Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Doos pijpen
Startprijs 400 EUR

Groot kavel antieke pijpen en pijpenkoppen (porselein ca. 1900 en later) o.a: reservisten, zilver met hout, meerschuim etc. (Duitsland). Een aantal zijn helemaal compleet, interessant kavel voor de ve...

Chinees jade tempel
Resultaat: 550 EUR

Oude Chinese jade tempel dekselvaas met drakenkoppen en floraal decor 20e eeuw (minimale chips) 90cm. Cond.: G

2 Kang Xi borden
Resultaat: 1.500 EUR

Twee zeldzame 17e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met decor van figuren in interieur. Achterkant gesigneerd en met decor van landschappen. Vermoedelijk Ching Dynasty. Beide in goede staat ø2...

2 Grote Chinese schotels
Resultaat: 750 EUR

Twee zeer grote Chinees porseleinen Kang Xi gelobde schotels 16e eeuw met zeldzaam karperdecor. Beide beschadigd ø41cm. en ø41,5cm. Cond.: R

Yixing potje, 19e eeuw
Startprijs 400 EUR

Chinese Yixing theepot met druivenranken decor, gesigneerd en in goede staat 11x18x9cm.

Grote schotel, 18e eeuw
Resultaat: 500 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel, gesigneerd en met floraal decor (2 oude haarlijnen) ø38,5cm. Cond.: R

Hermes servies
Startprijs 375 EUR

Zeldzaam 5-delig Hermes koffieservies, decor Cheval d'Orient (Parijs) 2e helft 20e eeuw in goede staat 8-22cm.

Chinese zuil
Startprijs 350 EUR

Oude Chinese geglazuurde keramieken zuil eind 19e eeuw met opengewerkt floraal decor (slijtageplekken bovenop) 80xø36cm. Cond.: G

Art Deco beeld, tijger
Startprijs 350 EUR

Grote terracotta beschilderde tijger ca. 1930, gesigneerd met monogram E.J.M. (chip) Cond.: R-G

Yixing potje, 19e eeuw
Resultaat: 400 EUR

Antieke Chinese Yixing theepot, gesigneerd en met decor van Chinese tekens in goede staat 12x16x10cm.

Yixing ca. 1800, vleermuis
Startprijs 325 EUR

Chinese Yixing theepot met floraal decor en vleermuis op het deksel. Gesigneerd en in goede staat 10x19x11cm.

Grote baardmankruik
Resultaat: 300 EUR

Grote 16e-17e eeuwse steengoed baardmankruik met stadswapen en van Amsterdam met rondom medaillons. In zeer goede staat 46xø27cm.

Blauwe pijpvaas
Resultaat: 425 EUR

Grote oude Chinees porseleinen pijpvaas met blauw glazuur 1e helft 20e eeuw in goede staat 28xø15cm.

Penselenpot 19e eeuw
Resultaat: 550 EUR

Chinees porseleinen 19e eeuwse penselenpot met rondom figurendecor met tafel en vazen 15xø12cm. Cond.: G

Chinees trekpotje
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen 18e eeuws trekpotje afkomstig van de Nanking Cargo, gedeelte van het decor is vervaagd 15x22xø12cm. Cond.: R

Schaal met draken
Resultaat: 300 EUR

Chinees porseleinen schaal 19e-20e eeuw met drakendecor. Verso ook met drakendecor en gesigneerd. In goede staat 4,5xø26cm.

9 Schotels, Queng Long
Resultaat: 320 EUR

Negen 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Long schotels waaronder 1 grotere: 1x Grote schotel ø25-ø26cm. met haarlijn en randschade, 5x schotel ø23cm. met minimale randschade (waaronder 1 met stukje ...

Grote schotel, 18e eeuw
Resultaat: 425 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met decor van bamboe en tuin (1 minimale chip) ø37,8cm. Cond.: G

Chinees bord, 18e eeuw
Resultaat: 320 EUR

Groot 17/18e eeuws Chinees porseleinen bord met pioenroos decor. Minimale randschade, oude haarlijn, ø36.5cm.

Chinees potje, Kang Xi
Resultaat: 300 EUR

Zeldzame Chinese porseleinen Kang Xi karpervaas 17e-18e eeuw. Waarschijnlijk Ching dynastie (1622 - 1723), gemerkt. Bovenop een liggende draak (stukje vleugel mist, verder in zeer goede staat) en jong...

Grote schotel, 18e eeuw
Resultaat: 400 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met floraal decor in coullissen (lichte randschades) ø37,2cm. Cond.: R-G

Satsuma vaas met messing
Startprijs 285 EUR

Grote satsuma cachepot met messing armaturen ca. 1880 (draken) 35x44xø35cm. Cond.: G

Yixing trekpotje
Resultaat: 450 EUR

Oud Chinees Yixing trekpotje (8 kantig) met Foohond op het deksel (stukje weg) 1e helft 20e eeuw (of ouder) 13x19x12,5cm. Cond.: R

Yixing trekpotje
Resultaat: 300 EUR

Oude Chinese Yixing theepot in de vorm van een boomstam. Gemerkt en met decor van bloesem 1e helft 20e eeuw (of ouder) 10x10x19,58cm. Cond.: G