This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

28. Aprilveiling 2016

Auction on Friday, April 8, 2016 from 10:00

Completed | Default auction

3 Diverse vazen
Starting price 15 EUR

Drie oude keramieken vazen, polychrome West Germany, pijpvaas hutschenreuther, grote vierkante vaas ongemerkt 27-38cm Cond:G

4x Duits porselein
Starting price 15 EUR

Vier maal antiek Duits porselein, omstreeks 1900, kleine beschadigingen en retauraties 8-10cm

2 Chinese beeldjes + kannetje
Starting price 20 EUR

Drie maal Japans keramiek, soya kannetje, en twee terracotta geglazuurde figuren 11-15cm Cond:G

2 Hummels, 2087 en 239
Starting price 20 EUR

Twee Hummels: 1x Hummel 2087 "ABC Student" en Hummel 239 H.: 9cm. Cond.: G

Servies 19e eeuws
Starting price 20 EUR

19e Eeuws porseleinen theeservies, 5 delig met handgeschilderd landschapsdecor en gouddecor, theelicht, theekan(beschadigd), kom, suikerpot (chip), melkkan (gelijmd) Cond:R

5 Porseleinen kommen met vogels
Starting price 20 EUR

Vijf antieke porseleinen kommen met floraal en vogel decor omstreeks 1900, drie kommen hebben chips 6x12ø Cond:R/G

6 Delen divers porselein
Starting price 20 EUR

Zes delen divers oud porselein 20e eeuw, o.a. Herend vaasje, eierdop Goebel, schaaltje Kaiser Germany, vogel Hutschenreuther, uil Andrea Japan, bordje Zwiebelmuster Meissen. 6-14cm Cond:G

Drie delen Chinees porselein
Starting price 20 EUR

Drie delen antiek Chinees porselein/keramiek celadon kopje, tafelschaaltje, capucijner kom 6-11cm

Duitse keramieken vaas
Starting price 20 EUR

Oude Duitse gesigneerde keramieken vaas Seinsberg, blauw-creme-rood glazuur 27cm

Groot KPM bord
Starting price 20 EUR

Groot antiek Duits KPM porseleinen opdienschotel, met geschulpte gouden rand 19e eeuw 40øcm Cond:G

Majolica piedestal
Starting price 20 EUR

Antieke Majolica console omstreeks 1900, onduidelijk gemerkt, Engeland (chip van voet) 15,5x13x13 Cond:R

Twee borden grensovergang
Starting price 20 EUR

Twee grote antieke societe borden ceramique maastricht omstreeks 1900 met koude beschildering, Maria vlucht Glane, Nederlandse grens Glanerbrug (beschildering versleten 38ø Cond:R

Vaas, Hoechst
Starting price 20 EUR

Oude Duitse Hoechst porseleinen vaas met landschap beschildering( gesigneerd) 20e eeu 14,5x11,5ø Cond:G

2 Delen Staffordshire porselein
Starting price 25 EUR

Twee antieke Engelse Staffordshire keramieken honden 19e eeuw 12-26cm Cond:G

Satsuma theeservies
Starting price 25 EUR

Antiek Japans Satsuma theeservies bestaande uit, theekan, melkkan, suikerpot 5 kop en schotels, met goud en figurendecor in goede staat 5-12cm Cond:G

4x Japans porselein
Starting price 25 EUR

Vier maal 19e eeuws Japans porselein, kutani pijpvaas, kom, Imari vaasje, Imari vaas(beschadigingen) 12-20cm Cond:M/R

Chinees bord
Starting price 25 EUR

Chinees porseleinen 18e eeuws bord met bloesemdecor, chip rand 27,3øcm Cond:R/G

3 Delen Zwiebelmuster
Starting price 30 EUR

Drie delen Duits Meissen porselein, grote sauskom omstreeks 1900, theepotje, schaal, 13-28cm Cond;M

Diverse antieke tegels
Starting price 30 EUR

Zes 19e eeuwse Hollandse tegels, drie mangaan, landschap, floraal en insektendecor 13x13cm. Cond:R/G

Tegeltableau
Starting price 30 EUR

Zes pas tegeltableau met koeien in landschapsdecor 2e helft 20e eeuw 39x26 Cond:G

Kruik en bierpul
Starting price 30 EUR

Antieke Duitse gegraveerde glazen bierpul met tinnen deksel 1e helft 20e eeuw, en antieke steengoed kruik B. Scherner, Hoorn (chip rand) 16-37cm Cond:R/G

10 Delen bisquit porselein
Starting price 30 EUR

Tien delen antiek Biquitporselein, omstreeks 1900 met figuren, in goede staat 8-24cm Cond:G

5 Diverse blauwe borden
Starting price 30 EUR

Vijf diverse oude keramieken borden, 20e eeuw o.a. Makkum, Bing en Fröhndal, oud Delft, Porseleyne fles, in goede staat 15-31cm

2 Aardewerken dekseldozen
Starting price 30 EUR

Twee oude/antieke keramieken dekseldozen, art deco, rood bruin gemarmerd glazuur, een met liggende bulldog op deksel, goud met zilverkleurig nr 137 letter CE, 13-16cm. Cond:R/G