Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Majolica vazen
Resultaat: 40 EUR

Twee grote majolica Jugendstil vazen ca. 1900 met rondom geglazuurd landschappendecor. 1 Vaas heeft bakscheuren in de voet, 1 vaas is gaaf. Genummerd en ongemerkt 48xø19cm. Cond.: R-G

3 Delen Chin. porselein
Resultaat: 40 EUR

Drie delen Chinees porselein Kang Xy 17e-18e eeuw, gemerkt en met floraal decor en tekens: 1x kom + deksel (beide gemerkt) 5xø10,3cm. en 3,3xø9,2cm. en 1x kom 6xø11,6cm. Cond.: G

Imari dekselvaas
Resultaat: 40 EUR

Mooie 19e eeuwse imari porseleinen dekselvaas met decor van goud en flora in goede staat 20xø9cm.

5 Delen porselein
Resultaat: 40 EUR

Vijf delen oud Duits porselein: 1x reebok Nymphenburg ca. 1920 (beschadigd), 1x putti met bloemen Thuringen ca. 1930 (haarscheur), 1x amphora (faunkop, hoorns eraf), 1x leeuwtje (wapen), 1x liggende l...

2 Pijpvaasjes
Resultaat: 40 EUR

Twee Chinees porseleinen 6-kantige vazen met drakendecor (opliggend) ca. 1900 (1x vaas kapot) 20x10,5x10,5cm. Cond.: R

3 Keramieken plaquettes
Resultaat: 40 EUR

Drie antieke terracotta/gips plaquettes 19e eeuw. Vrouwenhoofd ( beschadigd) terracotta, Napoleon Bonaparte (gips) met chip, portret in vergulde lijst, David d'Angelo, Robespierre (gips) 16-28cm., Con...

3 Chinese borden, 18e eeuw
Resultaat: 40 EUR

Drie Chinees porseleinen schotels 17e-18e eeuw: 1x grote schotel Queng Lon met landschap , bloesems en vlinderdecor, 1x kleine schotel Queng Long met tuindecor (chips rand), 1x grote schotel Kang Xi m...

Bloempot V&B
Resultaat: 40 EUR

Grote Villeroy & Boch cachépot met landschapsdecor ca. 1900 in goede staat 20x35xø24cm.

2 Blauwe kannetjes
Resultaat: 40 EUR

Twee Delftsblauwe keramieken schenkkannen (azijn en olie) ca. 1800 (of ouder). Octagonaal gemerkt P.K. (Pieter Kam gemerkt) met voorstelling van engelen en figuren. Beide beschadigd 18x6xø8cm. Cond.: ...

Grote Chinese kom
Resultaat: 40 EUR

Grote Chinees porseleinen kom (gemerkt) 20e eeuw met floraal decor 12xø25,5cm. Cond.: G

5x Hummel
Resultaat: 40 EUR

Vijf oude Hummel figuren: 1x meisje met gieter 1990/1999, 1x kindje met schep 1990/1999, 1x kindje met hoed en schep 1999/2008, 1x meisje met bloemen 1990/1999 en 1x meisje met mand 1990/1999. Ca. 9,5...

Beeld hond, Royal Dux
Resultaat: 40 EUR

Grote oude Royal Dux porseleinen geglazuurde jachthond met vogel in zijn bek 20e eeuw 17x32x16cm. Cond.: G

Keramieken sprinkhaan
Resultaat: 40 EUR

Prachtige porseleinen sprinkhaan ca. 1900 Jugendstil, vermoedelijk Duitsland 15x17x4cm. Cond.: G

3 Delen Meissen
Resultaat: 35 EUR

Prachtig Duits Meissen porseleinen koffieservies ca. 1930 met gouddecor en opgewerkte rozen: koffiekan (lichtbeschadigd), suikerpot (chip roos) en melkkan (goed) 11-27cm. Cond>: R

3 Tegels
Resultaat: 35 EUR

Drie oude Hollandse Porseleyne Fles wandplaquettes, polychrome Delft "Het Koningshuis en Kerstmis": 1x grote plaquette 1898-1948

2 Delen Hollands aardewerk
Resultaat: 35 EUR

Twee delen oud Hollands aardewerk: 1x natfruitschaal Delfts 5xø23cm. en 1x Makkumse sierschotel polychroom 4,5xø28,5cm. Beide in goede conditie.

