Vier prachtige houtgepinde stoelen ca. 1820 van massief eiken met eiken zittingen en mooie patina. In zeer goede staat 86x47x42cm.
Duitse notenhout fineer Grunderzeit speeltafel ca. 1880 (lichte fineerschade) in goede originele staat 78x64x110cm.
Kersenhouten kastje met aluminium beslag in uitstekende staat. 3 Lades en 1 deur, gemerkt Bruno meubelfabriek 74x45x80cm.
Oude notenhout-fineer met intarsia schrijfsecretaire 2e helft 20e eeuw Neo barok in goede staat 87x84x40cm.
Vroege Duitse 1-deurs spinde van eikenhout 18e eeuw, mogelijk vermaakt. In goede staat 97x95x56cm.
Moderne kersenhouten servieskast 2-delig met 3-deurs boven en onder 2-deurs met lades. In uitstekende staat 196x170x50cm.
Franse zithoek ca. 1900, handgestoken in Louis Seize stijl met goede velours stoffering 96x120x70cm. en 100x64x58cm. Cond.: G
Moderne kersenhouten glaskast, zijkanten ook met glas. Glazen schappen en lade, in uitstekende staat 186x113x50cm.
Oude Oosterse handgestoken tafel met vier olifantenkoppen als poten 20e eeuw in goede staat 50xø46cm. Cond.: G
Vijf essenhouten 19e eeuwse stoelen met biezen zittingen in goede originele staat 93x50x43cm.
Hollands eiken tafel, ca. 1880, met gedraaide poten in het midden verbonden. Geheel massief, blad bestaande uit drie planken. 165x80x78cm.
Duitse 19e eeuwse biedermeier mahoniehout fineer 2-deurs kast met kerkpanelen ca. 1840. In zeer goede originele staat (krimpnaad bovenop en 1 lichte in 1 zijkant) 152x105x46cm. Cond.: G
Duitse notenhouten grunderzeit penantkast met dikke nogat panelen. In goede originele staat met lichte fineerschade. 99x101x47cm.
Eikenhouten rolluik-archiefkastje ca. 1900 in goede originele staat 114x45x40cm.
Duitse grenenhouten boerenkast ca. 1840 met panelen op zijkanten en deuren. In goede originele staat 187x146x73cm.
Twee decoratieve Louis Quinze stijl stoelen met petit point bekleding (bloemen en rocailles) in goede originele staat 20e eeuw 90x48x60cm. Cond.: G
Engels stijlmeubel in sheraton stijl, noten met mahonie. 4-Deurs, 2 lades, halve zuilen en koperen capitellen 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat. 170x120x50cm. Cond.: G
Eikenhouten 18e eeuwse Twentse dekenkist (deksel van latere datum), front is handgestoken, origineel slot en binnenvak. Deksel is los en doormidden 80x74x180cm. Cond.: G
Vroeg Duitse eikenhouten inbouw spinde met 1 deur en opbergvak 17e-18e eeuw, 96x46x61cm. Cond.: G
Franse 19e eeuwse bijzettafel in Louis Seize stijl met goudverf in goede originele staat 75x52cm.
Apart Hollands eikenhouten buffet, ca.1930, met houtsnijwerk. In originele staat, (krimpnaden). 195x112x45cm.
Engelse mahoniehouten kaptafel met 6 laden en kantelbare spiegel. Victoriaans 19e eeuw in goede staat 150x100x52cm.
Notenhouten staande kapstok met spiegel en tegel ca. 1890 in goede originele staat. 210x80x34cm.
Prachtige 19e eeuwse Engelse Windsor schommelstoel van iepenhout in zeer goede originele staat 104x60x70cm.
Engelse eikenhouten bijzettafel ca. 1900 met getorste onderling verbonden poten in goede originele staat 72xø50cm.
Lage 19e eeuwse ulmenhouten salontafel met lade en beukenhouten blad in goede originele staat (was ooit een eettafel) 51x66x124cm. COnd.: G
Vier Engelse mahoniehouten stoelen met goede rode velours stoffering. Mooie bewerkte rugleuning en in goede staat 102x47x44cm. Cond.: G
Mahoniehouten haltafeltje ca. 1870 Louis Philippe met lade. In goede originele staat 74x44x72cm.
Modern kersenhouten TV meubel in uitstekende staat 72x110x55cm. Cond.: G
Duitse eikenhouten 18e eeuwse dekenkist, staande op sleevoeten in redelijke originele staat 62x60x106cm. Cond.: R-G
Engelse Victoriaanse schommelstoel ca. 1880 van beukenhout in zeer goede originele staat
Hollands wortelnoten Louis Quinze stijl commode 2e helft 20e eeuw met origineel beslag. Geheel staand op klauwpotem in goede staat 70x44x86cm.
Duitse eikenhouten Louis Philippe tafel ca. 1870 met prachtige fijngestoken poot. Geheel staand op klauwpoten met 8-kantig blad in zeer goede originele staat 68x76x76cm.
Twee moderne kersenhouten bijzettafeltjes in uitstekende staat 47x45x45cm.
Oude Indonesische teakhouten handgestoken naaitafel met bloemen- en vogelmotief 20e eeuw in goede originele staat 65x50x40cm.
Italiaanse stijl kist (Cascone) 2e helft 20e eeuw met snijwerk, notenhout fineer 140x50x43cm. Cond.: G
Twee mahoniehouten kuipstoelen met vlechtwerk in zeer goede staat 85x60x63cm.
Duits wortelnoten fineer Grunderzeit naaitafel ca. 1880 met intarsia in de vakverdeling van de lade. lichte fineerschade 80x46x39cm. Cond.: R
Mooie Hollandse notenhouten buikcommode in Louis Quinze stijl 2e helft 20e eeuw, met klapdeurtje. In zeer goede originele staat 67x76x40cm. Cond.: G
Prachtige ronde tafel, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw. Notenhout fineer met bloemenintarsia en roccailles. In goede originele staat 58xø99cm.
Piedestal ca. 1920 met getorste zuil, geheel staand op klauwpoten in goede originele staat 114xø45cm. Cond.: G
Oude opengewerkte houten spiegel in barokstijl 20e eeuw, goudkleurig 100x67cm. Cond.: G
Eikenhouten Hollandse flespoottafel ca. 1900 54x69x70cm. Cond.: G
Engels wortelnoten ladenkastje staande op Queen Anne poten 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 63x67x37cm. Cond.: G
Decoratieve teakhouten piedestal 2e helft 20e eeuw in goede staat 73x23x23cm. Cond.: G
Oude Perzische tafel met houtinleg en parelmoer inleg. Blad ingelegd met ster (stukjes missen) 20e eeuw 51x48x56cm. Cond.: R
Engelse notenhout fineer schrijfsecretaire, ca. 1930, in Queen-Anne stijl. In goede originele staat met lichte fineer schade. 100x68x44cm.