Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Klapmuts kom
Resultaat: 3.600 EUR

Zeldzame Chinese 17e eeuwse Kang Xi klapmuts kom (Ching Dynasty), fijn gedecoreerd met figurendecors rondom en binnenin. Gesigneerd en in uitstekende staat 9,8xø20,4cm.

Fam Rose kom Guang Xu
Resultaat: 1.900 EUR

Grote Chinees porseleinen familie roze kom ca. 1900. Verso gesigneerd met fijn geschilderd bloemendecor en groene binnenkant. Quang Xu in goede staat 9xø20cm.

Penselenvaas
Resultaat: 1.800 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen penselenvaas in kang Xi stijl met rondom geschilderde fgiurendecors en tekens op de bodem. 16,7xø18,3cm.

Penselenpot
Resultaat: 1.550 EUR

Grote oude Chinees porseleinen penselenpot Kang Xi. Gemerkt en rondom met figurendecor in goede staat 13,5xø18,5cm.

2 Kang Xi borden
Resultaat: 1.500 EUR

Twee zeldzame 17e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met decor van figuren in interieur. Achterkant gesigneerd en met decor van landschappen. Vermoedelijk Ching Dynasty. Beide in goede staat ø2...

Meissen tafelstuk
Resultaat: 1.300 EUR

Grote Duitse Meissen porseleinen pronkschaal ca. 1900 (Knauf) met putti en floraal opgewerkt decor. Minimale chips bloembladeren 40x23x18cm. Cond.: R-G

Gemberpot, drakendecor
Resultaat: 1.100 EUR

Grote oude Chinees porseleinen gemberpot met drakendecor 1e helft 20e eeuw (gemerkt) 23,5xø20cm. Cond.: G

Blauw/witte vaas
Resultaat: 1.100 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen vaas, gemerkt met floraal decor in goede staat 40xø27cm.

2 Aardewerken koeien
Resultaat: 1.000 EUR

Twee 18e eeuwse Delfts keramieken koeien met melkers (mogelijk ouder), mooie set Delfts wit met minimale beschadigingen 17x23x10cm. en 18x20x12cm. Cond.: G

Fam Rose vaas
Resultaat: 850 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Cheng Lung siervaas met diverse decors en goud-decoratie 29cm.

Kang Xi schaal
Resultaat: 800 EUR

Chinees porseleinen kom Kang Xi 17e-18e eeuw, gemerkt met bamboe in landschapsdecor (1 chip) 7,5xø15,7cm. Cond.: G

Grote vaas, Tsjechië
Resultaat: 800 EUR

Grote oude porseleinen vaas, gemerkt Czernichow 3/9 1924 (Rusland?) met floraal decor 42,5xø21cm. Cond.: G

2 Grote Chinese schotels
Resultaat: 750 EUR

Twee zeer grote Chinees porseleinen Kang Xi gelobde schotels 16e eeuw met zeldzaam karperdecor. Beide beschadigd ø41cm. en ø41,5cm. Cond.: R

Chinese siervaas
Resultaat: 700 EUR

Oude Chinese terracotta siervaas met druivenrankendecor en tekst. Gesigneerd op de bodem 35xø15cm. Cond.: G

2 Perzische vaasjes
Resultaat: 650 EUR

Twee antieke Perzische keramieken schaaltjes: 1x klein (19e eeuw?) en 1x groot met decor en groen-geel glazuur 18e eeuw (of ouder), gelijmd. 11-ø19cm. Cond.: R-G

Wierook brander 19e eeuw
Resultaat: 600 EUR

Wierookbrander 18e eeuw met bruin glazuur ne gezichten rondom. Staand op olifantenpoten (gemerkt) 24x18xø8cm. Cond.: G

Chinees jade tempel
Resultaat: 550 EUR

Oude Chinese jade tempel dekselvaas met drakenkoppen en floraal decor 20e eeuw (minimale chips) 90cm. Cond.: G

Penselenpot 19e eeuw
Resultaat: 550 EUR

Chinees porseleinen 19e eeuwse penselenpot met rondom figurendecor met tafel en vazen 15xø12cm. Cond.: G

Grote schotel, 18e eeuw
Resultaat: 500 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel, gesigneerd en met floraal decor (2 oude haarlijnen) ø38,5cm. Cond.: R

7 Chinese borden
Resultaat: 480 EUR

Zeven 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met tuin- en insectendecor (1x gaaf, verder lichte randschades en 1x bord met haarscheur) ø22cm. Cond.: R

Yixing trekpotje
Resultaat: 450 EUR

Oud Chinees Yixing trekpotje (8 kantig) met Foohond op het deksel (stukje weg) 1e helft 20e eeuw (of ouder) 13x19x12,5cm. Cond.: R

Grote schotel, 18e eeuw
Resultaat: 425 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met decor van bamboe en tuin (1 minimale chip) ø37,8cm. Cond.: G

Blauwe pijpvaas
Resultaat: 425 EUR

Grote oude Chinees porseleinen pijpvaas met blauw glazuur 1e helft 20e eeuw in goede staat 28xø15cm.

