Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Meissen Rosa Rose
Resultaat: 90 EUR

Negen delen Duits Meissen porselein "Rote Rose" 1e helft 20e eeuw (Knauf): 4x schotels met goudrand en 4x kop&schotels met goudrand Cond.: G

10 Bijbelse tegels
Resultaat: 90 EUR

Tien 18e eeuwse mangaan Hollandse wandtegels met diverse bijbelse voorstellingen (4x gaaf, 3x lichte randschades, 3x kapot) 13x13cm. Cond.: R-G

Majolica vaas + schaal
Resultaat: 90 EUR

Twee delen Italiaans Fayance: 1x schaal met schependecor 9xø19cm. en 1x grote vaas met Romeins decor en letter E, polychrome 20e eeuw 32xø14cm.

2 Imari vazen
Resultaat: 90 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse imari porseleinen dekselvazen met Foohonden (1x deksel gelijmd) m34xø16cm. Cond.: R

Servies, Blue Danube
Resultaat: 90 EUR

Blue Danube serviesgoed met Zwiebelmuster decor 20e eeuw (33 delen) o.a: 2 kop & schotels, 12 diepe borden, 6 kleinere diepe borden, 4 ontbijtborden en 4 losse schotels, minimale chip mogelijk Cond.: ...

2 Flacons Brussel
Resultaat: 85 EUR

Twee grote 19e eeuwse porseleinen flacons met decor van goud en hangeschilderd landschap met figurendecors ca. 1850 (1 stop beschadigd) 26,5cm. Cond.: R-G

Kang Xi kaststel
Resultaat: 85 EUR

Chinees porseleinen 19e eeuws kaststel met figurendecors (Koninklijke familie), gesigneerd. 1x vaas beschadigd, 1x vaas met chip bovenrand, 1x vaas deksel beschadigd 26-28cm. Cond.: M

Doos tegels
Resultaat: 80 EUR

Kavel van 20 antieke Hollandse wandtegels 17e-18e eeuw o.a: Bijbelse voorstellingen, figuren, landschappen, schip. (Deels beschadigd) Cond.: M-R-G 13x13cm.

1 Bord, Queng Long
Resultaat: 80 EUR

Chinees porseleinen 17e-18e eeuwse Queng Long schotel met bloesemtak- en landschapsdecor in zeer goede staat ø22,5cm.

4 Makkumse borden
Resultaat: 80 EUR

Vier oude Hollandse Makkumse keramieken ploychrome schotels 2e helft 20e eeuw in goede staat ø24-ø27cm.

4 Porseleinen honden
Resultaat: 80 EUR

Vier oude porseleinen honden: 1x boxer (oor beschadigd), 1x liggende jachthond, 1x terrier (gemerkt) en 1x mopshond (goed) 8-18cm. Cond.: R-G

Jade boedha figuur
Resultaat: 80 EUR

Jade boedha figuur 20e eeuw in goede staat 26cm.

2 Kopjes
Resultaat: 80 EUR

Twee Chinees porseleinen chicken cups, gemerkt 20e eeuw ø3,5x8,2cm. Cond.: G

3 Schotels, 8-kantig
Resultaat: 80 EUR

Drie 18e eeuwse Queng Long 8-kantige schotels met landschapsdecor, lichte randschades 15,7x15,7cm. Cond.: R

3 Schotels, Queng Long
Resultaat: 80 EUR

Drie Chinees porseleinen Queng Long schotels 8-kantig met landschap- en figurendecor 18e eeuw: 1x gaaf en 1x met minimale chip, 1x scherf af 23x22,8cm. Cond.: R-G

Doos tegels
Resultaat: 80 EUR

Doos diverse antieke wandtegels 19e eeuw met o.a. floraal decor (enkele beschadigd) 30x40x40cm. Cond.: R-G

Servies, Hollohaza
Resultaat: 80 EUR

Oud Hongaars 16-delig servies, gemerkt Hollohaza Hungary met floraal- en gouddecor: 6x diepe borden, 6x grote borden, terrine (zonder deksel), vleesschaal, grote schaal, dekselschaal Cond.: G

35 Empire borden
Resultaat: 75 EUR

Kavel van 35 empire borden 19e eeuw met vergulding in goede staat ø20-ø23,5cm.