3 Tegels
Resultaat: 35 EUR

Drie Hollandse tegels 17e-18e eeuw: 1x 17e eeuw met tulpdecor (beschadigd), 2x 18e eeuw met figurendecors (beschadigd) 13x13cm. Cond.: R

3 Delen Meissen
Resultaat: 30 EUR

Drie delen oud Duits Meissen porselein: 1x oorvaas Zwiebelmuster ca. 1980, 1x mocca kop & schotel Meissen Rote Rose ca. 1950 en 1x blaker Meissen Zwiebelmuster met koper ca. 1980 9-20cm. Cond.: G

Meissen vaasje
Resultaat: 30 EUR

Kleine Duitse Meissen porseleinen miniatuurvaas ca. 1900 met floraal- en gouddecor in goede staat 6,5xø4cm.

Empire kop & schotels
Resultaat: 30 EUR

Acht kop & schotels 19e eeuw, empire porselein met divers handbeschilderd figurendecor ca. 1830 (3x kopje met haarscheur en 1x schotel met chip) 5xø12cm. Cond.: R

7 Porseleinen vogels
Resultaat: 30 EUR

Zeven oude porseleinen/keramieken vogelfiguren: 1x vijf vogels op een tak(keramiek, made in Italy), 1x drie vogels op een tak Gräfenthal Duitsland ca. 1940 met Reichsadler (keramiek), 1x kleine porsel...

Vaas
Resultaat: 30 EUR

Oude Duitse Meissen porseleinen vaas met decor van goud en blauwe bloemen 2e helft 20e eeuw 18xø10cm. Cond.: G

2 Goebel figuren
Resultaat: 30 EUR

Twee oude Duitse Goebel figuren: 1x wijwaterbakje met engel en 1x kerstengel met mandoline en kaarskandelaar 2e helft 20e eeuw 7-16cm. Cond.: G

2 Pors. rookverdrijvers
Resultaat: 30 EUR

Twee grote antieke porseleinen rookverdrijvers in de vorm van papegaaien: 1x groot met groen-bruin glazuur met glazen ogen (original Aerozon) en 1x kleiner met bont glazuur en glazen ogen (ongemerkt, ...

Borden jaargetijden
Resultaat: 30 EUR

Vier oude Hollandse polychrome keramieken Goedewaagen wandborden van de 4 jaargetijden, monogram R.H. 20e eeuw in goede staat ø24,2cm.

Diverse dierenbeeldjes
Resultaat: 30 EUR

Kavel diverse oude bronzen/metalen dierenbeeldjes (24 stuks) 20e eeuw 2-10cm. Cond.: R-G

2 Delen Dresden porselein
Resultaat: 30 EUR

Twee delen oud Duits Dresden porselein 20e eeuw: 1x opengewerkte bonbonschaal met handgeschilderd decor van bloemen en goud 5x24x27cm., 1x brievenhouder met handgeschilderd bloemen- en gouddecor 16x16...

