Hollandse pallisander Renaissance stijl kussenkast, stijlmeubel, 2e helft 20e eeuw, in goede staat, uitneembaar, 183x175x66cm.
Grote antieke eikenhouten schouwkast met glas-in-lood deuren omstreeks 1930, drie deurs glazen schappen. In goede staat 232x145x50cm Cond:G
Gele lederen tweezitsbank met twee armleunkussens, 2e helft 20e eeuw 62x90x170cm Cond:G
Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit armleunstoel met volle zuilen, kroon en gave velours stoffering omstreeks 1880. In zeer goede staat 120x66x65cm
Franse stijl secretaire 20e eeuw met bronzen beslag en legplank achter schrijfklep, mahoniehouten fineer met bandintarsia en bruin marmeren blad(beschadiging bij schrijfblad) 140x70x43cm
Mooi uitgevoerde eikenhouten Franse jachtkast met glas in lood ramen ,volle zuilen, phenixen, vogels en druivenranken omstreeks 1880 (krimpnaden) 255x53x131cm Cond:G
Vroege 19e eeuwse mahoniehouten trumeau omstreeks 1830, lichte fineerschade, Cond:R
Hollandse 19e eeuwse eikenhouten penantkast, Louis Philippe omstreeks 1860, in goede staat 80x90x37cm.
Antieke Duitse mahoniehouten Louis Phillipe bank met floraal gesneden kroon, slijtage stoffering, verder in goede staat 115x77x166cm.
Antieke eethoek met 5 stoelen. Engelse mahonie coulissentafel omstreeks 1900 en vijf 19e eeuwse beukenhouten stoelen met vlechtwerkzitting 78x125x80cm 84x50x40cm Cond:G
Duitse Biedermeier Lyra naaitafel, omstreeks 1830 met vergulde rozetten op de lyra, wolhouder en opklapbaar blad met spiegel en vakverdeling, rozet mist, 74x49x33cm. Cond:G
Negentiende eeuws Frans kersenhouten nachtkastje omstreeks 1870, recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat 73x29x36cm Cond;G
Antieke mahoniehouten Engelse 3-deurs vitrinekast ca. 1910 met schappen en facetgeslepen glas. Onderling verbonden poten en achter een opstaande kuif, 178x125x38cm. (met kuif 195cm.) Cond.: G
Antieke wortelnoten nachtkastje, omstreeks 1850, recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitourd, 77x36x31cm. Cond:G
Engelse mahoniehouten Art Deco secretaire met glasopstand omstreeks 1930, 2-delig. In goede staat 193x73x42cm
Duitse eikenhouten 2-delige barok secretaire ca. 1800. Oudere restauratie en 1 lijst mist, verder in goede staat 205x110x70cm.
Negentiende eeuwse houtgestoken Renaissance stijl bretterstuhl met kariatiden, maskers en druivenranken. In goede staat 107x50x43cm Cond:G
Twee oude houtgestoken stoelen met nieuwe stoffering (veer gesprongen) 2e helft 20e eeuw. Verder in goede staat.Met Hollandse kroon en leeuwen Cond:R/G 107x65x65cm
Louis Quinze stijl Barok commode, replica 2e helft 20e eeuw met marmeren blad, bronzen beslag mahoniehout fineer met intarsia, front en zijkanten gebogen. In goede staat 92x121x55cm
Negentiende eeuwse mahoniehouten vitrinekast, 1 deurs met schappen, bronzen monturen en florale intarsia, omstreeks 1870. In goede staat 97x75x30cm.
Hollandse Barokstijl vitrine opzetkast in wortelnoten stijlmeubel 2e helft 20e eeuw. In goede staat 220x42x140cm Cond:G
Hollands mahoniehouten uitneembare Biedermeier kast, omstreeks 1870, lichte fineerschade 183x125x55cm. Cond:G
Hollandse 19e eeuwse eikenhouten kinder penantkast omstreeks 1860, recentelijk professioneel gerestaureerd, en in zeer goede staat 58x50x22cm
Prachtig mahoniehouten gefineerde Louis Philippe naaitafel, recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitourd, binnenin wortelnoten vakverdeling, met 8 wortelnoten deksels, 68x52x36cm Cond:G