2 Empire vazen
Resultaat: 75 EUR

Twee vroeg 19e eeuwse porseleinen Empire vazen met gedetailleerde landschappenbeschildering en gouddecor. Beide beschadigd bij de Sphinx H.: 25cm. Cond.: M

3x Kop & schotel
Resultaat: 75 EUR

Drie Chinees porseleinen kop en schotels 18e eeuw met floraal decor: 2x schotel met oude haarlijn, 1x schotel gaaf, 2x kopje met chip, 1x kopje met haarlijn en chip ø13,3-ø8,3cm. Cond.: R

3 Delen porselein
Resultaat: 75 EUR

Drie delen Duits echt Cobalt porselein, Lindner Bavaria 2e helft 20e eeuw met decor van bloemen en goud 4xø20cm. en 25xø9cm. Cond.: G

Porseleinen spiegel
Resultaat: 75 EUR

Grote oude Duits porseleinen wandspiegel met 4 putti en rozendecor ca. 1950, gemerkt G.D.R. (geen beschadigingen gevonden) 60x43x9cm. Cond.: G

Handbeschilderd serviesgoed
Resultaat: 70 EUR

Handbeschilderd serviesgoed ca. 1880 met decor van goud en flora: 1x koffiepot, 1x suikerpot, melkkan, 6x kop&schotels en 1x schaal (paar minimale chips) 6-25cm. Cond.: R-G

KPM dekseldoosje
Resultaat: 70 EUR

Duits KPM porseleinen dekseldoosje ca. 1910 met handbeschilderd molenlandschap-decor op het deksel 5xø8cm. Cond.: G

2 Hummel figuren, klassiek
Resultaat: 70 EUR

Twee oude Goebel figuren ca. 1980, gesigneerd Bochmann, voorstellend een man met hoed en dame met waaier 21-22cm. Cond.: G

Blauw Chinees bord
Resultaat: 70 EUR

Chinees porseleinen 18e eeuwse Queng Lung schaal met decor van landschap, schepen, figuren en huizen. 22,5x30cm. Cond.: G

3 Chinese borden
Resultaat: 70 EUR

Drie grote antieke Chinees porseleinen schotels 17e-18e eeuw Kang Xi met tuindecor: 1x schotel (oude haarscheur en minimale randschade), 1x schotel in goede staat en 1x schotel (gelijmd en gekramd) ø2...

4 Rosenthal beeldjes
Resultaat: 70 EUR

Vier oude Duitse Rosenthal porseleinen figuren: 1x putti met geit (Kunstabteilung Selb) (beschadigd), 1x haas (Selb Plössberg) (goed), 1x konijn (Kunstabteilung Selb) ( goed), 1x gans (Selb Bavaria) (...

3 Plaquettes
Resultaat: 70 EUR

Drie oude bisquit porseleinen plaquettes: 1x groot J.S. Bach (1685-1750 Rosenthal) en 2x empire stijl Bing en Gröndahl Eneret en M, ø14-ø21cm.

Empire vaas
Resultaat: 70 EUR

Grote 19e eeuwse Empire vaas van porselein met bladgoud. Bevat 2 hengsels met koppen. Goud heeft sleetse plekken, verder in goede staat 35xø27cm.

Satsuma verdeelschaal
Resultaat: 70 EUR

Oude Japanse porseleinen verdeelschaal met satsuma decor in houten lakwerk opbergdoos met decor van vogels en flora 1e helft 20e eeuw 7xø35cm. Cond.: G

Delftsblauwe vaas
Resultaat: 65 EUR

Grote 18e eeuwse Delftsblauwe keramieken vaas met decor van flora en insecten 27xø18cm. Cond.: G

Divers porselein
Resultaat: 65 EUR

Divers porselein en keramiek 18e-19e eeuw o.a: Delfts, Chinees (beschadigd) 6-39cm. Cond.: M

Schaaltje
Resultaat: 65 EUR

Chinees porseleinen 18e eeuws schaaltje, geschulpt met decor van landschappen. Waarschijnlijk onderschaaltje voor trekpot, in goede staat 9x10x1,5cm.

Pors. beeld, vogels op ree
Resultaat: 65 EUR

Oud Duits porseleinen figuur, ca. 1930-1950, voorstellende twee roofvogels bij gems ( gemerkt: H.S.nr 14732) 28x21x12cm.

Meissen Bottger theekan
Resultaat: 60 EUR

Oude Duitse Meissen Bottger theekan, steengoed ca. 1980, nr. 85679 in goede conditie 15x19xø12cm.

