15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

Oosters  bureautje 4025
Oosters bureautje

450 EUR

Teakhouten kast 4061
Teakhouten kast

450 EUR

Grote Engelse kast 4038
Grote Engelse kast

400 EUR

Klein Zwitsers kastje 4044
Klein Zwitsers kastje

400 EUR

Mahonie biedermeier secretaire 4009
Mahonie biedermeier secretaire

375 EUR

Kuifkast 4048
Kuifkast

375 EUR

Engelse secretaire 4026
Engelse secretaire

300 EUR

Empire spiegel 4034
Empire spiegel

280 EUR

Boulle speeltafel 4062
Boulle speeltafel

275 EUR

Gedraaide zuil 4104
Gedraaide zuil

275 EUR

Gedraaide zuil 4105
Gedraaide zuil

275 EUR

Lederen bank L.P. 4205
Lederen bank L.P.

275 EUR

Tafeltje, gevleugelde voeten 4022
Tafeltje, gevleugelde voeten

250 EUR

Mahonie vitrine 4041
Mahonie vitrine

250 EUR

Oude piedestal 4125
Oude piedestal

250 EUR

Henry Deux buffet 4222
Henry Deux buffet

225 EUR

Bankstel barokstijl 4076
Bankstel barokstijl

220 EUR

Ingelegde commode 4149
Ingelegde commode

220 EUR

Staande kapstok 4067
Staande kapstok

210 EUR

Tafel met leeuwekoppen 4007
Tafel met leeuwekoppen

200 EUR

Eiken etagere 4033
Eiken etagere

200 EUR

Kast 4043
Kast

200 EUR

Wortelnoten tafeltje 4045
Wortelnoten tafeltje

200 EUR

Bureau 4068
Bureau

200 EUR