Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinese soepterrine
Resultaat: 300 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselterrine met floraal decor en vrucht op het deksel. In zeer goede originele staat

2 Porseleinen tegels
Resultaat: 300 EUR

Chinees houten wandobject met 2 porseleinen plaquettes (gesigneerd); 1x apen in een boom en 1x herten in een landschap 20e eeuw in goede staat 89x37cm.

Vaas, Fam Rose
Resultaat: 400 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas met perzikdecor 20e eeuw, in goede staat. 29x18cm.

2 Porseleinen figuren
Startprijs 250 EUR

Twee porseleinen figuren 19e eeuw; 1x zoutnap met putti, bloemen- en gouddecor (teken met gekruisde zwaarden, vermoedelijk Engeland, geen Meissen) en 1x vrouwelijke herbergier bediening met bierpul (o...

Porseleinen vogel
Startprijs 250 EUR

Grote keramieken roofvogel op rots ca. 1900 van Amphora (Czecho-Slovakia, nr. 8281 43). In zeer goede staat 40x17x33cm.

KPM Figuur
Resultaat: 250 EUR

Duits 19e eeuws K.P.M. figuur, voorstellend een man met mand. 1 Hengsel weg en 1 hengsel los erbij, verder in goede staat 22cm. Cond.: R

Glasvaasje
Startprijs 250 EUR

Oude Chinees glazen vaas, 20e eeuw met figuren in landschap decor. In goede staat 18.5xø7.3cm.

Chinees beeld ca. 1900
Startprijs 250 EUR

Chinees keramieken figuur ca. 1900 voorstellend een aap als matroos, in zeer goede staat 42cm.

Chinese celadon vaas
Startprijs 250 EUR

Grote oude Chinese bewerkte celadonvaas, vermoedelijk 1e helft 20e eeuw met floraal- en vogeldecor 51,5xø22cm. Cond.: G

Chinees trekpotje
Startprijs 250 EUR

Zeldzaam antieke Chinees porseleinen trekpot met banko earthenware (rondom met Chinese koppen), gemerkt 19e eeuw in goede originele staat 11,5x13,5x10cm.

Groene Chinese kom
Startprijs 250 EUR

Antieke Chinees porseleinen schaal met groen decor en vlinders., ca. 1900 10xø26cm., In goede staat.

2 Fam. roze borden
Resultaat: 400 EUR

Twee zeldzame antieke Chinees porseleinen Familie Roze schotels 18e-19e eeuw met gecontourneerde vorm. Decor van goud, figuren en flora, in zeer goede staat 26,5x25cm.

Jade coupe op voetstuk
Startprijs 250 EUR

Grote oude Chinese jade dekselcoupe, 1e helft 20e eeuw, met opengewerkte deksel, ringen en drakenkoppen. In goede staat. 23x18x12cm.

Baardmankruik, klein
Resultaat: 270 EUR

Kleine Duitse originele steengoed keramieken baardmankruik met spitsneus, ca. 17e eeuw, Oude haarlijnen maar niet kapot 25xø15cm. Cond.: G

2 Delen aardewerk Willem van Oranje
Startprijs 250 EUR

Twee delen 17e-18e eeuws Hollands keramieken met decor van Prins Willem van Oranje; 1x potje 10xø8,5cm. met floraal decor en portret (PW D5), chip en haarscheuren Cond.: R en 1x bordje met prins van ...

Blauwe Chinese schotel
Startprijs 250 EUR

Grote celadon schotel (professioneel gerestaureerd) met floraal decor 4,7xø39cm. Cond.: G

Chinese kom
Resultaat: 650 EUR

Oude Chinees porseleinen kom 1e helft 20e eeuw met drakendecor (bodem gesigneerd) 8,5xø18,5cm. Cond.: G

Vierkante vaas
Resultaat: 2.000 EUR

Vierkante oude Chinese keramieken vaas, gesigneerd, 20e eeuw, in goede staat 28x12x12cm.

Beeld, Chinese man
Startprijs 200 EUR

Chinees terracotta figuur (deels geglazuurd) ca. 1900 van een Chinese man met waaier in goede staat 37cm.

Theebus
Resultaat: 200 EUR

Prachtige 19e eeuwse Chinees porseleinen theebus Familie Roze met rondom figuren-voorstelling (bodem gesigneerd). In zeer goede originele staat 17xø11,5cm.

4 Borden, 18e eeuw
Resultaat: 260 EUR

Vier Chinees porseleinen 18e eeuwse schotels met floraal decor, 3 schotels gaaf en 1 schotel met chip ø23cm. Cond.: R-G

Baardmankruik, middel
Resultaat: 220 EUR

Duitse steengoed baardmankruik 17e-18e eeuw met medaillon HL. In zeer goede staat 29xø17cm.

Capodimonte vaas
Resultaat: 170 EUR

Grote oude Italiaanse capodimonte vaas, polychroom met putti in landschapsdecor. Gemerkt capodimonte 679 Italy CCC en gouddecor. In zeer goede staat 57xø34cm.

3 KPM koffiekopjes
Resultaat: 200 EUR

Drie zeldzame Duitse KPM porseleinen koffiekopjes WO I; 1x met moedigheidskruis W. 1914, 1x moedigheidskruis en ranken en 1x moedigheidskruis 1914 en adelaar. Allen in goede staat 7,5-10cm.