3 Delen Zwiebelmuster
Resultaat: 30 EUR

Diverse delen Duits porselein, Zwiebelmuster decor ca. 1900: 1x hoge schaal, 9x kleine bordjes, 1x verdeelschaal geschulpt. Gemerkt met R en H 13-29cm. Cond.: G

2 Hondenbeeldjes
Resultaat: 30 EUR

Twee oude Duitse porseleinen Hutschenreuther honden: pekinees en een poedel. 2e helft 20e eeuw. 9-17cm., Cond.:G

Pors. bestek met houder
Resultaat: 30 EUR

Kavel antiek porseleinen bestek Duitsland ca. 1900 met o.a: 9x Zwiebelmuster en 4x mogelijk Wallendorf 15-20cm. Cond.: G

2 Eierbekers
Resultaat: 30 EUR

Twee eierbekers ca. 1900 met blauw Chinoiserie decor 9xø6,5cm. Cond.: G

Chinees bord
Resultaat: 30 EUR

Aparte 17e-18e eeuws Chinees porseleinen bord met groene glazuur en blauwe kustplaats voorstelling met vissershuis etc. (verso gesigneerd) 4xø26cm. Cond.: G

Chinese schotel, 18e eeuw
Resultaat: 30 EUR

Chinese imari schotel, 18e eeuw met decor van pagode, vogels en flora ø22,5cm. Cond.: G

2 Porseleinen lampenvoeten
Resultaat: 30 EUR

Twee antieke porseleinen lampenvoeten: 1x Weense voet met figuren en gouddecor ca. 1900 ( 1 vleugel mist) en 1x 19e eeuws handbeschilderd figuur met hond in landschap, handbeschilderd. (bovenrand gere...

2x Hummel
Resultaat: 30 EUR

Twee oude Hummel figuren: 1x meisje met instrument (gemerkt met stempel 1935-1949), 1 been gelijmd H.: 12cm. en 1x meisje zittend op hek (gemerkt 1960-1963 en met blind stempel 112 3/0 en 1938) H.: 10...

2 Satsuma vazen
Resultaat: 30 EUR

Twee 19e eeuwse satsuma 6-kantige keramieken vazen met figuren- en drakendecor, mooie kwaliteit en gesigneerd. Alle 4 draken beschadigd en voet beschadigd 32cm. Cond.: R

Porseleinen staande lamp
Resultaat: 30 EUR

Decoratieve porseleinen tafellamp met Chinees floraal decor 2e helft 20e eeuw in goede staat 33xø24cm.

Tabakspot
Resultaat: 30 EUR

Oude Delfts Goedewaagen tabakspot met Moren-decor en koperen deksel ca. 1930 in goede staat 22xø17cm.

4 Delen Meissen
Resultaat: 30 EUR

Vier delen oud Meissen porselein ca. 1980 "Rote Rose": 1x vaasje (goed), 1x grote theekop + schotel (chip bij kop) en 1x bord (goed) 9-20cm. Cond.: R-G

Fruitservies, Thomas
Resultaat: 30 EUR

11-Delig Duits porseleinen fruitservies ca. 1920, gemerkt Thomas Bavaria, decor Pfirsiche und Trauben 33xø21cm. Cond.: G

Visschaal
Resultaat: 30 EUR

Grote porseleinen visschaal met snoekdecor etc. ca. 1910, vermoedelijk Frankrijk of Duitsland 45,5x30cm. Cond.: G

3 Wandbordjes
Resultaat: 30 EUR

Drie oude Hollandse Zenith porseleinen gelobte sierschotels polychroom 20e eeuw ø21cm. Cond.: G

2 Blauwe dekselvazen
Resultaat: 30 EUR

Twee oude Duitse porseleinen dekselvazen met floraal decor en hondje op de deksels in goede staat 30xø13cm.

2 Vaasjes
Resultaat: 30 EUR

Twee Kantonese vazen ca. 1910 met geisha decors in goede staat 20xø8cm.

Divers Chinees porselein
Resultaat: 30 EUR

Vier delen Chinees porselein: 3x Chinees porseleinen borden: 1x 17e-18e eeuwse schotel, gesigneerd en met blauw decor (goed), 1x Chinees imari porseleinen schotel 18e eeuw (chip) en 1x 19e eeuwse scho...