Grote schotel, 18e eeuw
Resultaat: 400 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met floraal decor in coullissen (lichte randschades) ø37,2cm. Cond.: R-G

Yixing potje, 19e eeuw
Resultaat: 400 EUR

Antieke Chinese Yixing theepot, gesigneerd en met decor van Chinese tekens in goede staat 12x16x10cm.

Celadon vaasje
Resultaat: 400 EUR

Klein Chinees celadon vaasje ca. 1900, gesigneerd en met floraal decor in goede staat 7xø8cm.

Bokaal Moskou
Resultaat: 350 EUR

Russisch porseleinen vaas ca. 1900 (Moskou) in empire stijl met decor van goud, ramskoppen en flora in goede staat 24,5xø18cm.

Grote vaas, Fam. Verte
Resultaat: 330 EUR

Grote Chinees porseleinen familie Verte siervaas 20e eeuw. Rondom bewerkt met figuren etc. 55x23cm. Cond.: G

Chinees bord, 18e eeuw
Resultaat: 320 EUR

Groot 17/18e eeuws Chinees porseleinen bord met pioenroos decor. Minimale randschade, oude haarlijn, ø36.5cm.

9 Schotels, Queng Long
Resultaat: 320 EUR

Negen 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Long schotels waaronder 1 grotere: 1x Grote schotel ø25-ø26cm. met haarlijn en randschade, 5x schotel ø23cm. met minimale randschade (waaronder 1 met stukje ...

26 Delen Chinees
Resultaat: 320 EUR

Kavel van 26 delen Chinees porselein 18e-19e eeuw o.a: Kang Xi, Queng Long etc. Gemerkt en ongemerkt met diverse decors (interessant lot). Enkele delen minimaal beschadigd) Cond.: G

Chinees potje, Kang Xi
Resultaat: 300 EUR

Zeldzame Chinese porseleinen Kang Xi karpervaas 17e-18e eeuw. Waarschijnlijk Ching dynastie (1622 - 1723), gemerkt. Bovenop een liggende draak (stukje vleugel mist, verder in zeer goede staat) en jong...

Schaal met draken
Resultaat: 300 EUR

Chinees porseleinen schaal 19e-20e eeuw met drakendecor. Verso ook met drakendecor en gesigneerd. In goede staat 4,5xø26cm.

3-Delig kaststel
Resultaat: 300 EUR

Driedelig 18e eeuws Chinees porseleinen kaststel Kang Xi met floraal- en vogeldecor (gesigneerd) 1 vaas is beschadigd 21-22cm. Cond.: R

Grote baardmankruik
Resultaat: 300 EUR

Grote 16e-17e eeuwse steengoed baardmankruik met stadswapen en van Amsterdam met rondom medaillons. In zeer goede staat 46xø27cm.

Yixing trekpotje
Resultaat: 300 EUR

Oude Chinese Yixing theepot in de vorm van een boomstam. Gemerkt en met decor van bloesem 1e helft 20e eeuw (of ouder) 10x10x19,58cm. Cond.: G

Celadon schotel
Resultaat: 290 EUR

Grote Chinese antieke celadon schotel met groen cracele glazuur en floraal decor 18e-19e eeuw 7xø43cm. Cond.: G

"Losbol"
Resultaat: 280 EUR

Oud porseleinen figuur, voorstellend een zittende clown met schommelend hoofd en bewegende handen, gemerkt met twee gekruisde zwaarden (geen meissen), 1 voet afgebroken 31x25x17cm. Cond.: R

2 Chin dekselvazen
Resultaat: 275 EUR

Twee Chinees porseleinen dekselvazen 17e-18e eeuw met floraal decor en met salamanders en foohond op de deksels. Lichte randschades bij de deksels 23xø8,5cm. Cond.: R-G

Yixing potje, tijger
Resultaat: 275 EUR

Chinese Yixing theepot in de vorm van een pompoen met een zilveren tuittop en met binnenhouder. Gesigneerd en in goede staat 11,5x15x9,5cm.

