Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

17. Juliveiling 2013

Veiling op vrijdag 5 juli 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Mahonie penantkast 4130
Mahonie penantkast

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
Antieke Franse zithoek 4142
Antieke Franse zithoek

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Vitrine 4003
Vitrine

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
6 Eethoekstoelen 4005
6 Eethoekstoelen

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Empire kolomtafel 4026
Empire kolomtafel

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Mahonie kast 4038
Mahonie kast

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Secretaire met opzet 4109
Secretaire met opzet

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Ovale tafel 4045
Ovale tafel

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Gebogen schrijf-secretaire 4055
Gebogen schrijf-secretaire

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Bureau 4070
Bureau

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Louis Seize stijl tafel 4035
Louis Seize stijl tafel

Resultaat:

175 EUR

Verkocht
Kersen tafel 4014
Kersen tafel

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Lyra wandrekje 4067
Lyra wandrekje

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Salontafel 4137
Salontafel

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Halve maan tafeltje 4004
Halve maan tafeltje

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Slaapkamer 4009
Slaapkamer

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Dekenkist 4064
Dekenkist

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Mahoniehouten boekenkast 4127
Mahoniehouten boekenkast

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
3-Delig bankstel 4164
3-Delig bankstel

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Engelse hoekstoel 4047
Engelse hoekstoel

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Engelse hoekstoel 4048
Engelse hoekstoel

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Eiken tweedeurskast 4113
Eiken tweedeurskast

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Eiken gestoken wandtafel 4051
Eiken gestoken wandtafel

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Wortelnoten dichte kast 4138
Wortelnoten dichte kast

Resultaat:

120 EUR