vier munten China zilver 50 cent + 1 Yen begin 1900 Cond.: ZFR
Zilveren Kreuzer 1669 (Hongarije VI) + Zilveren 6 stuiver 1691 Zutphen (zilver op koper)
6x Celtic zilver Icen Engeland, 2x brons Celtic France, 6x Gallo-Romeins klein brons + zilver France 250BC - 50AD Cond.: ZF
Zilveren Dukaat Zeeland anno 1774, met mooie patina, Kwaliteit: ZF
Zilveren Leeuwendaalder West-Friesland anno 1654, Kwaliteit: ZF
Zeven zilveren en 4 nikkelen munten o.a; Engeland, Zwitserland, Zweden, Griekenland, Spanje, Thailand en Oostenrijk Cond.: PR-ZFR