Diverse kop & schotels
Resultaat: 60 EUR

Kavel van 12 diverse kop & schotels (Duitsland etc.) o.a: 2x Wallendorf, snorkopje, schlaggenwald, Thomas Bavaria etc. 19e-20e eeuw 5-15cm. Cond.: R-G

2 Tegeltableau's
Resultaat: 60 EUR

Twee tegeltableau's met 18e eeuwse tegels met dierenvoorstellingen. Lichte randschades 28,5x28,5cm. Cond.: R

2 Tegeltableau's
Resultaat: 60 EUR

Twee tegeltableau's met 18e eeuwse tegels met dieren etc. Lichte randschades 28,5x28,5cm. Cond.: R

2 Miniaturen op marmer
Resultaat: 60 EUR

Twee zeldzame 19e eeuwse Perzische miniatuur schilderijen op marmeren plaquettes: 1x gezicht op venetië met gondel en figuren (gesigneerd) 23x13cm. en 1x Oosterse voorstelling met kasteel in baai, pro...

Vaas met vogel
Resultaat: 60 EUR

Porseleinen Jugendstil vaas ca. 1900 met emoe, gemerkt M en O met kroon, teentje van emoe mist. 21,5x12xø9cm. Cond.: G

2 Vazen
Resultaat: 60 EUR

Twee 6-kantige vazen ca. 1900 van Villeroy & Boch met floraal decor in goede staat 29,5x12x11cm.

Porseleinen klokkast
Resultaat: 60 EUR

Grote Duitse antieke porseleinen klokkast, gemerkt Volkstedt Rudolstadt 1808-1890 met putti. Beschadigd (afgebroken delen zijn er wel bij) 45x30x16cm. Cond.: M

Blauw imari kaststel
Resultaat: 60 EUR

Driedelig 19e eeuws blauw imari porseleinen kaststel met floraal decor in goede staat 30xø13cm.

9 Bierpullen
Resultaat: 60 EUR

Negen oude/antieke bierpullen: 1x grote bierpul ca. 1900 Duitsland (beschadigd en haarscheur), 6x glazen ca. 1900 en later, 2x keramiek (1x gesigneerd Paul Klutsch (haarscheur) en 1x Delft) Cond.: M-R...

Perzische vaas
Resultaat: 60 EUR

Oude Perzische vaas met handbeschilderd figurendecor 20e eeuw (chip bodemrand) 27xø18cm.

2 Delen imari
Resultaat: 60 EUR

Twee delen 19e eeuws imari porseleinen vazen: 1x bolle vaas met smalle tuit (floraal- en gouddecor), 1x flesvormige vaas (floraal decor en godudecor), 17-19cm. Cond.: G

8 Tegels, dieren en figuren
Resultaat: 60 EUR

Acht 18e eeuwse tegels met dieren en figuren (beschadigingen) 13x13cm. Cond.: R

2 Kantonese bordjes
Resultaat: 60 EUR

Twee Kantonees porseleinen borden ca. 1800 van mooie kwaliteit met decor van figuren, vlinders, vogels, bloemen etc. ø20cm. Cond.: G

6 Rosenthal borden
Resultaat: 60 EUR

Zes Duitse Rosenthal sierborden, zgn. Weihnachtsteller, decor Bjorn Wiinblad. ø 29cm., Cond.:G

3 Chinese borden
Resultaat: 60 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met decor van landschap, bloemen en vogels. Bruine omranding, geheel in goede staat ø23cm.

Meissen bordje
Resultaat: 55 EUR

Meissen schotel 18e eeuw (1765-1800) met romantische figuren in landschap ø13,5cm. Cond.: G

Koffieservies, Kopenhagen
Resultaat: 55 EUR

Oud Deens Royal Kopenhagen koffieservies met blauw bloemendecor o.a: 1x koffiekan, 1x suikerpot, 1x melkkan en 6x kop & schotels 6-21cm. Cond.: G

Meissen 7x
Resultaat: 50 EUR

kavel van 7 delen oud Duits Meissen porselein 2e helft 20e eeuw o.a: 2 inktpotten, 2x dekseldoosje, 2 asbakken en 1 vaasje 5-11cm. Cond.: G

8 Danseressen
Resultaat: 50 EUR

Acht Duits porseleinen danseressen 20e eeuw Thuringen, diverse beschadigingen 11-17cm. Cond>: R

Porseleinen beeld
Resultaat: 50 EUR

Oud Duits porseleinen figuur ca. 1950, gemerkt A.K. Kaiser, voorstellend een ganzendief 22x34x10cm. Cond.: G

Jugendstil kan
Resultaat: 50 EUR

Jugendstil stijl keramieken schenkkan 21e eeuw met koperen montuur, gemerkt J.B.T. 1908 met floraal decor 40cm. Cond.: G

6 Tegels
Resultaat: 50 EUR

Zes oude/antieke Hollandse tegels 18e-20e eeuw: 3x tegel met huis, kerk en Ruïne 17e-18e eeuw (chip), 1x bloemtegel 18e eeuw (chip), 1x tegel met terpdorp 20e eeuw en 1x tegel met ridder en lans 20e e...