Gele Perzische vaas
Resultaat: 270 EUR

Grote Perzische keramieken vaas 17e eeuw "Isphanan", voorstelling van 3 figuren tussen lover (boven randschade) 28xø23cm. Cond.: G

Stel porseleinen beelden
Resultaat: 250 EUR

Stel grote oude porseleinen figuren ca. 1930 (onduidelijk gemerkt), vermoedelijk Duitsland. Voorstellend een edele heer en dame, handbeschilderd en met gouddecor in goede staat 41-42cm.

Fam Rose schaal met messing
Resultaat: 250 EUR

Oude Chinees porseleinen schaal, Familie Rose met vergulde armaturen. Voorstellingen van een welgestelde Chinese familie 25x35xø25cm.

Limoges servies
Resultaat: 240 EUR

Uitgebreid Limoges porseleinen servies met decor van flora en goud (53 delig) o.a: tablet, koffiekan, theekan, roomstel, borden, terrines, kop & schotels, zout + peperstel, eierdoppen, botervloot, dek...

3 Imari borden
Resultaat: 240 EUR

Drie 18e eeuwse Chinese imari borden met decor van goud en tuin in goede staat (geen beschadigingen) ø23cm. Cond.: G

2 Chinese figuren
Resultaat: 225 EUR

Twee obsidiaan zwart gebeeldhouwde Chinese figuren ca. 1900 in goede staat 14-14,5cm.

3 Chinese kommen
Resultaat: 225 EUR

Drie Chinees porseleinen kommen: 1x groot Kang Xi (gemerkt) met figurendecor 9,5xø20,5cm. en 2x 17e-18e eeuwse Kang Xi kommen met floraal decor (beschadigd) 8xø15,7cm.

Geel trekpotje
Resultaat: 225 EUR

Oud Chinees Yixing trekpotje met bamboedecor en tekst 1e helft 20e eeuw 9x18xø11cm. Cond.: G

6-Pas tableau, bloemen op vaas
Resultaat: 200 EUR

Tegeltableau mangaan (6-pas) 18e-19e eeuw met voorstelling van bloemen op vaas (chips) 27x40cm. Cond.: R-G

Masons servies
Resultaat: 200 EUR

Antiek Engels Masons servies "Paynsley Paith England" 1e helft 20e eeuw met o.a: borden, schalen, sauskom, schenkkannen, terrines etc. (minimale chip mogelijk) 5-35cm. Cond.: G

5 Delen speksteen
Resultaat: 200 EUR

Grote Chinese spekstenen 6-delige figuur, voorstellend vier hoogwaardigheidsbekleders op rots ca. 1900 in goede staat 30x22x5cm.

2 Bordjes, geel
Resultaat: 200 EUR

Twee oude Chinees porseleinen gele drakenbordjes, verso gesigneerd (1 bordje gelijmd) 2,8xø12,3cm.

Fam Rose, schaal + schotel
Resultaat: 200 EUR

Zeldzame Chinees porseleinen Familie Roze dekselschaal met originele onderschotel, zeer gedetailleerd decor met roze/goud/blauw. Decor met vogelsoorten, bloemen en figuren in de tuin (geen beschadigin...

Chinees bord
Resultaat: 190 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen vleesschaal met decor van vaas en bloemen in landschap 42x34x3cm. Cond.: G

Grote schotel, 18e eeuw
Resultaat: 190 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met floraal decor. Haarlijn en restauratie ø39cm. Cond.: R

2 Chin. spekstenen beelden
Resultaat: 175 EUR

Twee prachtige grote spekstenen Chinese figuren ca. 1900: 1x Chinese wijsheer en 1x geisha met bloemen 26-31cm. Cond.: G

Fam Rose gemberpot
Resultaat: 170 EUR

Chinees porseleinen 18e eeuwse familie roze gemberpot met vijverdecor, insecten, vogels en lotusbloem in goede staat 15xø4cm.

2 Chinese schotels
Resultaat: 170 EUR

Twee zeldzame Chinees porseleinen schotels 17e-18e eeuw met als voorstelling een Foo-hond (verso gesigneerd), achterkant tevens met decor. Lichte randschades ø20,5cm. Cond.: G

Kang Xi bord
Resultaat: 170 EUR

Chinees porseleinen 18e eeuwse Kang Xi schotel met geschulpte rand en floraal decor, verso bloemdecor en gesigneerd (haarscheur en lichte randschades) Cond.: R ø27cm.