Gemberpot
Resultaat: 30 EUR

Familie Roze 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpot met decor van vogels, bloemen en figuur op het deksel (oude haarlijn deksel) 16xø12,5cm. Cond.: R-G

Bisquit plaquette
Resultaat: 30 EUR

Oude bisquit porseleinen plaquette met erotische voorstelling 20e eeuw (ongemerkt), 16,5x16,3cm. Cond.: R (haarscheur)

Chinees vaasje
Resultaat: 30 EUR

Chinees porseleinen 17e-18e eeuws Kang Xi vaasje met floraal decor (met certificaat) 8,5xø5cm. Cond.: G

Blauw Chinese vaas
Resultaat: 30 EUR

Grote oude Chinees porseleinen vaas met figuren-, floraal- en landschapsdecor (bovenrand gelijmd) 53xø25cm. Cond.: R

Chinees theepotje
Resultaat: 30 EUR

Oud Chinees theepotje, Yixing 2e helft 20e eeuw met bamboedecor, gemerkt 9x15x10cm. Cond.: G

Theepotje
Resultaat: 30 EUR

Oude Chinese Yixing theepot ca. 1900, gesigneerd. Chip van deksel en tuit is gelijmd 7,5x15xø9,3cm. Cond.: M

9 Delen Meissen
Resultaat: 25 EUR

Negen delen Duits Meissen porselein 2e helft 20e eeuw met decor "Blaue Blumen": 1x bord, 6x asbak en 1x schaaltje 11-24cm. Cond.: G

7 Antieke tegels
Resultaat: 25 EUR

Zeven 18e eeuwse Hollandse wandtegels met diverse decors (beschadigd) ca. 13x13cm. Cond.: R

4 Tegels, vissertjes
Resultaat: 25 EUR

Vier 18e eeuwse Hollands keramieken wandtegels met decor van vissers 26x26cm. (beschadiging) 26x26cm. Cond.: R

2 Schaaltjes+kan
Resultaat: 25 EUR

Twee Japanse/Chinese porseleinen schalen 18e-19e eeuw en een Kutani schenkkan: 1x 18e eeuwse ovale schaal met figuren en floraal decor (China) 15,5x8,5x2cm. , 1x Japans imari met geschulpte rand 19e e...

5 Porseleinen figuren
Resultaat: 25 EUR

Vijf oude/antieke porseleinen figuren: 1x man in 18e eeuwse kledendracht (goed), 1x twee figuren (wit met gouddecor), man en vrouw ca. 1880, ongemerkt (man mist vinger, vrouw is beschadigd bij sokkel ...

2 Kop & 1 schotel
Resultaat: 25 EUR

Twee delen antiek Duits KPM porselein ca. 1900: 1x kop met heraldiek wapen en 1x kop met opschrift "Für die Hausfrau" in biedermeier stijl 9-12cm. Cond.: G

5 Delen Kang Xi
Resultaat: 25 EUR

Vijf antieke Chinees porseleinen Kang Xi stijl kop & schotels ca. 1930 (8-kantig) met peterselie decor. 3 Kopjes beschadigd, alle schotels goed 6xø12cm. Cond.: R-M

3 Keramieken olielampen
Resultaat: 25 EUR

Drie oude keramieken olielampen uit het Alpenland; 2x groot (chips) en 1x klein (1 chip) 12-26cm. Cond.: R

3 Kutani vazen
Resultaat: 25 EUR

Drie delen antiek Japans Kutani porselein, gesigneerd 19e eeuw: 1x pijpvaas, 1x bolle vaas, 1x gemberpot (deksel gelijmd) 13-19cm. Cond.: R-G

2 Gemberpotten
Resultaat: 25 EUR

Twee kleine antieke Chinese gemberpotten 17e-18e eeuw met blauw decor: 1x grijs aardewerk (8-kantig) 17e eeuw met floraal decor 8xø8cm. (chip rand) en 1x gelobte pot met floraal decor 6,5xø8cm. (glazu...

