Negen oude/antieke bierpullen: 1x grote bierpul ca. 1900 Duitsland (beschadigd en haarscheur), 6x glazen ca. 1900 en later, 2x keramiek (1x gesigneerd Paul Klutsch (haarscheur) en 1x Delft) Cond.: M-R-G 13-32cm.