6 Delen porselein
Resultaat: 160 EUR

Zes delen antiek Duits porselein (gerestaureerd en/of beschadigd): 1x Furstenberg 18e eeuwse opengewerkte dekselschaal, 1x KPM porseleinen dekselpot ca. 1880, 1x Meissen vaas met bloemendecor ca. 1980...

Divers pors. Zwiebelmuster
Resultaat: 160 EUR

Groot kavel antiek Duits Zwiebelmuster (uienmotief) porselein ca. 1900 (diverse fabrieken), totaal meer dan 100 delen o.a: kop & schotels, kannen, schalen, eierdoppen, borden, comfort etc. (enkele ch...

Kutani vaas, messing voet
Resultaat: 160 EUR

Japans keramieken kutani vaas met gouddecor en zware bronzen voet en kraag 19e eeuw 32xø18cm. Cond.: G

Wedgwood
Resultaat: 160 EUR

Kavel Wedgwood edme met o.a: 7 eiderdoppen, 4x kop & schotel, koffiefilter-houder, kofiie-, melk- en suikerkan, sauskom, 4x schalen, 1x botervloot, 10x losse schotel, 6x cakeborden en 12x ontbijtborde...

6 Kopjes, 18e eeuw
Resultaat: 150 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen kopjes met figurendecor in landschap met gekartelde omranding (1 kopje met chip) 3,5x6,3cm. Cond.: G

Divers Fam Rose porselein
Resultaat: 150 EUR

Kavel met 14 delen Familie roze porselein 18e-19e eeuw: 2x dekselpotjes (chip), 1x zalfdoosje (goed), 1x meerkleurig kopje met geisha, gesigneerd (goed), 1x kopje, floraal decor met vlinder gesigneerd...

Figuur, Volkstedt
Resultaat: 150 EUR

Prachtige grote oude Duitse Volkstedt paradijsvogel ca. 1930. gesigneerd Artur Storch (1870-1947) met gouddecor 42cm. Cond.: G

2 Chinese borden, 18e eeuw
Resultaat: 150 EUR

Twee zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen borden, gesigneerd verso. Decor van opvliegende eenden (1x lichte randschade, 1x haarlijn en randschade) ø21,2cm. en ø21,5cm. Cond.: R

Chinese dekselpot, speksteen
Resultaat: 150 EUR

Chinese natuurstenen wierookbrander met kat? op deksel en noppendecor in zeer goede staat 19x17x17cm.

Vleesschotel, Queng Long
Resultaat: 150 EUR

Chinees porseleinen 18e eeuwse vleesschotel, Queng Long met landschapsdecor 32,7x25,2cm. Cond.: G

5-Delig kaststel
Resultaat: 150 EUR

Zeldzaam 17e-18e eeuws 5-delig Chinees porseleinen kaststel (gesigneerd) met decor van bloemen en draken. Bestaande uit 3 dekselvazen en 3 open vazen: 1x dekselvaas met chip uit rand en chip deksel, 1...

Chinees trekpotje
Resultaat: 150 EUR

Chinees familie Roze porseleinen trekpot 18e-19e eeuw met decor van bloemen en vogels (tuit beschadigd) 13x17xø10cm. Cond.: R

Theepot
Resultaat: 150 EUR

Oude Chinese Yixing theepot met rondom landschapsdecor en Chinese tekst in goede staat 13x19xø11,5cm.

6 Kop & schotels
Resultaat: 150 EUR

Zes antieke Chinees porseleinen kop & schotels 19e eeuw, gesigneerd met floraal- en vlindersdecor met 5 deksels 6,5x10,5cm. Cond.: G

Porseleinen servies
Resultaat: 145 EUR

Oud porseleinen Droste servies bestaande uit: tablet, cacaokan, 4 kop&schotels en 4 bekers in goede staat 7-38cm.

Kop/Schotel + deksel
Resultaat: 140 EUR

Prachtige Duitse Meissen porseleinen kop & schotel met deksel. Alle delen prachtig vervaardigd met decors van koopvaardij "Knauff" 13xø17cm. Cond.: G

Rosenthal eetservies
Resultaat: 135 EUR

Oud Duits Rosenthal Maria-weiss servies (36 delen) o.a: diepe borden, ontbijtborden, grote borden, eierdoppen, sauskommen, terrines, schalen, zout & peper stel etc. 6,5-35cm. Cond.: G

Yixing vaas
Resultaat: 135 EUR

Grote oude Chinese Yixing vaas met drakendecor ca. 1900 (of later) in goede staat 31xø15cm.