2x 4 Tegels
Resultaat: 50 EUR

Twee tegeltableau's: 1x 4 18e eeuwse Hollandse keramieken wandtegels met Fries huisjesdecor (2 tegels ingekort) 26x24cm. en 1x 4 17e eeuwse tulptegels (beschadigingen) 25,5x25,5cm. Cond.: R-G

2 Kannen
Resultaat: 50 EUR

Twee keramieken klepkannen ca. 1900 met tinnen deksels, beschilderd met schelpendecors. Vermoedelijk Engeland of Duitsland, gemerkt B.W. 26x15xø13cm. Cond.: G

Doosje porselein
Resultaat: 50 EUR

Kavel van 16 dekseldoosjes van porselein, natuursteen, messing etc. 20e eeuw o.a: Villeroy & Boch, plankenhammer (1 deksel heeft barst) 3-13cm. Cond.: R-G

Aardewerken kruik
Resultaat: 50 EUR

Duitse steengoed 19e eeuwse kruik met voorstelling van duif en lauwerkrans in goede staat 42xø24cm.

Divers Masons serviesgoed
Resultaat: 50 EUR

Kavel Engels Masons Stratford serviesgoed o.a: 5x grote borden, 9x diepe borden, 1x presenteerschaal, 5x kop&schotels, 11x soepkommen, 10x losse schotels en 1x suikerpot (chips) 7-27cm. Cond.: R-G

Wedgwood EDME Stratford
Resultaat: 50 EUR

Diverse Wedgwood Stratford serviesgoed o.a: 11x kop&schotels, 2x scvhaaltjes, 1x bonbonschaal en 8x kleine schaaltjes (chips) 8-16cm. Cond.: R-G

2 Gemberpotten
Resultaat: 50 EUR

Twee zeldzame antieke Chinese gemberpoteen (1 stel), familie roze met veel geel. Gesigneerd en met decor van figuur in landschappen 19e eeuw (of ouder). 1 Vaas heeft oudere haarscheuren 13xø12,5cm. Co...

Groene vaas
Resultaat: 50 EUR

Oude Chinese keramieken vaas met groene cracele glazuur 20e eeuw in goede staat 19,5cm.

2 Penselenvazen
Resultaat: 50 EUR

Twee oude Chinees porseleinen vazen 20e eeuw; 1x doorbroken vaas met bloemvaasdecor 1e helft 20e eeuw 28,5xø12cm., 1x met bloemdecor en tekst 1e helft 20e eeuw 29xø12,5cm. Cond.: G

3 Chinese kopjes
Resultaat: 50 EUR

Drie Chinees porseleinen kopjes ca. 1900 met decor van bloemen en figuren (gesigneerd) 3,5xø6,5cm. Cond.: G

Engels serviesgoed
Resultaat: 50 EUR

Groot kavel antiek Engels serviesgoed, gemerkt Copeland Spodes Tower England (33 delen): 2x sauskom, 2x grote schalen, 3x kleine schalen, 1x dekselschaal,

Staande lamp, bloemen
Resultaat: 50 EUR

Grote oude Chinees porseleinen tafellamp 2e helft 20e eeuw met floraal decor en houten voet in goede staat 65xø42cm.

Majolica buste
Resultaat: 50 EUR

Majolica buste, onduidelijk gesigneerd ca. 1900, 23x15x12cm. Cond.: G

4 Kastkommen
Resultaat: 50 EUR

Vier antieke Petrus Regout Maastricht keramieken kastkommen: 2x decor Timor 11xø16cm. en 2x decor Pompeja 9xø18cm. Cond.: G

4x Hummel
Resultaat: 50 EUR

Vier oude Hummel figuren: 1x meisje met mand 1972/1979, 1x meisje met trompet 1979/1990, 1x jongentje met muziekblad 1979/1990 en 1x jongentje met paraplu en tas 1979/1990. Ca. 11-12,5cm. Allen in goe...

2 Imari schotels
Resultaat: 50 EUR

Twee imari porseleinen schotels ca. 1900 met decor van goud en flora in coulissen ø31cm. Cond.: G

Vaas, Furstenberg
Resultaat: 50 EUR

Grote oude Duits porseleinen Fürstenberg vaas ca. 1930 met handgeschilderd bloemendecor in goede staat 28xø20cm.

Vaas
Resultaat: 50 EUR

Porseleinen Royal Dux vaas ca. 1900 (Jugendstil) met meisje en salamander op de vaas. Geheel in goede originele staat 26xø14cm.

