Groot kavel antieke pijpen en pijpenkoppen (porselein ca. 1900 en later) o.a: reservisten, zilver met hout, meerschuim etc. (Duitsland). Een aantal zijn helemaal compleet, interessant kavel voor de ve...
Oude Chinese jade tempel dekselvaas met drakenkoppen en floraal decor 20e eeuw (minimale chips) 90cm. Cond.: G
Twee zeldzame 17e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met decor van figuren in interieur. Achterkant gesigneerd en met decor van landschappen. Vermoedelijk Ching Dynasty. Beide in goede staat ø2...
Twee zeer grote Chinees porseleinen Kang Xi gelobde schotels 16e eeuw met zeldzaam karperdecor. Beide beschadigd ø41cm. en ø41,5cm. Cond.: R
Chinese Yixing theepot met druivenranken decor, gesigneerd en in goede staat 11x18x9cm.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel, gesigneerd en met floraal decor (2 oude haarlijnen) ø38,5cm. Cond.: R
Zeldzaam 5-delig Hermes koffieservies, decor Cheval d'Orient (Parijs) 2e helft 20e eeuw in goede staat 8-22cm.
Oude Chinese geglazuurde keramieken zuil eind 19e eeuw met opengewerkt floraal decor (slijtageplekken bovenop) 80xø36cm. Cond.: G
Grote terracotta beschilderde tijger ca. 1930, gesigneerd met monogram E.J.M. (chip) Cond.: R-G
Antieke Chinese Yixing theepot, gesigneerd en met decor van Chinese tekens in goede staat 12x16x10cm.
Chinese Yixing theepot met floraal decor en vleermuis op het deksel. Gesigneerd en in goede staat 10x19x11cm.
Grote 16e-17e eeuwse steengoed baardmankruik met stadswapen en van Amsterdam met rondom medaillons. In zeer goede staat 46xø27cm.
Grote oude Chinees porseleinen pijpvaas met blauw glazuur 1e helft 20e eeuw in goede staat 28xø15cm.
Chinees porseleinen 19e eeuwse penselenpot met rondom figurendecor met tafel en vazen 15xø12cm. Cond.: G
Chinees porseleinen 18e eeuws trekpotje afkomstig van de Nanking Cargo, gedeelte van het decor is vervaagd 15x22xø12cm. Cond.: R
Chinees porseleinen schaal 19e-20e eeuw met drakendecor. Verso ook met drakendecor en gesigneerd. In goede staat 4,5xø26cm.
Negen 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Long schotels waaronder 1 grotere: 1x Grote schotel ø25-ø26cm. met haarlijn en randschade, 5x schotel ø23cm. met minimale randschade (waaronder 1 met stukje ...
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met decor van bamboe en tuin (1 minimale chip) ø37,8cm. Cond.: G
Groot 17/18e eeuws Chinees porseleinen bord met pioenroos decor. Minimale randschade, oude haarlijn, ø36.5cm.
Zeldzame Chinese porseleinen Kang Xi karpervaas 17e-18e eeuw. Waarschijnlijk Ching dynastie (1622 - 1723), gemerkt. Bovenop een liggende draak (stukje vleugel mist, verder in zeer goede staat) en jong...
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met floraal decor in coullissen (lichte randschades) ø37,2cm. Cond.: R-G
Grote satsuma cachepot met messing armaturen ca. 1880 (draken) 35x44xø35cm. Cond.: G
Oud Chinees Yixing trekpotje (8 kantig) met Foohond op het deksel (stukje weg) 1e helft 20e eeuw (of ouder) 13x19x12,5cm. Cond.: R
Oude Chinese Yixing theepot in de vorm van een boomstam. Gemerkt en met decor van bloesem 1e helft 20e eeuw (of ouder) 10x10x19,58cm. Cond.: G