6 Soepkommen
Resultaat: 130 EUR

Zes oude Duitse Meissen porseleinen soepkommen met onderschotels 2e helft 20e eeuw, decor van blauwe bloemen en insecten 6xø16cm. Cond.: G

Makkumse plaquette
Resultaat: 130 EUR

Grote antieke Makkums keramieken wandplaquette ca. 1880, gemerkt "t.t." met molendecor 40x33cm. Cond.: G

2 Imari borden
Resultaat: 130 EUR

Twee 18e eeuwse Chinese imari schotels met decor van flora en goud (2 minimale chips) ø22cm. Cond.: G

6 Porseleinen beeldjes
Resultaat: 130 EUR

Zes antieke porseleinen figuren 19e-20e eeuw Duitsland (KPM, ongemerkt en onduidelijk gemerkt), beschadigd 10-20cm. Cond.: M

Vaas, drakenmotief
Resultaat: 130 EUR

Chinees porseleinen 19e eeuwse dekselvaas met drakendecor (gesigneerd), gelijmd en beschadigd 27xø9,5cm. Cond.: M

3 Gemberpotten
Resultaat: 125 EUR

Drie grote 18e-19e eeuwse Chinese voorraadpotten met tekens en floraal decor. Één pot heeft minimale bovenrand-schade 20xø19cm., 19,5xø18cm. en 22xø19cm./

2 Hutschenreuther schalen
Resultaat: 120 EUR

Twee grote porseleinen Hutschenreuther wandplaquettes "Kunstabteilung van Hans Achtziger ca. 1980": 1x pauw voorstelling en 1x zwaan voorstelling 31x31cm. Cond.: G

2 Satsuma vazen + kap
Resultaat: 110 EUR

Twee 19e eeuwse Satsuma vazen, omgebouwd naar tafellampen met bronzen monturen in goede staat 56xø24cm.

Chinese schotel
Resultaat: 110 EUR

Chinees porseleinen 18e eeuwse schotel met decor van vogel in landschap (randschade) ø33cm. Cond.: R

3 Chinese koppen, paarden
Resultaat: 110 EUR

Drie zeldzame Chinees porseleinen koppen met paardendecors 19e eeuw. Veelkleurig met oranje-rode achtergrond. Gesigneerd en in goede staat 6,3-ø8,5cm.

2 Porseleinen honden
Resultaat: 100 EUR

Twee oude Duitse porseleinen honden : 1x herdershond Gotha porselein en 1x windhond Thüringen porselein ca. 1930-9150, 23-31cm. Cond.: G

Ca. 20 tegeltjes
Resultaat: 100 EUR

Kavel met 21 antieke Hollandse wandtegels waarvan 16 met bloempot-decors en 5 met divers decor o.a: een zeldzame tegel van een zeemeermin met pijl en boog 17e-18e eeuw (restauratie) 13x13cm. Cond.: M-...

2 Delfts blauwe vazen
Resultaat: 100 EUR

Twee 18e eeuwse Delftsblauwe keramieken vazen met chinoiserie decor (lichte randschades en 1 vaas met breuk) 22xø14cm. Cond.: R

Wedgwood servies
Resultaat: 100 EUR

Kavel Wedgwood serviesgoed o.a: Wedgwood of Etruria 20e eeuw (borden, schotels, melk en suikerset, botervloot, asbak, schaaltjes, koffiekopjes, soepkommen), totaal ca. 60 delen in goede staat (enkele ...

2 Imari borden
Resultaat: 100 EUR

Twee imari porseleinen borden ca. 1800; 1x met bloemen- en gouddecor ø22,5cm. en 1x met tuindecor, vogels en gouddecor (minimale randschade) ø24,8cm. Cond.: G

Chinese penselenvaas
Resultaat: 100 EUR

Chinees porseleinen penselenvaas 18e-19e eeuw met geisha decor (gesigneerd) in goede staat 11,3xø6,6cm.

Chinese vleesschotel
Resultaat: 100 EUR

Chinees porseleinen 18e-19e eeuwse vleesschotel met decor van pagoden en landschappen (minimale randschade) 3x33x20cm. Cond.: R-G

Speksteen, 3 figuren
Resultaat: 95 EUR

Chinese spekstenen figuur ca. 1930 (4-delig) met 3 hoogwaardigheidsbekleders 17x15,5x3cm. Cond.: G

3 Schotels, Queng Long
Resultaat: 95 EUR

Drie Chinees porseleinen Queng Long schotels 18e eeuw, 8-kantig met decor van landschap en figuren. (randschades) 22,3x22,3cm. Cond.: R