5-Delig Delfts kaststel
Resultaat: 25 EUR

Delfts keramieken 5-delig kaststel 20e eeuw met floraal- en landschapsdecor 25-33cm. Cond.: G

Groot imari bord
Resultaat: 25 EUR

Oude imari porseleinen schotel met floraal- en gouddecor ca. 1930 in goede staat ø31cm.

2 Spekstenen figuren
Resultaat: 25 EUR

Twee oude/antieke spekstenen Chinese figuren, voorstellende oude Chinese mannen met kalebas 15-16cm. Cond.: G

11 Borden
Resultaat: 25 EUR

Elf delen oud keramieken o.a.: 4 aspergeschalen en 7 schotels met groentedecor (Villeroy en Boch) 20e eeuw, 26x19x3cm. en ø25cm. Cond.: G

Chinese obelisk
Resultaat: 25 EUR

Grote Chinees porseleinen obelisk 20e eeuw met floraal-, zeesterren- en vissendecor in goede staat 67cm.

Japans servies
Resultaat: 25 EUR

Japans serviesgoed ca. 1880 bestaande uit: koffiepot, suikerpot, melkkan en 12 schotels. Decor van vogels en bloemen (chips) Cond.: R

5 Delen keramiek
Resultaat: 20 EUR

Vijf delen antiek keramiek van Societe Ceramique Maastricht ca. 1890 met bloemdecor; 1x grote soepterrine, 1x vleesschaal, 1x ovale schaal en 2x borden (geen beschadigingen) 22-50cm. Cond.: R-G

2 Franse bekers
Resultaat: 20 EUR

Twee oude Franse porseleinen bekers met gouddecor en lithografiën 12xø9cm. Cond.: G

3 Delen keramiek
Resultaat: 20 EUR

Drie oude keramieken vazen uit de 50-er jaren: 1x grijs geglazuurde vaas met meeuwendecor, Unique Flora Gouda Holland 22xø15cm., 1x schenkkan, genummerd 620/28 (30xø16cm.) en 1x witte vaas met bloemen...

Keramieken keukenset
Resultaat: 20 EUR

Oud Delfts keramieken zalmkleurige keukenset met Franse tekst in Jugendstil vormgeving 2e helft 20e eeuw (13 delen) 11-22cm. Cond.: G

Makkumse dekselpot
Resultaat: 20 EUR

Makkums keramieken dekselpot ca. 1880, gemerkt "t.t." (kruislings) met Chinees landschapsdecor 33xø16cm. Cond.: G

2 Figuren, Gerold Bavaria
Resultaat: 20 EUR

Twee oude Duits porseleinen Gerold Bavaria figuren met gouddecor, voorstellend twee putti met muziekinstrumenten 16cm. Cond.: G

2 Keulse potten
Resultaat: 20 EUR

Twee delen Duits steengoed: 1x pot met hengsel 19e eeuw en 1x schenkkan ca. 1800 24-25cm. Cond.: G

2 Chinese borden
Resultaat: 20 EUR

Twee Chinees porseleinen schotels ca. 1900 met decor van bloemen, vogels en vlinders met groen glazuur (gesigneerd). Kleinere bord heeft chip bij rand 18,5xø23cm. Cond.: R-G

2 Persoon serviesje
Resultaat: 20 EUR

Oud Chinees porseleinen serviesje ca. 1930 met bloemendecor bestaande uit: theepot, suikerpot, melkkan en 2 kop&schotels 5,5-15cm. Cond.: G

2 Chinese stapeldozen
Resultaat: 20 EUR

Twee oude 3-delige Chinees porseleinen stapeldozen, 20e eeuw, met teksten en landschappen decors. 14.8xø9.3cm., Cond.:G

3 Porseleinen vogels
Resultaat: 20 EUR

Drie oude porseleinen figuren; 1x wandbakje met vogel ca. 1930, onduidelijk gemerkt (chip van bloem af), 1x vlaamse gaai ca. 1930 (nr. 3761, puntje snavel, glazuur af), 1x 2 vogels op tak 2e helft 20e...

