Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

42 Zilv. munten divers
Startprijs 150 EUR

42 Zilveren munten o.a; Italië, Spanje, Oostenrijk (diverse kwaliteiten)

12 Zilv. munten divers
Startprijs 150 EUR

Twaalf zilveren en nikkelen munten o.a; Litouwen, België, Frankrijk, Costa Rica (Cond.: FDC-FR)

14 Zilv. munten divers
Resultaat: 160 EUR

Veertien zilveren en nikkelen munten o.a; Litouwen, Frankrijk (diverse kwaliteiten o.a; FDC + ZFR)

16 Zilv. munten Turkije
Startprijs 150 EUR

Zestien zilveren 9e eeuwse Turkse munten Cond.: ZFR

2,5 Gulden 1843
Startprijs 150 EUR

Zilveren 2 1/2 Gulden (rijksdaalder) Koning Willem II anno 1843. Kwaliteit: ZF

Gouden munt 1821
Resultaat: 300 EUR

Gouden munt 1821 Carl XIV, Sweden-Norge Cond.: ZG

Ducaat Holland 1632
Startprijs 140 EUR

Ducaat Holland 1632, gesnoeid Cond.: G

14 Zilv. munten divers
Startprijs 125 EUR

Veertien zilveren munten wereldwijd o.a; Thailand, Letland, Hongarije, Malta etc. Cond.: ZFR

42 Zilv. munten divers
Resultaat: 160 EUR

42 Zilveren uit diverse landen (Europa + Azië), Cond.: PR-ZFR-FR

48 Bankbiljetten wereld
Startprijs 125 EUR

48 Bankbiljetten wereldwijd, diverse kwaliteiten UNC tot G

Zilv. rijder 1673
Startprijs 120 EUR

Zilveren Dukaten of zilveren Rijder Holland anno 1673. Kwaliteit: ZF

Zilveren rijder 1739
Startprijs 120 EUR

Zilveren Dukaten of zilveren Rijder VOIC Holland anno 1739 met patina en kwaliteit: ZF

USA 1 dollar 1853
Startprijs 120 EUR

Gouden 1 dollar 1853 USA Cond.: ZFR

12 Munten Israël
Startprijs 110 EUR

Twaalf munten Israël, zilver + nikkel, diverse jaren Cond.: ZFR-FR

12 Zilveren munten
Startprijs 100 EUR

Twaalf zilveren diverse munten Europa Cond.: FR-ZFR

4 Zilv. munten China
Startprijs 100 EUR

Vier munten China zilver 50 cent + 1 Yen begin 1900 Cond.: ZFR

2 Munten zilver
Startprijs 100 EUR

Zilveren Kreuzer 1669 (Hongarije VI) + Zilveren 6 stuiver 1691 Zutphen (zilver op koper)

12 Zilv. munten divers
Resultaat: 100 EUR

Twaalf zilveren munten Europa (Cond.: ZFR)

6 Zilv. Celtic munten
Resultaat: 130 EUR

6x Celtic zilver Icen Engeland, 2x brons Celtic France, 6x Gallo-Romeins klein brons + zilver France 250BC - 50AD Cond.: ZF

1 Gulden 1898
Resultaat: 110 EUR

Zilveren 1 Gulden, Koningin Wilhelmina anno 1898. Kwaliteit: ZF/P

8 Munten Spanje
Startprijs 90 EUR

Acht munten Spanje 100pts. Jaren 1966+1968 Franco Cond.: ZFR

Dukaat Zeeland 1774
Startprijs 80 EUR

Zilveren Dukaat Zeeland anno 1774, met mooie patina, Kwaliteit: ZF

Leeuwendaalder 1654
Startprijs 80 EUR

Zilveren Leeuwendaalder West-Friesland anno 1654, Kwaliteit: ZF

11 Munten divers
Resultaat: 110 EUR

Zeven zilveren en 4 nikkelen munten o.a; Engeland, Zwitserland, Zweden, Griekenland, Spanje, Thailand en Oostenrijk Cond.: PR-ZFR