Pors. kop & schotel
Resultaat: 50 EUR

Originele handbeschilderde gelimiteerde porseleinen kapiteins kop & schotel met scheepsdecor, vergulding en tekst "Ward Jackson" 2e helft 20e eeuw 11-16cm. Cond.: G

6 Schotels + Theepot
Resultaat: 50 EUR

Zeven delen oud Herend serviesgoed 20e eeuw: 1x koffiepot 15x24xø14cm. en 6 schotels ø14cm. Cond.: G

7 Borden, kippen
Resultaat: 50 EUR

Zeven oude diverse Franse Fayence borden met haandecor ca. 1900 (2x randschade) ø22-ø23cm. Cond.: R-G

Chinees bord, 18e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Zeldzaam 17e-18e eeuws Chinees 8-kantig bord met decor van flora en landschappen (randschade) 29,6x29,7cm. Cond.: R

Porseleinen paard
Resultaat: 50 EUR

Groot porseleinen paard, Duitsland "Plaue Schierholz" 2e helft 20e eeuw 44x35x16cm. Cond.: G

Meissen houder
Resultaat: 50 EUR

Duitse Meissen porseleinen handbeschilderde houder ca. 1900 (deksel mist) 5,7x2,5x5cm. Cond.: R

3 Beelden, Blue Mountain
Resultaat: 48 EUR

Drie keramieken figuren van Blue Mountain Canada met groen zout-glazuur 20e eeuw: 2x zwaan en 1x schildpad 12-30cm. Cond.: G

2 Beelden, gapers
Resultaat: 45 EUR

Twee oude gipsen apothekers gapers, 1x met reclame A.J. van der Gijp 1849-1999 Haarlem, 18-27cm.

8 Delen Meissen
Resultaat: 45 EUR

Acht delen divers oud Meissen porselein met blauwe bloemen decors ca. 1980: 2x kop & schotels, 2x losse kopjes, 1x grote schaal, 1x bord 5,5-19cm. Cond.: R-G

4 Borden Goebel
Resultaat: 45 EUR

Vier moderne Goebel schotels Artis Orbis ca. 1980: 2x Vincent, 1x Renoir en 1x Paul Cezanne ø31cm. Cond.: G

Bisquit porseleinen dame
Resultaat: 45 EUR

Grote oude bisquit porseleinen figuur van een dame uit de 20-er jaren, gemerkt Edoaro Tasca Italy ca. 1980 (2 vingers missen) 51cm. Cond.: R

2x Royal Dux beeld, Barsoi
Resultaat: 45 EUR

Twee oude Royal Dux porseleinen windhonden 1930-1950: 1x wit en 1x bruin/wit 30x14x12cm. Cond.: G

Ovale schaal, Italië
Resultaat: 45 EUR

Antieke gesigneerde Italiaans porseleinen handbeschilderde schaal van E. Bianchini, voorstellend een jongen aan het strand 26x12,5x2cm. Cond.:G

6 Diverse beeldjes
Resultaat: 45 EUR

Zes diverse oude porseleinen figuren Duitsland o.a: poes op bal (Rosenthal), vogel op stam (Thuringen), haasje (Rosenthal), buste (Meissen), eenden (Hutschenreuther) 5-12cm. Cond.: G

Herend voetschaal + schaal
Resultaat: 45 EUR

Twee delen Herend porselein ca. 1980 met goud- en rankendecor: 1x bonbonschaal 15,5xø20cm. en 1x cakeschaal 3x25x28cm. Cond.: G

Meissen vaasje
Resultaat: 40 EUR

Oude Duits Meissen porseleinen vaas met decor van goud en rozen ca. 1970 in goede staat 9xø7cm.

Divers Zwiebelmuster (19x)
Resultaat: 40 EUR

Kavel divers antiek Duits Zwiebelmuster porselein serviesgoed ca. 1900 (19 delen) o.a: kofiiekannen, 2x botervloot, blaker, roomkannen, kopjes (minimale chips mogelijk) 4-20cm. Cond.: R-G

Duits porseleinen dame
Resultaat: 40 EUR

Grote oude porseleinen dame (electrische tafellamp), beschadigingen aan de jurk en een deel mist 38x23x20cm. Cond.: R-G

Porseleinen vaas, Napels
Resultaat: 40 EUR

Grote oude Italiaanse Napels vaas met voorstelling uit de oudheid en gouddecor in goede staat 70xø31cm.

4 Borden
Resultaat: 40 EUR

Vier moderne Goebel borden Artis Orbis met decor van: Gustav Klimt en 3x Van Gogh ø31,5cm. Cond.: G