3 Kop & schotels, vlinder
Resultaat: 20 EUR

Drie kop & schotels van Petrus Regout Maastricht ca. 1900 met vlinderdecor in goede staat 7xø14cm.

5 Delen eierschaal pors.
Resultaat: 20 EUR

Vijf delen 19e eeuws Chinees eierschaal porselein: 4x Familie Roze met floraal- en vogeldecor (gesigneerd), 1x bijzondere schotel met veel tekst en afbeeldingen van hoogwaardigheidsbekleders (gesignee...

Chinese lakstempel
Resultaat: 20 EUR

Chinese natuurstenen lakstempel met aapje ca. 1900 in goede staat 7x1,7x1,7cm.

Div. pors. figurengroep
Resultaat: 20 EUR

Oude porseleinen figurengroep bestaande uit 3 figuren Charles Dickens stijl 20e eeuw. Stukje paraplu mist, hoofd is gelijmd en vinger mist 17x17x10cm. Cond.: R

Fam. Rose vaas
Resultaat: 20 EUR

Oude Chinees porseleinen Familie Rose vaas 20e eeuw met figurendecor. Gesigneerd en in goede staat 30xø12cm.

7 Chinese vaasjes
Resultaat: 20 EUR

Zeven antieke Japanse/Chinese porseleinen vaasjes; 1x China, gesigneerd met tekst en berglandschap, 2x 19e eeuwse Chinees porseleinen vaasjes met geisha's op burg (gesigneerd), 3x kleine Satsuma vaasj...

Bord, 18e eeuw
Resultaat: 20 EUR

Chinees porseleinen schotel, Wanli (gelijmd), waarschijnlijk 16e-17e eeuw, ø22,5cm. Cond.: M

Chinese schotel
Resultaat: 20 EUR

Decoratieve handbeschilderde Chinees porseleinen schotel met bont decor van bloemen, vogels en vlinders 20e eeuw 5xø33cm. Cond.: G

Eend, Hutschenreuther
Resultaat: 20 EUR

Duits porseleinen Hutschenreuther figuur "Selb Abteilung Für kunst" 2e helft 20e eeuw, voorstelling van mannetjeseend 18cm. Cond.: G

KPM fruitservies
Resultaat: 20 EUR

Duitse 13-delige KPM porseleinen fruitset ca. 1930, bestaande uit een grote fruitschaal en 12 borden, geprint met fruitdecor ø19-ø20cm. Cond.: G

2x Gemberpot + deksel
Resultaat: 19 EUR

Twee oude Chinees keramieken gemberpotten ca. 1930 met bont floraal decor en cracele glazuur (gemerkt) 17xø13cm. Cond.: G

2 Vazen, B&G
Resultaat: 15 EUR

Twee oude Deense Bing en Gröndahl vazen; 1x met landschapsdecor 8522 210, 1x met bloesemtakdecor 88/2 -210 B (haarscheur) 17,5xø7,5cm. Cond.: R-G

Blauwe pot met handvat
Resultaat: 15 EUR

Porseleinen schenkkan met handvat, los deksel en zwiebelmuster-decor ca. 1900 in goede staat 18x14xø12cm.

Vaas, Bavaria
Resultaat: 15 EUR

Grote Duitse porseleinen vaas met naakte badende dames afgebeeld. Gemerkt Wunsiedel Bavaria. beschildering gesigneerd H. Guuner? ca. 1980, 26xø10cm. Cond.: G

Vaasje, B&G
Resultaat: 15 EUR

Grote oude Deens porseleinen Bing & Gröndahl vaas met decor van zeilboten. Genummerd 8784-504 E.S. in goede staat 23,5xø13,2cm. Cond.: G

Duits restservies
Resultaat: 10 EUR

Duits porseleinen restservies (19 delen) o.a; 17 delen Fürstenberg en 2 delen Koenigzelt (1 kopje en kop en schotel) Cond.: G